Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. I ja tyszz... Piekna :shake:
  2. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Tak Kana zajrzy do Majusii :loveu: Tylko wyzdrowieje wstanie twardo na nogi... bo jak na razie to... aaapsiiikkkk ... no wlasnie :shake: Pisalam z P. Grazyną i pisala mi ze Majkama sie swietnie, jest strasznie wesola i uwielbia jej dzieci. Jest z niej baardzo zadowolona.
  3. Vetka stwierdzila ze jest za chuda... Fakt faktem widać troche kości ale brzuszek widać :D Ale mam inny problem. Vega od przedwczoraj nie chce jesc... Dzisiaj w nocy caly czas wymiotowala chyba z 5 czy 6 razy nie wiem nie ogarniam juz tego.. cala noc przy niej siedze... Jestem zalamana, trzęse sie jak galatera. Jezeli jutro niczego nie zje jedziemy z nią do veterynarza do znajomej ktora pracuje w inspekcji weterynaryjnej a z tamtad do jej kolezankize studiow weterynaryjnych ktora tu pracuje i robimy szczegolowe badania od czubka nosa do koniuszka ogona... Szczenior na wszelkki wypadek musi zmienic miejsce.
  4. [SIZE=1]Czarna, kremowa, ruda, w ciapki.... po spotkaniu z nożem i patelnią każdy pies smakuje dobrze xD :evil_lol:[/SIZE] Ciuoteczko Agusia jakby wieksze kupila to bym do domu weszla :D Juz to jak lezalo pod drzwiami w kacie to drzwi otwieraly sie na 30 cm :diabloti: Saba ( czarnulka ) pojechala do Gdyni do mojego kolegi do DS. Maluszek jest o Natalii ze schroniska ze zlikwidowanej chodowli. Otoz z kilkunastu szczeniakow zostaly 3 zabranie ich z tamtąd jest natychmiastowe. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdynia-zlikwidowana-pseudohodowla-szczeniaki-czekaja-144993/[/URL] A Vega ma miejsce tyle ze kolega sie rozepchal :loveu: Jeszcze dwa maluchy są do uratowania ze schroniska :razz:
  5. No nareszcie bezpieczny ;) Donvitow zostaw sobie tego pręgusa :loveu:
  6. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2121/zdjcie281.jpg[/IMG] Tak sobie smacznie spie z moją cioteczką :cool3:
  7. puk puk :) [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2121/zdjcie281.jpg[/IMG] Vega juz na tyle sie nie boi spac spokojnie ze moglam jej przeniesc poslanie z kąta... i w końcu można wejsc do domu xD
  8. Gucia ani widu ani slychu :( Rece opadaja i sil brak od ciaglych poszukiwan :placz: Gdy odbyla sie za nim pogoń jakiś mlody przechodzien probowal pomoc go zlapac i debil zlapal za skore na karku!! Wiec Gucio strasznie sie przestraszyl i polecial juz nie oglądając sie... Ten pies jest przerazony... :(
  9. i takie miejsca są najgorsze :( Nie wiadomo czego się spodziewać... Nawet nie ma deklaracji żeby go wykupić a co dopiero na hotel i badania + ewentualne leczenia i operacje :placz:
  10. Ten pies ma chore stawy tak ? A wiadomo co dokladnie ? Czy dopiero na badaniach to wyjdzie? Przeczytalam ze ktoś napisal o dysplazji. Po operacji dom z ogrodem koniecznie bo pewnie po schodach nie bedzie mogl chodzic :shake:
  11. a.piurek tu chodzi konkretnie o tego czlowieka. Jezeli by byl super prawdzony domek np. u kogos znajomego to juz przyszly wlasciciel na swoj koszt moze zrobic operacje. Ale tu chodzi o obcego czlowieka do tego on nie jest zbytnio przychylny za sterylką co juz zastanawia ... dlaczego nie? Przeciez jemu to nie szkodzi a suce pomaga. Wiec jezeli faktycznie nie chce zeby byla wysterylizowana poslugując się beznadziejnym argumentem chodzi mu tylko o rozmnazanie... Honey gdzie ten super domek dla Ciebie :loveu:
  12. Drobiazg :) Niestety nie moglam sie o suni rozpisac poniewaz za duzo o niej nie wiemy. Chociazby tego jak sie zachowuje w domu...
  13. agag ale nam chodzilo o to że on bierze do siebie psiaki na stale :evil_lol:
  14. Kurde boks dla psa po operacji.. zima idzie... Trzeba mu pomoc!
  15. Zapisuje wątek! Kurde, gdyby nie to ze mieszkam w kawalerce... :shake: A jak maluch z zalatwianiem ? Normalnie ? Jak do psow? Kurde a ten DT za te 300 zl to hotel czy dom ?
  16. A czy w schronisku nie mozecie zaproponowac takiego ukladu ze kazdy potencjalny domek musi byc przez was sprawdzony ? Wojewodztwo jest jak sie wuszykuje to wtedy wybiera sie ale faktycznie na aukcji nie ma napisane.
  17. Ze co ze jak ? Na prawdę je zabierze do siebie ?:D:evil_lol:
  18. Poprawione jak prosilas: [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=740015998]WENUS - Urocza Pitbull ka Red Nose ! Do adopcji. (740015998) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dobre województwo wpisalam ?
  19. [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=740015998]WENUS - Urocza Pitbul ka Red Nose ! Do adopcji. (740015998) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Czekam na kontakt.
  20. Jaki kontakt? Ze schroniskiem ?
  21. Tak oczywiscie juz zabieram sie za drukowanie.
  22. Czekamy na Asior zeby wstawila filmiki wtedy zobaczycie diabla :evil_lol: Vega na spacerach to zupelnie inny pies! Zaczepia do zabawy. Podgryza. Skacze !? Tak skacze na mnie i podgryza dla zabawy :D Chyba nie ma pojęcia jaką ma sile w pysku... ^^ Ale wybaczam jej. Bede sie teraz starac skupic jej uwage na zabawce a nie na moich nogach, nogawkach, rekawach czy zadku... no tylko sie wykuruje xD Vega dalej w domu nie jest zbyt wesola ale przy szczeniaku jest strasznie rozweselona :loveu: Gdy go glaszcze takze podchodzi na pieszczoty :multi: Niepokoją mnie tylko jej pachy bo znowu zaczela sie drapac. Czy wiecie moze gdzie moglabym zrobic jej badania zeby zobaczyc co to w koncu za alergia? Chyba mozna sprawdzic na co jest uczulona. Chcialabym isc do jakiejs sprawdzonej kliniki gdzie mi przynajmniej porządnie obejrzą sunie i ją zbadają.
  23. Poszlo ! Wysylam 3 juz ;) Powinno byc razem 5. Te na pewno musza dojsc. Leki skutkuja. Oczko juz nie jest zaczerwienione. Skora takze wyglada lepiej. Co sie okazalo moj ukochany zgred poczestowal Vege pedigree ktore kupilam dla nowej puszki i masą parówek... :mad: A tutaj obiecane zdjecia : [I]Pies morderca na wolności :evil_lol: Natalia nie patrz :eviltong: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5141/zdjcie270g.jpg[/IMG] A czemu maluch tu jest ? Ja też chce do lozka xD [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8172/zdjcie279.jpg[/IMG] Maly sie ze mną pobawi ?? [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7394/zdjcie280o.jpg[/IMG] Może jednak ?? :cool3: P.S zwróccie uwagę że Vega macha ogonem !! [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5839/zdjcie278b.jpg[/IMG] [/I]Sory ale musialam to wstawic xD [I]Szczekam !!! [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5003/zdjcie277.jpg[/IMG] [/I]
  24. Najgorsze jest to ze Gucio to maly nieokrzesany rojber... Jak juz sie rozpedzi to w ogole nie slucha.. Mam nadzieje ze ktos go zlapie i zobaczy ogloszenie ... Nadzieja jest w kierowcach i wlascicielach psow. Uwielbia psy i pcha sie do aut ...
×
×
  • Create New...