-
Posts
3117 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucky.
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
Lucky. replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
i jak się Nero czuje ? :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Lucky. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
u mnie też nie ma śniegu :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Lucky. replied to omry's topic in Foto Blogi
mam, i nawet bardziej mi pasuje drugi tydzień ferii - ładna pogoda ma być :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Lucky. replied to omry's topic in Foto Blogi
to chyba się niedługo widzimy :diabloti: też się kiedyś zgubiłam z koleżanką, poszłyśmy w las, weszłyśmy na jakiś ogrodzony teren, masakra :P -
u was tyle śniegu jest ? :o
-
ja też mam od tego poniedziałku, liczę na ładną pogodę :P
-
[quote name='Marchewkowy']ale ślicznie to połączenie wygląda !!!! Lucky bardzo mu pasuję![/QUOTE] dziękuję, ale to ona :oops: Agnes - to chyba zależy od serii, albo od tego czy jest on starszy czy nowszy. Mam rogzette min. używam od roku, sporadycznie, a wygląda średnio... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc04259sy.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8972/dsc04259sy.jpg[/IMG][/URL]
-
[img]http://img838.imageshack.us/img838/6362/dsc04255y.jpg[/img] taki na szybko, kiedyś wstawię lepsze :)
-
kiedy macie ferie ? :) ale męczysz tego swojego psa D:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Lucky. replied to Amber's topic in Foto Blogi
według mnie babka zachowała się dobrze, ja też tak robię będąc w lesie jak widzę jakiegoś większego psa puszczonego luzem, bo wiem, że moja suka pokaże zęby a nie wiem jak zachowa się drugi pies i nie wiem czy jest on do odwołania przez właścicielkę. -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Lucky. replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
a czemu rzadko całą trójką na spacery chodzicie ?:) super tereny :loveu: -
niee, fioletowa :P ale ten sam wzorek. ja już mam sowy, pacyfki, myszki i krasnoludki. Bardzo chcę superbohatera, ale nie u dogstyle nie ma :(
-
wracając do tej zazdrości, to mój chłopak też jest często zazdrosny o suki :P "a bo ty z nimi tyle na spacery chodzisz, kupujesz im tyle obroży ... " hehe Jeszcze 10 dni i Milka będzie u Was !
-
jejku jaki słodko :loveu: u mnie ruda, za nic w świecie nie pozwoliłaby żeby mini tak chodziła jej po głowie :P
-
a ja będę miała takie szeleczki tylko na zielonej taśmie podkładowej :loveu:
-
ładne zdjęcia ! ja bym pojechała na jakiś zlot psi, ale znowu mój chłopak pewne by nie chciał a sama nie chcę :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Lucky. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
ja też jestem załamany tym co się dzieje na ringach onków. masakra jakaś... A z Lumpka duuzy tłuścioszek :loveu: -
a będzie dużo zdjęć z niedzieli ? :D
-
[img]http://img217.imageshack.us/img217/221/dsc04172r.jpg[/img] [img]http://img833.imageshack.us/img833/3029/dsc04173kp.jpg[/img] [img]http://img16.imageshack.us/img16/4350/dsc04183xn.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/8135/dsc04184kl.jpg[/img] 54/54 :)
-
[img]http://img845.imageshack.us/img845/5782/dsc04159i.jpg[/img] [img]http://img853.imageshack.us/img853/7096/dsc04160gy.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/2083/dsc04161x.jpg[/img] [img]http://img853.imageshack.us/img853/5158/dsc04162k.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/8825/dsc04169cm.jpg[/img] 50/54
-
[img]http://img24.imageshack.us/img24/2678/dsc04154rs.jpg[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/9585/dsc04155ji.jpg[/img] [img]http://img10.imageshack.us/img10/374/dsc04156k.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/6118/dsc04157a.jpg[/img] [img]http://img864.imageshack.us/img864/3693/dsc04158j.jpg[/img] 45/54
-
[img]http://img209.imageshack.us/img209/7041/dsc04148u.jpg[/img] [img]http://img38.imageshack.us/img38/6193/dsc04149nu.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/4155/dsc04151bm.jpg[/img] [img]http://img849.imageshack.us/img849/926/dsc04152y.jpg[/img] [img]http://img708.imageshack.us/img708/9066/dsc04153ek.jpg[/img] 40/54
-
[img]http://img577.imageshack.us/img577/9859/dsc04141mm.jpg[/img] [img]http://img834.imageshack.us/img834/1816/dsc04143x.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/9812/dsc04144b.jpg[/img] [img]http://img69.imageshack.us/img69/3492/dsc04145i.jpg[/img] [img]http://img713.imageshack.us/img713/1454/dsc04147l.jpg[/img] 35/54
-
[img]http://img140.imageshack.us/img140/6749/dsc04131t.jpg[/img] [img]http://img810.imageshack.us/img810/7540/dsc04133n.jpg[/img] [img]http://img820.imageshack.us/img820/3200/dsc04134zj.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/7936/dsc04135b.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/3236/dsc04138j.jpg[/img] 30/54
-
[img]http://img638.imageshack.us/img638/6385/dsc04121l.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/8776/dsc04123m.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/1817/dsc04125s.jpg[/img] [img]http://img534.imageshack.us/img534/4007/dsc04128b.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/4687/dsc04130nx.jpg[/img] 25/54