Jump to content
Dogomania

Lucky.

Members
  • Posts

    3117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucky.

  1. chodziłam dzisiaj z koleżanką po mieście i natrafiłam na zoologiczny którego szukałam chyba z rok :P i były tam rogzy, muszę sobie wybić z głowy fioletowy odblask dla Megi :rool:
  2. a szelki już wysłane ? :)
  3. matka urocza :loveu:
  4. a ja chyba wiem która :diabloti:
  5. no to gratulacje :)
  6. ale teraz pies się trochę przepalił.
  7. fajny west z niej jest :)
  8. [quote name='deer_1987']Jest dobra na poczatek, ja foce 1000d :)[/QUOTE] a jesteś zadowolona z samego body ? bo w sumie obiektywy można później dokupić.
  9. co sądzicie o canon eos 1100d ? Jest średnią lustrzanką ?
  10. jacy znudzeni :loveu: wesołych, wesołych :)
  11. ja mam 125 :P niedawno sobie ustawiałam. no i wesołych wam zycze :)
  12. [quote name='deer_1987'][url]http://img254.imageshack.us/img254/1646/dsc3836.jpg[/url] Wow ale ogromna kolekcja![/QUOTE] hihi, przez trzy lata się uzbierało :P [quote name='Paula03']Kolekcja imponująca :)[/QUOTE] :P [quote name='ewes']Witajcie :) Śliczne psinki :) a kolekcja naprawdę duża, aż mnie zatkało :p[/QUOTE] Hej :) dziękuję :P [quote name='kaskaSz']kolekcja super! te szelki niebieskie i w ogóle ten wzór bardzo do niej pasuje :)[/QUOTE] Ja uwielbiam ten wzór, długo na niego wyczekiwałam i zawsze szkoda mi było kasy, obroże i smycz kupiłam na wystawie a szelki po okazyjnej cenie :P [quote name='Molowe']kolekcja piękna i jaka duża! :D[/QUOTE] dziękuję :) i tak chowa się przy kolekcjach innych osób z forum :D [quote name='Aleksandra95'][COLOR=darkslateblue][B]Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='vaness']kolekcja musi być duża bo laski muszą wyglądać :D ja mojemu idę jutro kupić nową chustkę na szyje :) musi się chłop na Wigilii prezentować:loveu:[/QUOTE] Tutaj są same rzeczy Megi :P Mini ma tylko dwie obroże i szelki. No pewnie, ja nie wiem co Megi ubiorę :D ... [quote name='ania90']http://republika.pl/blog_hq_905837/1802878/tr/traducyjne_jak_co_roku.gif[/QUOTE] dziękuje bardzo :loveu: Wpadłam tutaj na chwilkę. Chciałam Wam wszystkim życzyć wesołych świąt. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/57kopia.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6362/57kopia.jpg[/IMG][/URL] Osobiście świąt nie czuję. Ale co tam. Przepraszam za jakość, ale nie mam siły bardziej się postarać.
  13. pacyfki genialne :loveu:
  14. [quote name='omry']Witaaaaaaaaaaaamy :) Hehe, no ja też nie mogę się doczekać :) Chłopak ma piątego egzamin, wszystko zależy od tego, czy zda :D Dziś nakręcałam filmiki, ale zostawiłam aparat u chłopaka. Jutro też coś ponagrywamy i zdjęć nacykamy, a wieczorem wrzucę :)[/QUOTE] Hehe, ja mam piątego studniówkę :D
  15. [quote name='Molowe'][B]Lucky.[/B] dziękuję Ci bardzo spodobało mi się to połączenie i Megi wygląda w nich pieknie pasuja jej :loveu: to są sówki i szary podkład co nie ?[/QUOTE] tak :) i różowa nitka :)
  16. ja nie mam jakiś super dobranych kompletów, tylko ten planet rogz. No u mnie chłopak za każdym razem jak coś zamówię jest na mnie zły, ale szybko mu przechodzi.
  17. już niedługo styczeń :) tak sobie dzisiaj przypomniałam :P
  18. FredziaFredzia - co robiłaś, że Eris tak tobie schudł ?
  19. mam :) [img]http://img814.imageshack.us/img814/7162/dsc2551.jpg[/img] [img]http://img851.imageshack.us/img851/5778/dsc2615r.jpg[/img]
  20. moja mama mówi, że kupiłabym sobie coś, a nie tylko psom. albo, że nie będzie mi dawała żadnych pieniędzy :P tata już na to nie reaguje.
  21. Dziękuję wszystkim :) Mi się rude podoba najbardziej w różowym albo zielonym. :p Motyleqq- bardzo fajnie dobrane kolory, obroża sama w sobie mi się nie podobała, a na Etnie bardzo :) Ewa - Super jest ten rd. Marta - czekam na zdjęcia aresa w ezy :P Deer - ja ją widzę w rogzie choc femine.
  22. [quote name='cockermaister'][url]http://img408.imageshack.us/img408/641/dsc03815wr.jpg[/url] :-( jakie ma biedne te oczka :-( zdrówka dla niej :loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='Paula03']Zdrówka dla Megi :)[/QUOTE] dziękuję :) [quote name='Illusion']Niech Meg wraca do zdrówka :). Mini kojarzy mi się teraz z jakimś mixem jamnika i TTB :evil_lol:.[/QUOTE] Jak ja patrzyłam na te zdjęcia to też mi przypominała ttb, ale to długie jak jamnik i do niczego nie podobne :P [quote name='Aleksandra95']zdrówka, zdrówka.:loveu: na studniówce będzie fajnie, zobaczysz.:D[/QUOTE] mam nadzieję, że będzie fajnie :D [quote name='darii_iia']Aaale słodzinki. :loveu: Zdrówka dla Megi. ;) Aale Ci fajnie...będziesz na 2 studniówkach. :)[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Mam nadzieję, że będę na dwóch studniówkach, z tym samym partnerem :loveu: [quote name='Marta_Ares']ja tez sie strasznie bałam jak szłam na studniówkę do chłopaka, bo oprócz niego znałam tylko jeszcze jednego chłopaka, ale jakoś poszło, szczególnie jak sobie trochę wypili :D[/QUOTE] Ja ogólnie jestem kontaktowa, i raczej się odgadam z tamtymi osobami. [quote name='magdabroy']Nie namawiaj do picia :evil_lol:[/QUOTE] Hihi, nie no pić nie będę :P [quote name='Marta_Ares']oj tam oj tam :D u nas to w połowie kelnerzy zaczeli przynosić nam kieliszki :D[/QUOTE] No to fajnie było :P Z Megi oczkiem już lepiej. Do weta już nie musimy chodzić. Jakoś zyjemy :P Doszły szeleczki rogza, młoda mi juz z taksówek wyrasta, więc jej też będzie trzeba coś kupić :P [img]http://img254.imageshack.us/img254/1646/dsc3836.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1266/dsc03821a.jpg[/img] [img]http://img546.imageshack.us/img546/8916/dsc03826r.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/1860/dsc03828z.jpg[/img]
  23. [quote name='omry']Leki dla zwierząt to są ogólnie leki dla ludzi w znacznej większości z tym, że droższe :) Ale ogólnie się o tym nie mówi, bo po pierwsze kasa, a po drugie ludzie kupowaliby na własną rękę bez konsultacji leki dla ludzi dla swoich zwierząt, a to już jest bardzo ryzykowne. Co do zastrzyku i odrobaczenia, to powinno być odwrotnie. Najpierw się odrobacza chyba. Niech oczko zdrowieje :loveu: A studniówką się nie przejmuj :) Poznasz znajomych chłopaka i będzie dobrze.[/QUOTE] Młoda była już odrobaczana. Miałyśmy odczekać chyba po 4 dniach od szczepieniach podac tabletkę. Oczko już coraz ładniejsze, dziękuję :loveu: Studniówką tak o się nie przejmuję, ale boję się tego poloneza strasznie. Jesteśmy jako druga para i w pewnych momentach prowadzimy wszystkich, no i bedziemy stać przed samą dyrekcją. Dam radę :P a znajomych już poznałam, na prawdę atmosfera jest bardzo miła. Dużo dziewczyn jest spoza szkoły, wszyscy podchodzili i się przedstawiali, od tak, sami z siebie. [quote name='FredziaFredzia']Ja na prostatę Erisa dostałam normalne leki dla ludzi na rozkurczenie mięśni... ;) I na obrzęki też stosuję maść ludzką. To samo z syropem na kaszel, odporność. ;)[/QUOTE] Ja myślałam, że ogólnie są zastępcze leki, o podobnym składzie co te ludzkie tylko, że kupowane u weta. Zawsze jak z Megi chodziłam to płaciłam 100-150 zł, za wizytę, za krople etc. Teraz zmieniłam weterynarza, od jakiegos czasu chodzę tam i jestem zadowolona. Teraz za tablętkę na robaki, wściekliznę, antybiotyk dla Megi i krople w aptece zapłaciłam coś ok. 40 zł + raz wizyta na antybiotyk. [quote name='Molowe'][url]http://img408.imageshack.us/img408/641/dsc03815wr.jpg[/url] bidulka :loveu: [url]http://img859.imageshack.us/img859/6461/dsc03795b.jpg[/url] haha zjem Cię !!! :D [url]http://img846.imageshack.us/img846/9483/dsc03786d.jpg[/url] ahhh te oczka :loveu: wymiziaj i wycałuj Megi od nas niech się trzyma dziewczyna. A co do studniówki to się nie stresuj będzie dobrze a na komers na koniec trzeciej klasy idzie z Tobą ?? :)[/QUOTE] dziękuję :loveu: Stresowac to ja na pewno się będę :P Nie wiem, jak będzie można to tak. :)
  24. gratulację :loveu: sama nie mogę się doczekać, jak drugie psisko u was zagości !
  25. Doszły szeleczki rogza, młoda mi juz z taksówek wyrasta, więc jej też będzie trzeba coś kupić :P [img]http://img254.imageshack.us/img254/1646/dsc3836.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1266/dsc03821a.jpg[/img] [img]http://img546.imageshack.us/img546/8916/dsc03826r.jpg[/img] [img]http://img513.imageshack.us/img513/1860/dsc03828z.jpg[/img]
×
×
  • Create New...