A oto sesja zdjęciowa z dzisiejszego spotkania :loveu:
[url=http://picasaweb.google.pl/seradela/Tarnobrzeg]Picasa Web Albums - kulka - Tarnobrzeg[/url]
Niektóre są słabszej jakości ale wrzuciłam wszystkie :cool3:
A gdzie teraz Fryzia jest?? W Zamościu czy w Janowie?? I jak ona jest wysoka??
Bo ja to bym wolała Fryzi nie targać i nie stresować jazdą bo jak się nie zdecyduje siostra to szkoda psa...ew. lepiej byłoby siostrę do niej zawieźć...
Wyjedziemy wcześniej i będziemy szukać :eviltong: jak koło komendy to go namierzymy :)...
Idąc to nie byłoby problemu znaleźć, ale autem jak się nie zauważy to przejechać można ;)
Przejeżdżałam tamtędy kilka razy... ale tak żeby trafić sama z siebie to chyba nie bardzo :eviltong:. Jak mamy nad Wisłę koło komendy iść to może lepiej na miejscu się spotkać?? Bo tam trafię ;). Czy gdzieś indziej idziemy??
Piękna suńka :loveu:. Wishina na pewno sobie poradzicie z jej socjalizacją... Potrzebuje troche czasu, żeby się zaaklimatyzować a później z górki powinno być. Mam nadzieje, że nam też dane będzie się z nią zapoznać :loveu:
Niedawno wróciłam, jednak nie obeszło się bez narkozy :shake:. Biedactwo nie wie co się dzieje, chciałby wstać ale nie może :-(. Do jutra będzie lepiej ;), więc gdzie i o której mamy się pojawić??
O 9 mam być u weta to tak ok 10 już będę w domu i mogę się odezwać, ale może lepiej faktycznie na wtorek?? A tak 13, 13:30 nie lepsza godzina?? Bo ja muszę o 16 z pracy TZ-a odebrać :roll: :oops:
Ps. A ktoś wie jaką pogodę zapowiadają na te najbliższe dni??
Jutro sądny dzień :nerwy: :grab: :mdleje: boje robaka strasznie :mdleje:
Pan doktor powiedział, że jak Chester będzie grzeczny to będzie zdjęcie bez narkozy :mdleje: oby Chester był grzeczny :modla: :modla: :modla: w końcu przecież lubi leżeć do góry kołami :roll: