Jump to content
Dogomania

aniao

Members
  • Posts

    1628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniao

  1. Gretka i Toffik znaleźli domki. teraz kolej na Dorcię :)
  2. aniao

    Mój kochany VITO

    Polli teściów Tequilka niestety biega już za Tęczowym Mostem :( [*] [*] [*] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/Tequilka-1.jpg[/IMG] bardzo nam przykro i smutno...
  3. [quote name='Akrum']Wiecie co, doła mam dzisiaj cholernego... Zaczynam się zastanawiać czasami dlaczego akurat ja muszę mieć takie wrażliwe serducho? Dlaczego tak mnie obchodzi los zwierząt? Inni sobie spokojnie żyją, nie beczą dniami i nocami z bezsilności, nie głowią się skąd wziąć kasę na kolejne psy, nie stają na rzęsach, by ratować kolejne bidy... A ja... ja od lat o niczym innym nie myślę, jak tylko o bezdomnych kotach i psach. Zimą - bo marzną, latem - bo nie mają co pić, wiosną,jesienią - bo nie mają co jeść, bo może gdzieś leżą głodne, bo może ktoś zranił... eh już chyba zaczynam świrować :roll::roll::roll:[/QUOTE] Akrum, tutaj sama sobie odpowiedziałaś :) [quote name='Akrum'] Łatek dał nam w kość jak się u nas pojawił, ale miłość do tego szczylka - jak go wspominam, to mam łzy w oczach - mały psotnik nerwów mi przysporzył i to dużo, ale ile radości wniósł w nasze życie :loveu: Jak dostaje nowe zdjęcia od Mariki (młodej pańci Łatka) to pychol mi się normalnie śmieje :) Słodziak malutki - będziemy go wspominać chyba już zawsze. Zapadł głęboko w naszych sercach.[/QUOTE] nie dołować się! :)
  4. o jaaaaa! :D ale super wieści :) strasznie się cieszę!! :multi::multi::multi:
  5. oj tam oj tam, akurat przekopie ogródek przed wiosną. może tam trzeba jakąś nową trawkę posiać czy coś. już Peggi na pewno wie co robi :evil_lol: Ula trzymaj się :lol:
  6. jejku bidulka. zdrówka życzę Klarci!!
  7. aniao

    Mój kochany VITO

    Vitosław ostatnio skosztował sushi :crazyeye: no co? leżało na stole to się poczęstowął. na szczęście tylko jeden kawałek i nie było żadnych sensacji...
  8. czyli Gretka już w swoim domku? ale super!! :) :) :)
  9. [quote name='.blueberry.']ostatnio wstałam przerażona z "czyms" na głowie. Tym czymś okazała się odpakowana nowa podpaska wyciągnięta z pudełeczka w łazience. A gdzie będzie się najlepiej prezentowała zdaniem Filutka? no oczywiście przyklejona do głowy kochanej pańci. [/QUOTE] moim zdaniem taka akcja jest wystarczająca :D
  10. cieszę się, że na razie wszystyko ok i dalej trzymam kciuki za kochaną niunię
  11. jutro już możemy świętować pierwszy tydzień dziewczynek poza schronem :multi:
  12. jejku jaki uśmiechnięty Filutek. super się ogląda takie zdjęcia :D
  13. ja też jestem myślami z Tinką..
  14. aniao

    Mój kochany VITO

    [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01128.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01131.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01157.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01204.jpg[/IMG]
  15. aniao

    Mój kochany VITO

    aaa bo kurde nic ostatnio nie pstrykam. ostatnie fotki mam ze stycznia i wszystkie jakieś takie ciemne [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01227.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC00965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01036.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01076.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01111.jpg[/IMG]
  16. aniao

    Mój kochany VITO

    ale Vitosław chętnie tu gości swoich ziomów :D
  17. aniao

    Mój kochany VITO

    no właśnie Inez, więcej zdjęć Twoich pluszaków !!! :D Enigma, Ty też dawaj ;) musisz upamiętnić te piękne jajeczka :)
  18. Danka ale one chyba już mają komplet deklaracji? i trochę kaski odłożone, a jeszcze pewnie w międzyczasie jakieś bazarki będą. oczywiście nie chodziło mi o to, że to już koniec, że można sobie olać ten wątek, ale wiecie jak jest, psiaków pełno i niektóre są niestety w gorszej sytuacji i bardziej nagłej potrzebie... edit: jeszcze sprawdziłam rozliczenie. niestety za marzec dużo osób nie zapłaciło :( czy ktoś im przypomina o wpłatach?
  19. Ula a może spróbuj im na początek namaczać karmę? i na początku dawać im taką bardzo namoczoną, a potem coraz mniej. albo do suchej karmy dodawać im troszkę mokrej. tylko taki mi przyszedł pomysł do głowy :) mój Vitek był kiedyś niejadkiem i też się musiałam nagimnastykować, żeby jadł - polewałam oliwą, jogurtem, rozpuszczonym masełkiem itp itd :mdleje: na szczęście mu to przeszło i teraz jest w drugą stronę - wiecznie głodny :evil_lol:
  20. ja też trzymam kciuki :)
×
×
  • Create New...