-
Posts
1628 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aniao
-
Cudny rudzielec- ma cudowny dom!!! Dora za TM.
aniao replied to Inez de Villaro's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gretka i Toffik znaleźli domki. teraz kolej na Dorcię :) -
Polli teściów Tequilka niestety biega już za Tęczowym Mostem :( [*] [*] [*] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/Tequilka-1.jpg[/IMG] bardzo nam przykro i smutno...
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
aniao replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Wiecie co, doła mam dzisiaj cholernego... Zaczynam się zastanawiać czasami dlaczego akurat ja muszę mieć takie wrażliwe serducho? Dlaczego tak mnie obchodzi los zwierząt? Inni sobie spokojnie żyją, nie beczą dniami i nocami z bezsilności, nie głowią się skąd wziąć kasę na kolejne psy, nie stają na rzęsach, by ratować kolejne bidy... A ja... ja od lat o niczym innym nie myślę, jak tylko o bezdomnych kotach i psach. Zimą - bo marzną, latem - bo nie mają co pić, wiosną,jesienią - bo nie mają co jeść, bo może gdzieś leżą głodne, bo może ktoś zranił... eh już chyba zaczynam świrować :roll::roll::roll:[/QUOTE] Akrum, tutaj sama sobie odpowiedziałaś :) [quote name='Akrum'] Łatek dał nam w kość jak się u nas pojawił, ale miłość do tego szczylka - jak go wspominam, to mam łzy w oczach - mały psotnik nerwów mi przysporzył i to dużo, ale ile radości wniósł w nasze życie :loveu: Jak dostaje nowe zdjęcia od Mariki (młodej pańci Łatka) to pychol mi się normalnie śmieje :) Słodziak malutki - będziemy go wspominać chyba już zawsze. Zapadł głęboko w naszych sercach.[/QUOTE] nie dołować się! :) -
TOFIK bardzo chory BORDOG -POJECHAŁ DO DOMU !!!!!!!!
aniao replied to Benia-b's topic in Już w nowym domu
o jaaaaa! :D ale super wieści :) strasznie się cieszę!! :multi::multi::multi: -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
aniao replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo się cieszę :) -
przykro mi...
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
oj tam oj tam, akurat przekopie ogródek przed wiosną. może tam trzeba jakąś nową trawkę posiać czy coś. już Peggi na pewno wie co robi :evil_lol: Ula trzymaj się :lol: -
jejku bidulka. zdrówka życzę Klarci!!
-
Vitosław ostatnio skosztował sushi :crazyeye: no co? leżało na stole to się poczęstowął. na szczęście tylko jeden kawałek i nie było żadnych sensacji...
-
Malutka bordożka Greta zamieszkała w cudnym domu!
aniao replied to blue.berry's topic in Już w nowym domu
czyli Gretka już w swoim domku? ale super!! :) :) :)- 214 replies
-
- bordożka
- dog de bordeaux
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ale fajnie :)
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
aniao replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.']ostatnio wstałam przerażona z "czyms" na głowie. Tym czymś okazała się odpakowana nowa podpaska wyciągnięta z pudełeczka w łazience. A gdzie będzie się najlepiej prezentowała zdaniem Filutka? no oczywiście przyklejona do głowy kochanej pańci. [/QUOTE] moim zdaniem taka akcja jest wystarczająca :D -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
aniao replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na razie super wieści :) -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
aniao replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cieszę się, że na razie wszystyko ok i dalej trzymam kciuki za kochaną niunię -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
aniao replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
no pewnie że zacząć!! -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
jutro już możemy świętować pierwszy tydzień dziewczynek poza schronem :multi: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
aniao replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
jejku jaki uśmiechnięty Filutek. super się ogląda takie zdjęcia :D -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
aniao replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też jestem myślami z Tinką.. -
[IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01128.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01131.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01157.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01159.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01204.jpg[/IMG]
-
aaa bo kurde nic ostatnio nie pstrykam. ostatnie fotki mam ze stycznia i wszystkie jakieś takie ciemne [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01227.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC00965.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01036.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01076.jpg[/IMG] [IMG]http://i1125.photobucket.com/albums/l589/aniao/DSC01111.jpg[/IMG]
-
ale Vitosław chętnie tu gości swoich ziomów :D
-
no właśnie Inez, więcej zdjęć Twoich pluszaków !!! :D Enigma, Ty też dawaj ;) musisz upamiętnić te piękne jajeczka :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Danka ale one chyba już mają komplet deklaracji? i trochę kaski odłożone, a jeszcze pewnie w międzyczasie jakieś bazarki będą. oczywiście nie chodziło mi o to, że to już koniec, że można sobie olać ten wątek, ale wiecie jak jest, psiaków pełno i niektóre są niestety w gorszej sytuacji i bardziej nagłej potrzebie... edit: jeszcze sprawdziłam rozliczenie. niestety za marzec dużo osób nie zapłaciło :( czy ktoś im przypomina o wpłatach? -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
aniao replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ula a może spróbuj im na początek namaczać karmę? i na początku dawać im taką bardzo namoczoną, a potem coraz mniej. albo do suchej karmy dodawać im troszkę mokrej. tylko taki mi przyszedł pomysł do głowy :) mój Vitek był kiedyś niejadkiem i też się musiałam nagimnastykować, żeby jadł - polewałam oliwą, jogurtem, rozpuszczonym masełkiem itp itd :mdleje: na szczęście mu to przeszło i teraz jest w drugą stronę - wiecznie głodny :evil_lol: -
ja też trzymam kciuki :)