[quote name='Spinca']Ja jestem w kontakcie ze schronem.... Małe ;) już nie wiem on czy ona, czuje się dobrze, zdrowieje.
Na razie nić nie mogę powiedzieć kiedy będziemy mogły go/ją zabrać ze schronu. Postaramy się jak najszybciej, a DT cały czas szukamy.
Ale numer z płcią :) tak jeszcze nie było.....[/QUOTE]
Czyli nie ma dt, to coś źle zrozumiałam:cool3:
Wydawało mi się, że ma jechać do warszawy.
Super, że zdrowieje:loveu:niezależnie czy sunia czy piesek:evil_lol: