[quote name='Equus']
Moim zdaniem trzeba mówić że sterylizacja jest warunkiem adopcji, bo co innego jak się dobrze zna osobę wtedy mozna wydać niesterylizowanego psa, a co innego jak się wydaje zupełnie obcej osobie, nawet jeśli zrobiła na nas dobre wrażenie przez telefon czy przy wizycie przed adopcyjnej.[/QUOTE]
Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat Equus:p
Cieszę się bardzo, że z uszkami jest lepiej :loveu: