[quote name='Equus']Właśnie dzwoniła do mnie pati - wracała od weta z Fibi bo mała dostała wysokiej gorączki i bardzo źle się czuła. Mówiła, że teraz Fibi ma ze 3 razy więcej strupków niż jak ją widziałam w środę, bardzo się wygryza. Ma jakiś ogólny duży stan zapalny:placz:
Nie wiadomo co jej jest - pobrano jej krew na morfologię, dostała coś na zbicie temperatury. Wet twierdzi, że to może być alergia pokarmowa (będzie musiała dostawać jedzenie dla alergików, żeby się o tym przekonać) albo autoagresja komórek lub nowotwór. Naprawdę jest bardzo źle z nią.
Boże - biedna psinka... :-([/QUOTE]
No nie na takie wiadomości czekałam:shake: Biedna suczynka, oby to była "tylko" alergia.