To chyba dobry pomysł! Kropkę wrzuciłam do allegro hurtowego czekających ponad 6 lat, więc w pewnym sensie i tak się pokazuje w śląskim. (Oczywiście to o wiele mniej niż pojedyncze allegro, ale zawsze). Rotku, może dołóż tam to zdjęcie - żeby ludzi uspokoić, że sobie dadzą radę - jakby co.
[url]http://i43.tinypic.com/2i07q86.jpg[/url]
Kropko, walcz!
Rotku jeśli potrzebujesz wsparcia na wyróżnienie - daj mi proszę na PW nr konta.