Dostałam już trzeci mail w sprawie Bzika!!! :loveu::loveu::loveu:
[I]"Witam,[/I]
[I]przedyskutowałam jeszcze raz sprawę z narzeczonym i jesteśmy pewni, ze chcielibyśmy Bzika.[/I]
[I]Jeżeli opiekunowie pieska mają jakieś wątpliwości, chcieliby z nami porozmawiać to proszę przekazać im mojego maila i numer telefonu. Jeżeli w czasie kiedy Bzik będzie na nas czekał będzie potrzebne jakieś wsparcie finansowe na jedzienie albo inne potrzeby to proszę dac znać. [/I]
[I]Myśle, że możnaby go zdąć z allegro :))))" [/I]
(To ja pytałam o to allegro, bo Bziki miał u mnie takie strasznie wypasione, a teraz mogę tam wcisnąć kogoś innego ;))