-
Posts
2593 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Baski_Kropka
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Chryste panie toż to salceson któremu Kropka vel baleron mojej mamy do pięt nie dorasta xD Ale koty to jednak w oczach mają wyjebkę na świat xD są mistrzowskie :D -
[quote name='magdabroy']To super :multi:[/QUOTE] [quote name='marta.k9080']brawo Dex:p[/QUOTE] [quote name='Molowe']Mądry i zdolny Dex :loveu: :)[/QUOTE] Nooo trochę nie miał wyjścia, wyszliśmy z dworca to tak lało, i tak mnie buty obtarły, że postawiłam wszystko na jedną kartę wóz albo przewóz, na piechotę nie przejdę w tą pogodę w balerinach 3 km :P Poza tym ciemno było i głodek nas przyciskał już na kolacje :D No i wsiadł chłopak :P Bez oporu...dla niego chyba żadna różnica czy autobus czy pociąg, i jedno i drugie połyka ludzi masowo :P Nawet bilety ze mną kupił zainteresowany ^^
-
Aaaa ja co Wam powiem to Wam powiem, ale Dexter dzisiaj jechal i pociagiem i uwaga uwaga! Autobusem! Bylo szybko i bez jakiejs oaniki :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A mi w końcu wystawa przeszła koło nosa... :( Piątek pracowałam w czoraj było tak pięknie ze nawet nie myślałam zeby jechać do spodka... Dzisiaj za to zamiast oglądać owczary i szukać fajnego hodowcy czarnuchów siedzę na uczelni... :( Ale złapałam się na tym, że zaglądam do waszej galerii żeby sobie humor poprawić. Tak fajnie piszesz o Waldim i waszych przygodach, że nawet najgorszy Wasz koszmarek obracał się w moje łzy śmiechu :P -
[quote name='Cockermaniaczka']Ja na baltyku bylam ostatnio ale kleszcza na razie nie zlapal negro...Kupilam mu obroze Pess poki co,smierdzi eukaliptusem i moze to cos odtrasza...A po wyplacie krople chyba wezme Sabunol bo obroza u nas odpada z Kiltixa :-([/QUOTE] Ja polecam Foresto, obroża świetna, jak dotąd nic nie złapaliśmy i do tego nie śmierdzi. Po odpakowaniu delikatnie pachniała migdałowo a teraz w ogóle jej nie czuć. Pies może w niej pływać. Jedyny minus to cena. Bo kosztuje około 100PLN ale są na prawdę dobra jak na razie. Z Kamironu mi nie odpisali, ale ten adres mail chyba nie aktualny. Ale będę tam dzwonić, bo chcę z Dexem iść na argility polatać a oni mają w pełni wyposażony tor :) Wy widze, świetnie sobie radzicie :D My tez mamy nie profesjonalną hopkę, którą skaczemy albo pod która się Dex czołga :P
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
[quote name='Sonka95']Jaka zadowolona kiedy skacze :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-jPTKVK9Zj0k/UyvbbIB2UCI/AAAAAAAAKLk/VjH8TMr0yxQ/s640/2014.03.20 (2).jpg[/URL] Ja jeszcze nigdy nie kupowałam obroży przeciw kleszczowych jakoś bardziej ufam kropelką ;)[/QUOTE] Ja kupiłam w tym roku Foresto i jestem MEGA zadowolona! Jeszcze nic się do nas nie przyczepiło. Może w niej pies pływać a co najważniejsze nie rąbie jak wędzonka. Świetna jest chociaz droga. Ale na prawde warto. Polecam! :D Marta kupiliście ten namordnik? Czy sie nie udało znaleźć? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Baski_Kropka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
OOooo ale go pięknie ubrałaś <3 Przystojniak :D A on po Torze lubi patyczki? :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Baski_Kropka replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Lato się zbliża, ogród duży...rozłożę namioty i będzie gdzie spać ;)[/QUOTE] A masz tyle namiotów?! :P Ale dobra... wy tu pitu pitu a gdzie fotki? :mad: -
U nas w sobotę było koło 20C :D na działce siedziałam w krótkich gatkach i koszulce i się opalałam i wydurniałam z psami <3 Dzisiaj jestem na uczelni to wszystko mi jedno :P
-
[quote name='zmierzchnica'][B]Baski_Kropka [/B]- dajcie znać, jak tam wyniki Ja z suczkami to ciągle tak mam... Zmiany nastroju zależnie od aktualnego stanu hormonów, po cieczce - totalna osowiałość, podczas cieczki - przylepność i niechęć do biegania i oddalania się od stada, dłuższy czas od cieczki - niezależność, zbliża się cieczka - agresja do suk Przyzwyczaiłam się I tak wolę suki od psów Chibi mam wysterylizowaną, Lukę i Herę nie. Frotek kastrat. I jak na razie, uważam kastrację samców za świetny pomysł, ale już sterylkę suczek to tak średnio... Zawsze jest dobrze zrobić badania, przynajmniej będziesz spokojniejsza Moje psy bardzo źle reagują na zmiany temperatur na wyższe, od razu są ospałe i osowiałe, i to wszystkie cztery ;) Stąd mam porównanie i wiem, że jak wszystkie "zaniemogą" to nie kwestia choroby, tylko raczej warunków [/QUOTE] Hejo! Wyniki wyszły w miarę OK. Tj, nerki i wątroba bez szwanku, w jak najlepszym zdrowiu. Jednak cukier zaniżony i białych krwinek za mało (jeśli dobrze wszystko zapamiętałam) Oznacza to, że ma obniżoną odporność i organizm jeszcze się regeneruje po schronisku. Zmieniamy dietę na energetyczną, kupujemy kerabol i specjalne kapsułki na poprawe odporności :) I ot na tyle. Chyba te jego humory są spowodowane nieco gorszym samopoczuciem w brzydką pogodę. [quote name='junoo']daj znać jak wyszły badania nakufnik bardzo stylowy [/QUOTE] Wyniki jak wyżej, nie najgorzej, ale odporność do poprawy. Jeszcze jest obniżona :) Nakufnik jest super :D Ale chce jeszcze kupić taki w którym będe podczas trenowania i szkolenia mogła dawać mu smaczki :) Mam już na oku, jak kupie dam znać :D [quote name='marta1624']Ślicznie w tym kagańcu wygląda [/QUOTE] Ładnemu we wszystkim ładnie :P :P :P [quote name='kalyna']Ale mu ładnie w tym kagańcu Moje mają koszyki na grzyby Myślałaś nad karmą dla psów aktywnych? my obecnie mamy brit care activity, jak na razie to bardzo smakuje [/QUOTE] Myślałam, kupuję w przyszłym tygodniu, własnie Brita Care. Mam nadzieje, że się sprawdzi :) [quote name='marta.k9080']naprawdę gustowny kaganiec pasuje do Dexa [/QUOTE] Nie jest taki toporny i masywny fajni się sprawdza :) [quote name='Molowe']Dobrze,że zrobiłaś te badania wiadomo zawsze lepiej dmuchać na zimne koniecznie daj znać jak tam wyniki :D [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-tHoHnhUyXzQ/UyvuU5x2nGI/AAAAAAAAARc/Z5iJtD1yDpc/w271-h480-no/WP_20140320_004.jpg[/URL] ale fajny ten kaganiec,wygląda na lekki a jednocześnie spełnia swoją funkcję,super![/QUOTE] Jest lekki z jakiegoś tworzywa plastiko kauczukowego, jest elastyczny troszkę, ale nie można go formować :P tylko tyle ze dopasowuje się do psa i nie gniecie :) Wyniki jak na początku, są nie najgorsze :) [quote name='zmierzchnica']Bo jest coś, o czym się nie mówi, czyli zespół pokastracyjny... Różne problemy ze stawami, kośćmi. Mam to na co dzień z Chibi, ma problemy ze stawami, często kuleje, nie mówiąc o tym, że muszę ciągle pilnować jej wagi. Postarzała się. Poza tym suka robi się bardziej "męska", traci miękkie cechy charakteru, które ja akurat u suczek bardzo cenię. Tylko, że ja mówię o sobie, że ja prędzej psa wykastruję niż sukę wysterylizuję z wyżej wymienionych powodów Ale nic mi do innych.[/QUOTE] Hmm, o tym faktycznie nie słyszałam, ale u moich psów żadnych zmian nie było. Jedynie Kropka faktycznie zaznacza jak pies, ale w kuckach :P [quote name='rashelek']Mam nadzieję, że prognozy się nie sprawdzą i jutro jednak będzie ładnie Przywieź jakieś fotki z weekendu! [/QUOTE] Nie ma dzisiaj najgorzej, JESZCZE nie pada. Fotek kilka mam, Dex był przeradosny. Bardzo ładnie bawił się z Kropą, jest delikatny dla małych psów. Kropka go mordowała :D :D :D [quote name='kalyna']Ale wydaje mi się, problem z stawami i kośćmi też dotyczy samców po kastracji, a nie tylko suki [/QUOTE] A co do kastracji. Ja troszkę żałuję, że Dex wykastrowany, bo jednak u lękliwych psów dodatkowo wpływa to na pewność siebie... :/ [quote name='sunshine']No bo ja mam suczkę i nic a nic się nie zmieniła i bardzo sobie chwalę sterylkę. Żadnych problemów, ale ma 4,5 roku pożyjemy, zobaczymy jak będzie przyszość wyglądała [/QUOTE] U nas kastracja konieczna była w wypadku Baskiego z powodu problemów z prostaty, a u Kropki z powodów ciąż urojonych... nagminnie... :/ [quote name='agutka']A ja dorzucę kilka moich uwag także związanych ze sterylką, sukę wzięłam 14 dni po sterylce czyli organizm był podczas rozregulowania . Z czasem zaczęła nie sikać a zaznaczać, agresja nieco bardziej dominuje z moim drugim psem zaczęły się walki gdzie wcześniej była w 100 % uległą suczką. Prawda taka że sterylizowana suczka zaczyna produkować testosteron gdzie żeński hormon przed zabiegiem minimalizował go. Ogólnie to i tak sobie chwalę zabieg ponieważ po co mamy się wszyscy męczyć z cieczkami skoro i tak tych dzieci by nie miała W zachowaniach do domowników nic nie uległo zmianie dalej jest przytulaśna i kochana . Co do stawów ... obiło mi się o uszy ale to raczej kwestia większych lub mniejszych skłonności do tego typu problemów u pieska.[/QUOTE] No tak, u nas jak pisałam Kropa też zaczęła zaznaczać. Ale z charakteru zero zmian... cały czas rozwrzeszczana paskudnica :D [quote name='Molowe']Jak dla mnie i sterylka i kastracja są bardzo dobrymi zabiegami,ja wysterylizowałam swoją po pierwszej cieczce jedyną zmianą jak do tej pory jest to,że szybciej i gęściej odrasta jej sierść tendencja do szybszego nabierania masy,no i to,że czasami faktycznie zdarza jej się zaznaczać teren (ludzie mają wątpliwości czy to aby na pewno suczka jak Molka idzie i nagle bach noga idzie do góry ) zobaczymy co będzie potem ale wiadomo wszystko ma swoje plusy i minusy u nas nie było się za bardzo nad czym zastanawiać mieszkam na dużym osiedlu gdzie większość ludzi ma psy więc przechodzenie cieczki było naprawdę dużą udręką Ja słyszałam też opinie,że suki po sterylizacji czy samce po kastracji krócej żyją nigdy jakoś tego bardziej nie analizowałam ale z drugiej strony pies zachoruje na nowotwór sutków czy prostaty czy na ropomacicze i może odejść znacznie wcześniej. :)[/QUOTE] OoO z tym odrastaniem sierści to ciekawe... :P Baski po kastracji już nigdy nie wrócił do swojego gęstego włosa...wczesniej bywał jak niedźwiedź a po kastracji obrastał połową tego co wczensiej... [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/1972334_644786015556586_1973450277_n.jpg[/IMG] Kropka morderca [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1503918_644907952211059_44356664_n.jpg[/IMG] Radocha <3 [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t31.0-8/1523640_644908152211039_748300768_o.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000]P.S. wrócę do domu zmiejsze zdjęcie!! Złe wstawiłam, a na telefonie już nic nie zrobie :/[/COLOR]
-
Morfologię i biochemię zrobiłam :) idziemy zaraz na spacer i odebrać wyniki. Dex wczoraj był bardzo dzielny, nie trzeba było mu zakładać namordnika, nie trząsł się jak galaretka, łapa też nie chciała mu odpaść :) Oczywiście w domu, pieczołowicie wymył sobie łapkę w miejscu gdzie krew była pobierana (zgolono mu tam kawałeczek siersci) zresztą całą łapę sobie wymył łącznie z paznokietkami :P Ale przyznać muszę, że humor miał znacznie lepszy wczoraj niż w poprzednie dni. Wiem, że on cały czas się zmienia klimatyzuje, dla tego wolałam zrobić te badania niż czekać na poprawę, bo nie jestem jeszcze w stanie ocenić jego zachowania, czy on taki jest czy coś mu dolega. W nagrodę jednak poszliśmy na łąki i pobiegaliśmy po takich ziemnych nasypach, takie górki :P Powskakiwaliśmy na nasz ukochany fotel i polowaliśmy w trawie na różne szeleszczące odgłosy :) Nakręciłam filmik, ale się schrzanił coś się przycina czasem w telefonie i dupa... a taki moment ujęłam, jak skacze jak zając w trawę :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/tw8CF4XxZJiqCzaXc92Tk5LYFOyWdpkxGF2nzQ_P6A=w271-h480-no[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tHoHnhUyXzQ/UyvuU5x2nGI/AAAAAAAAARc/Z5iJtD1yDpc/w271-h480-no/WP_20140320_004.jpg[/IMG]
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
[quote name='rashelek'] Cekinowi dzisiaj pękła kolczatka :mdleje: Szczęście w nieszczęściu, że z rana i nikogo nie było. A do tego ostatnio chodzi w kagańcu, bo mi wali na musk, więc nikomu nic się nie stało. Ale naprawdę przeszło to moje najśmielsze oczekiwania, po kolcach raczej spodziewałabym się wytrzymałości... A tu piesek wyrwał do kotka i sruuu... :shake:[/QUOTE] Kolczatki takie noname często pękają... niestety strzelić to lubi i już. A może lepiej sprawdzi się jakaś zaciskowa obroża? A najlepiej to szkolenie bo jest pierdykny! ;P Widziałam wczoraj na własne oczy :D -
OOoO w końcu jakieś zdjęcia bo już zawiewało pustką :P Ciap wygląda na tym pierwszym zdjęciu jak by pomordował owczary i wykańczał to co z nich zostało LO A odpowiadając na pytanie, zalogowałam się na owczarek.pl A są jeszcze jakieś? Bo tam wyczuwam napięcie i co chwile natrafiam na jakieś przepychanki :P
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Baski_Kropka replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Owocnego pobytu ;) P.S. dogo na telefon dziala beznadziejnie... -
[quote name='marta1624']Gratuluje postępów :)[/QUOTE] Nie dziękujemy :P Mam nadzjeję na kolejne :D [quote name='zmierzchnica']No, taki produktywnie spędzony z psem czas to sama frajda :loveu: Najgorzej, jak pies się przyzwyczai, że coś się zawsze na spacerze robi, a potem przychodzi gorszy dzień... Widzę te ślepia wyczekujące i myślę: tylko nie tooo, nie możecie się sami bawić? :evil_lol: Moje psy już są niezdolne do zajęcia się sobą, zawsze czekają na to, żeby coś z nimi robić :evil_lol: A im dłużej się z psem pracuje, tym potem jest lepiej :p Mnie w ogóle najbardziej motywuje do szkolenia widok na spacerze jakiegoś dobrze wychowanego i "naumianego" sztuczek psa :diabloti: Wtedy myślę, że nieee, nie mogę być gorsza i zaczynam ostro ćwiczyć :evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-8MTJTNMgLNE/UybWmQ-jEJI/AAAAAAAAAQ0/GE1o-C5JMeA/w271-h480-no/WP_20140313_003.jpg[/URL] Pełne skupienie :diabloti:[/QUOTE] Dex ma w sobie jeszcze wiele niezależności... on jeszcze nie wpatruje sie ślipiami, żeby coś popracować, co najwyżej, żeby naprawić "podajnik do żarcia" trzeba chwilę poudawać że chce sie pracować ;P Ale jednak coraz dłużej potrafi się skupić i coraz większą frajdę ma z dobrze wykonanego zadania :) Ja u siebie nie widzę super ułożonych ekstra pracusiów... tam prawdę mówiąc to u siebie jestem jedyna która z psem pracuje i spaceruje... Od kilku dni może dłużej, regularnie o 12 na naszych łąkach widuje dziewczynę z ONkiem, nei wiem czy to suka czy pies, bo chyba trochę jak nas widzą zwijają się :P Ale mam chytry plan jakoś tą parę poznać :P Tak mi się troszkę wydaje (nie skromnie napiszę) że jestem ich małą inspiracją, żeby z psem pracować, ja zawsze z Dexem się poganiam, zawsze coś posłuszeństwa poćwiczę itp, idąc drogą do domu zawsze szlifujemy równaj i siadanie przy nodze z marszu :P I widziałam dzisiaj jak ta dziewczyna szła zerkała i też tak robiła :P Oczywiście mogę sobie gdybać i wcale zadnym natchnieniem nie być, ale miło mi z tą myślą :P No ale wiecie jak mnie kusi żeby tam do nich iść i zagadać... ale albo my wyglądamy strasznie, albo one nie życzą sobie towarzystwa, albo się boi, że będzie bójka psia... Ale i tak dopnę swego :P U mnie psie i ludzkie towarzystwo na tym zadupiu jest na wagę złota, a już spacerujące i pracujące z psem towarzystwo to już wogóle!! A z życia codziennego to Dex jutro idzie na kłucie. Tzn na badania krwi... bo niby jest normalny ale mam wrażenie, że coś zamula i jest lekko osowiały. Ciężko stwierdzić, bo on jednak odkąd do nas zawitał caaały czas się zmienia i nie do końca wiem co jest normą a co nie. A, że przed dogtrekkingiem badania i tak bym robiła, to idę teraz zawczasu. Poza tym drapie się po tym jednym łokciu jak głupi, a na dodatek chyba od wczoraj ma nadkwasotę :/
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A u mnie nie ma placów zabaw i nie ma problemu :P -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Baski_Kropka replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ja tam tycuchów w sumie nie widzę, ale pipkę bardzo wyraźnie :P -
On za aportem nie za bardzo jest. Tzn jest już lepiej w domu bawi się chętnie, ale to jeszcze nie ten level zakochania z piłce i zabawkach :) Na razie chciała bym spróbować agility :)
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
Odkupie z uwagi na sznur! Weź mi tam zaklep :P [URL]http://img20.tablica.pl/images_tablicapl/134889269_2_644x461_szarpak-sznur-dla-psa-dodaj-zdjecia.jpg[/URL] Noo i ze względu na wanilię :P A zainspirowana wątkami pracujących owczarów oraz waszej hopki mielismy mega pracowity spacer psycho - ruchowe zajęcia :P Nawet zrobiłam sobie prowizoryczną hopkę i Dex skakał a nawet się czołgał :D -
Koniecznie :D Polubił wodę! A jak zobaczy że jakiś pies pływa to pewnie też będzie do wody właził bez opamiętania :D A dzień z naszego życia wyglądał dziś następująco :) Natchniona czytaniem o pracujących owczarach i zdjęciami Miczkensa skaczącego przez hopkę, poszłam z Dexem na łąki. Z silnym nastawieniem nie zmarnowania czasu i spożytkowania go maksymalnie owocnie :) Wiadomo siczki kupka a potem dorwaliśmy fotel, na który Dexownik miał wejść, a nawet kilka razy skakaliśmy z siedzenia przez oparcie :) Tzn Dex skakał :P Potem troszkę posłuszeństwa, do mnie, siad, leżeć, szlifowanie zostań itp :) Poganialiśmy się trochę na około fotela i po łąkach :) Wróciliśmy do domu i stworzyłam hopkę na ogródku. Dex skakał przez nią i czołgał się pod nią :) Poćwiczyliśmy jeszcze zostawanie na komendę, bo Dex jest oszukistą i podchodzi jak się tylko odwrócę ;P Nieee no super ogólnie, z dobrym humorem wróciliśmy :) Dex coraz bardziej jest skupiony, ale trzeba mu zajmować czas :) No i widać, że ma frajdę ze współpracy również coraz większą :)
-
[quote name='Onomato-Peja'][CENTER]Szkoda gadać o tych urodzinach więc nic nie powiem. :eviltong: Za to zauważyłam, że moja psica ma stanowczo za mało obroży. :C [IMG]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/DSCF1802_zps624fa06d.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] Czyli nei pamietasz nic z imprezy haha :P? Mówisz, że masz mało obroży? To ja Ci powiem, że mój pies ma dwie :P Z czego jedną w spadku po Baskim xD
-
Witamy się z rana... jeszcze w łóżku :D
-
OOooo latająca Shira i Barsa <3 Ale super wy aktywnie i w ogóle rewelacyjnie spędzacie czas!!! Ja muszę mocno popracować nad podróżami autobusem i też się wybieram najpierw na szkolenie a potem na jakiś psi sport musimy się wybrać :)
-
[quote name='junoo']No przecież pomagał :D Dbał o Twoje bezpieczeństwo, a rozmemłane uszko miało symbolizować co zrobiłby z napastnikiem :lol:[/QUOTE] Kogoś tam obszczekiwał, o dziwo była to córka sąsiadki z domu obok...młodsza Pani od jego laski Ziutki :P Jakoś mataką postawę ciała jakoś troche sie garbi no nie wiem... wkurza Dexa :P [quote name='magdabroy']Nieprzeszkadzanie to też pomoc :D[/QUOTE] Owszem, Baski się zazwyczaj rył do samochodu co mnie wkurzało :P [quote name='Molowe'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-nM2r5mn-3Q0/UybWiPXGBbI/AAAAAAAAAQk/Naz_o_AOvcA/w271-h480-no/WP_20140313_001.jpg[/URL] Dex miał zdecydowanie lepsze zajęcia niż pomaganie Tobie :grins:[/QUOTE] Na początku nie wiedział co z tym uchem zrobić, bo na dworze na placu nigdy tyle czasu bez mojej uwagi nie spędzał i nie bardzo miał ochotę się z tym kłaść gdziekolwiek :P [quote name='marta1624']Najlepsza jaka może być :)[/QUOTE] No tak...popieracie lenistwo :P [quote name='Onomato-Peja']Kocham na niego patrzeć. :lol: Bezsmyczowy filmik na 5+! :loveu:[/QUOTE] Nooo jak patrzałam jak tak szalał i się cieszył i taplał w tej wodzie to aż sie wzruszyłam...serio. Tak sobie przypomniałam jaki on był wylękniony, każdy odgłos go paraliżował.. każda nowość ludzie... ehh ciezka praca popłaca :D [quote name='sunshine']Jaki on kochany, radosny! Jak on Cię kocha :D Jak on bardzo korzysta z życia :D Czarny cud na 4rech łapach :D Aż strach pomyśleć że mógł by np. życie na łańcuchu spędzić Oo[/QUOTE] Korzysta, cały czas poznaje uroki życia :) Na łąńcuchu może by nie spędził życia, bo tam w Korabkach BAAAARDZO dbają o to, żeby psy trafiały do sprawdzonych domów. Poza tym, nikt go nie chciał bo był czarny i przerażony, mało kontaktowy... [quote name='rashelek']Przynajmniej nie przeszkadzał, doceń to :evil_lol: Niby lepiej przez neta, ale mamy sklep, w którym stale robimy zakupy i tam babeczka nam sprowadza wszystko, o co poprosimy. Szkoda by było stracić takie przywileje :)[/QUOTE] No tak... ja to przez internet zamawiam wszystko.... nie mam czasu na łażenie po zoologach i tu nie znalazłam żadnego takiego z super obsługą na razie ;P