Kochani zajrzyjcie proszę na wątek chorej na pourazową podaczkę Lizuni ,która otrzymała wsparcie ze Skarpety .Sunia jest już po operacji czaszki i bardzo potrzebuje dobrej energii i trzymania kciuków
http://www.dogomania.com/forum/topic/86747-ma%C5%82a-delikatna-dropiata-liza-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-ds/