W regulaminie jest napisane, ze Skarpeta pomaga starym,chorym pieskom ale nie precyzuje formy pomocy.Psiaki mają wątek i są w potrzebie więc opowiedziałabym się za pomocą temu niewidomemu bo jak czytałam nie jedzie do DS ale chciałabym poznać opinię innego członka komisji.