Moja maleńka ukochana dziecinko, to już druga Wigilia bez Ciebie ,ale jesteś obecna w naszych sercach,codziennym życiu
i będziesz dzisiaj z nami przy wigilijnym stole :tree1:
Dżokusiowi , Jego rodzince i wszystkim dogomaniakom życzę wspaniałaych Świąt Bożego Narodzenia,dużo ciepła i miłości :tree1:no i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia
Dzielna Kireczka :loveu:
:tree1:Życzę opiekunce i wszystkim którym los Kiry nie jest obojętny wspaniałych ,pełnych zapachu choinki i magii Świąt Bożego Narodzenia.
Życzę Wam kochani radosnych Świąt Bożego Narodzenia,pełnych magii,zapachu choinki, pod choinką mnóstwa prezentów i radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.:tree1:
Stasiu a Tobie życzę własnej kochającej rodzinki i to jak najszybciej