Masz rację GoskaGoska, w pełni się z Tobą zgadzam.Albinka już tyle wycierpiała więc nie należy jej odbierać szansy.Wiem,że zrobicie wszystko żeby ratować sunię a ja tylko mogę wspomóc grosikiem.
[quote name='Asia_Klero']Ha izabela nawet więcej-już doszły!;) zaraz zrobię rozpiskę. Tak jak pisałam wczesniej zaraz napisze do ketuni(jak ją gdzieś znajdę bo moja wyszukiwarka nie działa..)zeby jej siostra pokryła koszt kilku dni Kuby, jakie mam nadzieje spędzi jeszcze w kwietniu. A wasze wpłaty kochane cioteczki i wujaszkowie traktuje jako wpłaty za maj i dalej. Więc jeśli kochana cioteczka Jolanta08 wysłała pieniazki za kwiecien i maj to traktuje je jako za maj i czerwiec;)[/QUOTE]
W takim razie ja proponuję wpłatę za maj ( za czerwiec wpłacę ) a pozostałą dyszkę dołożyć do transportu
Kochani,życzę Wam zdrowych ,radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.:loveu:
Tak jak obiecałm wysłałam 50,00 zł dla Trotterka.Pieniążki powinny być na koncie zaraz po świętach