Kaja ,czy byłaby mozliwość dostania zdjęcia rtg do konsultacji ewn.jechać z psiakiem do tej lecznicy ? Ja niestety nie mam auta a jazda autobusem odpada.
[quote name='AlfaLS']Jolanto przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ale konto moje, to które już masz;
Teraz to już wiem ,ale ja chyba za wolno myślę :razz:
Wczoraj dowiedziałam się ,że w Tychach jest lecznica która leczy akupunkturą.Dzwoniłam tam i pan powiedział,żeby przyjść z pieskiem bądź zdjęciem i wtedy będzie można stwierdzić co da się zrobić.Co o tym myślicie? Ja uważam,że warto spróbować
Spoczywaj w spokoju,niech aniołowie utulą Cię do snu mały BEZIMIENNY piesku.Biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem razem z moją ukochaną Funią i wszystkimi pieskami,które odeszły.:-(
[quote name='Gisic87']Ja Kasi pisałam pw ale odpowiedzi nie dostałam ale zaraz napisze jeszcze raz jak trzeba[/QUOTE]
Kasia bedzie miała dzisiaj dostep do komputera,tak mówiła
Ja dopiero raczukję w tej dziedzinie ale polegam na Waszym doświadczeniu.Jeśli hotelik jest taki jak pisze to dla psiaka byłyby wręcz idealny.Własiecielka hoteliku prosi na pw o nformacje o piesku jaki jest i wtedy zdecyduje.Na dogo będę jutro
Dzieki za info.Przejrzałam wątki i trafiłam na hotelik domowy u kasiprzystał w Kobiernicach koło Bielska Białej.Dzwoniłam i na dzień dzisiejszy jest wolne miejsce.Psiak byłby w domu ale musiałby tolerować kilkuletnie dziecko i inne zwierzątka . Doba z wyżywieniem chyba 10 zł.Pani ma też adoptowanego kotka z amputowaną łapką
Ja na razie nie mogę zobowiązać się do stałej deklaracji ale będę psiakowi przelewać jakiś grosik, pewnie się przyda się.Jeśli można to proszę na pw nr konta
Bardzo sie cieszę,że pisnka ma komplet deklaracji,ale jak już będzie miał księgowego to podajcie mi na pw nr konta a coś wpłacę.Wszak od przybytku głowa nie boli :lol: