-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Riki nie jest juz bezdomnym psem. Dzięki wam udało się. Ma dom!
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'] [B] Mgie, trzaśnij bazar dla Rikiego jak będziesz mogła. [/B][/QUOTE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13399934#post13399934]*Bazarek ogłoszeniowy dla Rikiego z Boguszyc. Do 7.11 ZAPRASZAM - Dogomania Forum[/url] :p -
Rawianin nie żyje... żeganmy wspaniałego kudłacza...
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści,coś nowego? -
Boguszyckie ONki - Nuka, Bary Kaja -znalazły ds.
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
I to chciałam usłyszeć. :p Brawo Kaja zaprzyjaźniła się kotem a moje bulwiszony tylko czekają aż zostaną z nim sam na sam. :vamp: -
Sara- ślicznotka z boguszyc - MA JUZ DOM!!!!!!!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Podobno Szarrkiem interesuje się ktoś bardzo mocno. :cool3: Dzisiaj ma być wizyta. Jak napisze tej Pani z Wrocka,że trzeci onek,który się jej podobał znalazł dom to nie uwierzy haha -
Więc czekam na info i trzymam kciuki. ;)
-
Wiem ale czekam na wiadomość [B]o tym Szariku[/B]. Im szybciej tym lepiej.
-
Witam Wysłałam Szarika pewnej Pani i muszę powiedzieć,że bardzo się spodobał. Dom znajduje się praktycznie w lesie,dookoła 700m ziemii do biegania. Jest tylko pytanie-Ile Szarik ma lat i czy nadaje się do mega 'wypasionej' budy.
-
Sara- ślicznotka z boguszyc - MA JUZ DOM!!!!!!!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
wysłałam propozycje Szarika i chyba coś z tego będzie ... :):): -
[B]eliza_sk[/B] wysłałam zdjęcia i opis Shiry do pewnej Pani. Warunki są super..Dom znajduje się na stoku Ślęży (Sobótka k.Wrocławia), właściwie w lesie. Dookoła 700m ziemi do biegania. [SIZE=1]Pani przynosi nam chyba szczęście. Pytała się o Kaję i Sarę z Boguszyc,które tuż po jej mailu znalazły dom. :cool3:[/SIZE]
-
Sara- ślicznotka z boguszyc - MA JUZ DOM!!!!!!!!!
mgie replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no domek jest a teraz ta Pani z Wrocka się zdecydowała:razz: dajcie coś na zamianę. Onka do 2 lat. -
[B]Cafeanimal- u mnie ma każdy osobno gumtree Warszawa -razem gumtree-lodz -razem alegratka-razem adopcjapsa.pl-osobno offer.pl-razem kupsprzedaj.pl-razem pineska.pl-razem petsy.pl-razem[/B] [B]petworld.p[/B]l [B]owi.pl[/B] [B]e-zwierzak-mazowieckie,lodzkie,wielkopolskie[/B] [B]kupiepsa.pl[/B] [B]aukcjezwierzat.pl,animalsmarket.com,gielda-zwierzat.eu,polskiehodowle.pl[/B] Właśnie robię ciąg dalszy. Im więcej tym lepiej. Strony mogą się powtarzać.