Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='sonikowa'] [B] Mgie, trzaśnij bazar dla Rikiego jak będziesz mogła. [/B][/QUOTE] [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13399934#post13399934]*Bazarek ogłoszeniowy dla Rikiego z Boguszyc. Do 7.11 ZAPRASZAM - Dogomania Forum[/url] :p
  2. Jakieś wieści,coś nowego?
  3. haha myślałam żeby tak pisać ale ... w sumie to szkoda czasu. :roll: Marlena pisała,że ta Pani co chciała obejrzeć sunie w sobotę jest z Łodzi i raczej nici z tego.
  4. I to chciałam usłyszeć. :p Brawo Kaja zaprzyjaźniła się kotem a moje bulwiszony tylko czekają aż zostaną z nim sam na sam. :vamp:
  5. Nie ma to jak podać maila w ogłoszeniu .... :talker::talker::talker: 9 zapytań w stylu - Po ile te szczeniaki?
  6. Dea proszę napisz coś więcej o Atosie. Ile ma lat,czy mógłby zamieszkać na dworze w super ocieplonej budzie?
  7. Podobno Szarrkiem interesuje się ktoś bardzo mocno. :cool3: Dzisiaj ma być wizyta. Jak napisze tej Pani z Wrocka,że trzeci onek,który się jej podobał znalazł dom to nie uwierzy haha
  8. Więc czekam na info i trzymam kciuki. ;)
  9. Pani ode mnie zainteresowała się wstępnie onkiem Szarikiem.
  10. Wiem ale czekam na wiadomość [B]o tym Szariku[/B]. Im szybciej tym lepiej.
  11. Witam Wysłałam Szarika pewnej Pani i muszę powiedzieć,że bardzo się spodobał. Dom znajduje się praktycznie w lesie,dookoła 700m ziemii do biegania. Jest tylko pytanie-Ile Szarik ma lat i czy nadaje się do mega 'wypasionej' budy.
  12. Pewnie ..nawet nie ma co ryzykować z ds :shake:
  13. wysłałam propozycje Szarika i chyba coś z tego będzie ... :):):
  14. [B]eliza_sk[/B] wysłałam zdjęcia i opis Shiry do pewnej Pani. Warunki są super..Dom znajduje się na stoku Ślęży (Sobótka k.Wrocławia), właściwie w lesie. Dookoła 700m ziemi do biegania. [SIZE=1]Pani przynosi nam chyba szczęście. Pytała się o Kaję i Sarę z Boguszyc,które tuż po jej mailu znalazły dom. :cool3:[/SIZE]
  15. [quote name='marlenka']Piątek i sobota odpowiada niech przyjeżdza , narazie sunia jest u mnie , a ma jechac do Emdziołek ale nie sądze żeby transport był so soboty do Poznania . Niech się Pani ze mną skontaktuje telefonicznie oki ??[/QUOTE] Już do Niej pisze
  16. [INDENT][B] Dziewczyny czy jedzie gdzieś ta sunia ze skarpetkami białymi. Odpisała mi ta Pani (ta co w pon),że chce obejrzeć małą w [COLOR=Red]Warce.[/COLOR] Może to zrobić w pt po południu lub w sobotę rano. Pyta się czy Tobie to odpowiada ,Marlena?[/B] [/INDENT]
  17. no domek jest a teraz ta Pani z Wrocka się zdecydowała:razz: dajcie coś na zamianę. Onka do 2 lat.
  18. Proszę mi powiedzieć jaki ma być ten tytuł. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=44209"]mtf zalesie[/URL] Ty mówisz o gminie chynow,a Marlena kazała mi napisać o jakimś Zawodziu. :hmmmm:
  19. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Hugo,3347[/url] Kontakt do Marleny:503121021
  20. [B]Cafeanimal- u mnie ma każdy osobno gumtree Warszawa -razem gumtree-lodz -razem alegratka-razem adopcjapsa.pl-osobno offer.pl-razem kupsprzedaj.pl-razem pineska.pl-razem petsy.pl-razem[/B] [B]petworld.p[/B]l [B]owi.pl[/B] [B]e-zwierzak-mazowieckie,lodzkie,wielkopolskie[/B] [B]kupiepsa.pl[/B] [B]aukcjezwierzat.pl,animalsmarket.com,gielda-zwierzat.eu,polskiehodowle.pl[/B] Właśnie robię ciąg dalszy. Im więcej tym lepiej. Strony mogą się powtarzać.
×
×
  • Create New...