Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Anna 33 proszę wejdź na wątek Jamników z Boguszyc. Pilna sprawa.
  2. [B]Sprawa wygląda tak! [/B]Napisałam do Pani i dostałam odpowiedź. Kobieta próbuje się dodzwonić ale nikt nie odbiera... bardzo zależy jej na Pinokiu i chciałaby z kimś na ten temat porozmawiać. I teraz właśnie .. kto może coś wiedzieć o Pinokiu? Anna 33 może Ty znasz kogoś?Agnieszka z Fundacji ? Szkoda taką szanse zaprzepaścić
  3. [quote name='Maupa4'] Teraz - akurat teraz - to i u mnie pojawia sie biała strona ale ja nauczona już przykrym doświadczeniem z nowym dogo zaraz sprawdzam na podglądzie czy to zdjęcie już jest ... Na ogół jest ... Przed chwilą tez wstawiłam trzy razy to samo zdjecie bo go ... nie widziałam.[/QUOTE] No fakt,że też nie sprawdziłam wcześniej. Dodawałam,dodawałam nie wiedząc,że te zdjęcia już tam są. :mdleje: [quote name='Maupa4']A najbardziej lubię jak nie odhaczę ptaszka i nie sprawdzę na podglądzie co to ja wstawiłam ... [B]jak mi wskakuje miniatura, która przy wykasowaniu staje się załącznikiem a potem chce ją zamienic na normalne zdjęcie [/B]to ... to normalnie pochlastac się można z tym wykasowywaniem i zamianą ... :mdleje: [/QUOTE] O to tego jeszcze nie miałam,ale obawiam się ,że to niebawem nastąpi.:cool1: Oglądając teraz zdjęcia Debi muszę przyznać,że wcześniej nie zauważałam tych wariackich póz. Skacze dziewczyna niemożliwie wysoko.
  4. [quote name='dzasta'] O nie ja nie mogę ja chcę takiego pięknego biszkoptowego [B]Misia [/B]:)[/QUOTE] Proszę Państwa oto miś (...) Chętnie Państwu łapkę poda. ;) [img]http://img195.imageshack.us/img195/4388/karmelf.jpg[/img]
  5. [quote name='Maupa4']Mgie - fazę buntu przeszłam dwa tygodnie temu ... Tydzień temu zaistalowałam nową przegladarkę i zaparłam się ... Teraz już jakoś idzie to wklejanie ... a tempo przy tym astronomiczne ... 5 zdjec na 5 minut ... albo i lepiej:mdleje: A teraz cwiczę i cwiczę i cwiczę to wklejanie w różnych wariantach i pomyłkach ... :siara:[/QUOTE] Minuta na zdjęcie to całkiem nieźle. Ja kombinuje od 19.45 ale fakt ...to pierwsze próby wklejania tak dużej ilości na nowym dogo. ;) Co ciekawe -przy wklejaniu pojawia się biała strona,klikam anuluj,a potem zamiast 5 niespodziewanie wyskakuje 7,8 :shock: co najlepsze takich samych zdjęć
  6. [B]Mamo! ugryzła mnie mrówka! [/B] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1310/dsc2799.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8944/dsc2798.jpg[/IMG] [B]uuu jak dobrze[/B] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2291/dsc2831i.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2313/dsc2832c.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8348/dsc2833.jpg[/IMG]
  7. [img]http://img300.imageshack.us/img300/6060/dsc2687.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/2483/dsc2688.jpg[/img] [img]http://img689.imageshack.us/img689/6424/dsc2689.jpg[/img] [img]http://img687.imageshack.us/img687/8043/dsc2690.jpg[/img] [img]http://img340.imageshack.us/img340/4591/dsc2692.jpg[/img] Zobaczycie co się stało po tarzanku ... :D
  8. Ale za to mina zrelaksowanego Groszka bezcenna. ;)
  9. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2151/dsc2590.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7273/dsc2783.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8397/dsc2755c.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/123/dsc2668.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/g/dsc2667.jpg/[/IMG][IMG]http://img80.imageshack.us/g/dsc2667.jpg/[/IMG] [img]http://img34.imageshack.us/img34/6513/dsc2667w.jpg[/img] ..... 10 znaków
  10. Maupo wkleiłaś tyle zdjęć ... szacun :mdleje: Ja przy moich 5 nadenerwowałam się jak przy 50. Przyszłam zrelaksować się do Was.
  11. Na dogo każdy kogoś podgląda ;) ... Zdjęcia już szykuje,momencik. Na początek wkleję te zaaległe (o jakieś 3 miesiące zaległe):oops: [IMG]http://i48.tinypic.com/mubkzs.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/nxjptd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/lh15e.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/wjdojq.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8509/dsc2761.jpg[/IMG]
  12. Jak mnie tu dawno nie było ... :roll: Prawie miesiąc do nadrobienia. U chłopaków wszystko w porządku. Do południa wałkują się na fotelach a później chaszczują po okolicznych zaroślach. :evil_lol: Nawet mam parę fotek [quote name='kokka']Moc budziaków dla chłopaków przesyłaja dziewczęta;) [/QUOTE] I my gorąco całujemy dziewczynki :loveu: Seti już urosła,śliczna jest. Planujesz jakąś wystawę? Przepraszam,że mamy taki opóźniony refleks:lol: [quote name='dzasta'][B]Mgie jakoś wiecznie brak czasu i nie wpadałam do chłopaków ale za to przesyłam im gorące buziaki w nosy :loveu:[/B] Kokka ale masz boski duet :loveu: Taki jak Mgie tylko w wydaniu żeńskim:evil_lol:[/QUOTE] dzasta ty mi się nie tłumacz z braku czasu ... doskonale wiem co to znaczy,ale Bertusie&Czesia&Gabinkę podglądam gdy tylko jestem na dogo :loveu:
  13. :shock:Ja gdzieś przeczytałam,że we wtorek.
  14. Dziś mija 7 miesięcy odkąd Sziny nie ma z nami. A ból ciągle taki sam (*)
  15. Maluszki w górę! nie mam pomysłu :shake:
  16. idusiek Suzi ... mówisz o tej amstaffce ? Jeżeli tak bardzo się ciesze!:multi:Doczekała się dziewczyna
  17. Przed chwilą skończyłam robić ogłoszenia dla Fifi.
  18. To nie ta sama osoba. Pani ma na imię Ewelina.
  19. Napisała do mnie dzisiaj osoba zainteresowana Pinokiem. Pani próbuje skontaktować się z CoolCaty ale nikt nie odbiera. Mam jej numer ... kurcze co zrobić
  20. Na ostatniej stronie http://www.dogomania.pl/threads/148932-NIEWIESOA-E-JEST-A-YCIE-STARUSZKA-Rawianin-z-Boguszyc?p=13588673#post13588673 są trzy nowe zdjęcia Rawianina. Można je podmienić w allegro. ;)
  21. Kobieta zignorowała moje wszystkie pytania. Napisała tylko '' Mogę prośic o przesłanie zdjec pieska i gdzie go można odebrać.?'' :shake: Już nie wiem co pisać... Agnest przesłać ci jej adres mailowy?
  22. [quote name='agnest']mgie transport to nie problem, wypytaj o reszte albo daj namiar do mnie [email][email protected][/email][/QUOTE] Wiem,że transport to nie problem. Raczej martwiłam się o to,że osoba nic nie napisała o warunkach jakie proponuje itp. Odpisałam już jej. Wytłumaczyłam o co chodzi z wizytą,umową. Poprosiłam żeby napisała o swoich doświadczeniach z psami,warunkach. Liczę na to,że odpisze lub do Ciebie zadzwoni.
×
×
  • Create New...