Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Nie wiem czy to zdjęcie już tu było .... ale wkleję [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/5032/rikipiesok15rokukastrow.jpg[/IMG] :loveu:
  2. To jest wątek Fifi,na którą również miała chrapkę ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/147584-Fifi-nadal-szuka-domu-A-liczna-mA-odziutka-suczka-z-Boguszyc[/url]
  3. [quote name='marlenka']Porozsyłałam wątek zobaczymy czy się ktoś pojawi . Ciaputko do góry mała[/QUOTE] Miejmy nadzieje,że tak.
  4. Ten wątek nie może spadać tak niskoo ... Marlenka obiecała pomóc w rozsyłaniu zaproszeń na wątek ;)
  5. No tak,resztę można bazarkami załatać. Czyli reklamujemy Ciaputke [SIZE=1][COLOR=Silver](teraz sobie troszkę pospamuje)[/COLOR][/SIZE]
  6. [quote name='idusiek'] ale to sonikowa napisała...skad tu Finnetta?[/QUOTE] Ogryzek od Biafry właśnie znalazł dom w Zabrzu ... więc zapytałam się na wątku,czy mogą kogoś polecić, Finnetta zaproponowała Mysię ;)
  7. Ale lepiej na przyszłość unikać takich nerwowych sytuacji i zamawiać hotel mając pełną listę deklarujących ... chociaż patrząc na sytuacje Kaukazów to i to nie daje stu procentowej pewności.
  8. [quote name='Finetta'] Mysia_ jest z Zabrza. [/QUOTE] Dzięki :) ......
  9. [quote name='Finetta'] Mysia_ jest z Zabrza. [/QUOTE] No tak właśnie Finetta o niej przypomniała :)
  10. ciesze się szczęsciem Ogryzka ;) A propos Zabrza ... znacie kogoś kto mógłby przeprowadzić wizytę ?
  11. No tak nie miała ... już mi się wszystko pomieszało ... Masz racje to jest ryzykowne,megaaaaryzykowne!
  12. [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Purple][B]Zapraszam na wątek schroniskowej koleżanki Gwiazdy- wątek Ciaputki[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Ciaputka-w-typie-Bzibzi-jedyny-na-A-wiecie-szorstkowA-osy-jork-boguszycki-czeka[/URL]
  13. Zapisuje... tyle czasu w kojcu to dla takiego psa dramat!
  14. [quote name='Lilmo']Mgie poniżej podaję link do jednego z moich ogłoszeń zrobionych dla Kumpla. Niestety tekst jest ten sam, co na pierwszej stronie :( Nie wiem czy Supergoga posiada jakiś nowszy. Będziemy musiały w tej kwestii poczekać na nią. [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/62625[/URL][/QUOTE] Ok zrobię z tym tekstem... offer.pl [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=4798[/URL] gumtree Poznań [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przecudnej-urody-kudlacz-Szuka-odpowiedzialnego-wlasciciela-W0QQAdIdZ176838967[/URL] e-zwierzak.pl [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/8154/[/URL] alegratka.pl [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3037173_przecudnej_urody_kudlacz_szuka.html[/URL] owi.pl [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Przecudnej_urody_kudlacz._Szuka_odpowiedzialnego,84890[/URL] adopcjapsa.pl [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,10083,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,10082,Lw==.html[/URL] olx.pl [URL]http://poznan.olx.pl/przecudnej-urody-kudlacz-szuka-odpowiedzialnego-iid-64981097[/URL] cafeanimal.pl [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KUMPEL,6639[/URL] kup sprzedaj.pl [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3692394&cid=170[/URL] kupiepsa.pl [URL]http://www.kupiepsa.pl/detail.php?siteid=51363[/URL] petsy.pl [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/5182.html[/URL] petworld.pl [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/przecudnej-urody-kudlacz-szuka-odpowiedzialnego/10536[/URL] pineska.pl [URL]http://www.pineska.pl/?controlCode=3927b02009319463c1bc6e9f924bbb1e&id=70373&do=confirm[/URL] aukcjezwierzat.pl [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja6191_Przecudnej-urody-kudlacz.-Szuka-odpowiedzialnego.html[/URL] neeon.pl [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=97262[/URL] *********** [url]http://***********/ogloszenia/przecudnej-urody-kudlacz--szuka-odpowiedzialnego_1016.html[/url] bono-polska.pl [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13480[/url]
  15. Szczeniaki o ile nie są dzikie trzeba ogłaszać. Na takiego malucha zawsze się ktoś znajdzie-tak myślę Ale to tego potrzeba lepszych zdjęć i podstawowych inf
  16. Chyba rozpoczął się dobry okres dla boguszków.:loveu:
  17. Tylko czy osoby,które zadeklarowały pieniądze na Gwiazdkę przerzucą je na Ciaputkę ? Pozyskać nowe osoby będzie trudno .... Największy ruch był tutaj jak ogłoszono konkurs na imię ;)
  18. To zdjęcie z Boguszyc w ogóle jakieś przekłamane jest... na nim wydaje się być znacznie większa. Podbije serce nie jednemu...
  19. Zapisuje wąteczek. Świetnie się to czyta :) [url]http://img684.imageshack.us/img684/2964/nela2.jpg[/url] Na tym zdjęciu Frytka ... znaczy Nela wygląda jak bezbronna kruszynka!
  20. [quote name='mgie'] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9672f770bee7fbe.html[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/f7102c3b16262574.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/237/d9672f770bee7fbe.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/238/e4d72c596ce5ac27.jpg[/IMG][/QUOTE] Gwiazdka w nowym domu !
  21. [quote name='Maupa4']Witaj Mgie ... :) [/QUOTE] [B] Cześć :)[/B] [quote name='Maupa4'] Odpisane - tylko ja zapomniałam napisac że odpisane ... :oops:[/QUOTE] [B]Pani wydaje się być sensowna ... jak nie dla Maji to może dla innego bulwiaka [/B]:cool3: [quote name='Maupa4'] Zdarza się ... ... ale za to dziś dwa super telefony ... jeden to trzy godziny gadał ... :grins: Z wczoraj też jeden fajny...[/QUOTE] [B] Bardzo się ciesze! W sumie nie dziwne,że jest zainteresowanie.Maja w zielonym sweterku robi furorę :cool3: Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :lol:[/B]
  22. [quote name='sonikowa']Juz do niej dzwonię :-)[/QUOTE] o to dzwoń :) miałam wysłać smsa
  23. agnest zadzwoń do sbd ona pewnie jak na szpilkach siedzi :cool3:
  24. Pokaże jaki mail przyszedł w sprawie Maji: [B]Wiadomość z adresu e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Treść wiadomości:[/B] jest cudowna .przypomniała mi julie .rzycze jej zdrowia i durzo miłosci kocham te oczy ..ten mail.jest córki.aja nauczyłam sie pisac to wszystko dla majki jestescudna babcia krysia Chyba komuś na prawdę się nudzi ... :shake: ---- zdjęcia łabędzi obłędne!
×
×
  • Create New...