Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Taki pies siedzi w schronie od zeszłej zimy :shake: niepojęte
  2. To normalnie buldoża torpeda jest :crazyeye:
  3. [url]http://foto0.m.onet.pl/_m/becf221b80167b7c3ff8777ab62e8504,14,19,0.jpg[/url] Ta sunia z tą grzywką przypomina mi jakiegoś fragglesa :megagrin::megagrin:
  4. Jak miło się czyta takie wiadomości. :p
  5. Jeszcze trochę i Dygusiowa będzie biegać po trawce jak szczeniaczek ;) Zrobiłam aktualny baner jakby ktoś chciał
  6. Kapsel na pierwszą!! jeszcze jeden: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2008/21198737.jpg[/IMG][/URL]
  7. Witam Poszukujemy doświadczonej osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
  8. Witam Poszukujemy doświadczonej osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
  9. [SIZE=1][B]Greven [/B]masz zapchaną skrzynkę. My nadal poszukujemy kogoś do wizyty. Chandler nagrała się na twoją pocztę[/SIZE].[SIZE=1]Jesteś w stanie ją przeprowadzić?[/SIZE]
  10. Kłapouchy z Boguszyc nie zdążył wyrwać się z piekła
  11. Ona jest po prostu zachwycająca. http://img406.imageshack.us/img406/9915/p1120891.jpg Jej mądrość wprost bije z oczu. Nie zazdroszcze Wam podejmować tej decyzji.
  12. Kłapouch umarł? :eek: Nie ważne czy na zdjęciu są dwa te same...tylko czy są jeszcze do adopcji? Został jeden z nich,tak?
  13. Na szybko baner 150 x 100 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2042/kapselw.jpg[/IMG] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/][img]http://img26.imageshack.us/img26/9222/kapsel1.jpg[/img][/url] [/URL]
  14. Chodzi mi dokładnie o te szczeniaki : [IMG]http://images49.fotosik.pl/166/d698640948ff2e0em.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/166/448e6cfb137c39a1m.jpg[/IMG]bo chyba tylko jeden chłopak z tego miotu szukał jeszcze domu (?) i tego bezowego z duużymi uszami
  15. [quote name='beka']Anna wklej zdjęcia tej kudłatej suni szczeniaczka, może ktos sie skusi...:razz:[/quote] Właśnie ...może ktoś napisać które szczeniaki są jeszcze w schronisku? Nie wiem dla których przedłużać ogłoszenia.
  16. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Sj5hr4RV8nI/AAAAAAAADDI/qhYrGEUVCGI/s720/IMG_3446.JPG[/IMG]
  17. ;) W jakim wieku jest ta sunia?
  18. Gdzie ta Pani Ula mieszka? To by pomogło w znalezieniu kogoś do przeprowadzenia wizyty.
  19. Przepraszam,że offuje Poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
  20. Teraz zauważyłam tą ringówkę -boosko to wygląda:megagrin::megagrin::megagrin:
  21. ślicznie się Gabi zaprezentowała..Nie wiem co chcesz od tego koczka :cool3:jak dla mnie bomba [url]http://images38.fotosik.pl/183/44f6c89eaeb34d84med.jpg[/url] Bercia z tym serduchem wygląda uroczo!! Jeszcze raz gratuluje wspaniałych wyników.
  22. Nie mam prawa tego kwestionować,bo nigdy nie widziałam tych psów na żywo. Po prostu byłam ciekawa :p
  23. Od razu pisze żeby potem nie było. Ogłoszenia Prosiaka wygasły chwile potem jak opuścił tymczas u Saszy i od tego czasu je nie wznawiam. Kto teraz szuka dla niego domu?
  24. Co ten pies ma z Baucerona ?
×
×
  • Create New...