[url]http://foto0.m.onet.pl/_m/becf221b80167b7c3ff8777ab62e8504,14,19,0.jpg[/url]
Ta sunia z tą grzywką przypomina mi jakiegoś fragglesa :megagrin::megagrin:
Kapsel na pierwszą!!
jeszcze jeden:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2008/21198737.jpg[/IMG][/URL]
Witam
Poszukujemy doświadczonej osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
Witam
Poszukujemy doświadczonej osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
[SIZE=1][B]Greven [/B]masz zapchaną skrzynkę. My nadal poszukujemy kogoś do wizyty. Chandler nagrała się na twoją pocztę[/SIZE].[SIZE=1]Jesteś w stanie ją przeprowadzić?[/SIZE]
Ona jest po prostu zachwycająca. http://img406.imageshack.us/img406/9915/p1120891.jpg Jej mądrość wprost bije z oczu. Nie zazdroszcze Wam podejmować tej decyzji.
Na szybko baner
150 x 100
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2042/kapselw.jpg[/IMG] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/kapsel-z-rozerwanym-brzuchem-ma-czas-do-31-08-a-143870/][img]http://img26.imageshack.us/img26/9222/kapsel1.jpg[/img][/url]
[/URL]
Chodzi mi dokładnie o te szczeniaki :
[IMG]http://images49.fotosik.pl/166/d698640948ff2e0em.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/166/448e6cfb137c39a1m.jpg[/IMG]bo chyba tylko jeden chłopak z tego miotu szukał jeszcze domu (?)
i tego bezowego z duużymi uszami
[quote name='beka']Anna wklej zdjęcia tej kudłatej suni szczeniaczka, może ktos sie skusi...:razz:[/quote]
Właśnie ...może ktoś napisać które szczeniaki są jeszcze w schronisku? Nie wiem dla których przedłużać ogłoszenia.
Przepraszam,że offuje
Poszukujemy osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej . Dokładna miejscowość do [B]Kobylanka[/B]-jakieś 25km od centrum Szczecina,a 10 od Stargardu Szczecińskiego. Bardzo pilnie
ślicznie się Gabi zaprezentowała..Nie wiem co chcesz od tego koczka :cool3:jak dla mnie bomba
[url]http://images38.fotosik.pl/183/44f6c89eaeb34d84med.jpg[/url]
Bercia z tym serduchem wygląda uroczo!!
Jeszcze raz gratuluje wspaniałych wyników.
Od razu pisze żeby potem nie było. Ogłoszenia Prosiaka wygasły chwile potem jak opuścił tymczas u Saszy i od tego czasu je nie wznawiam.
Kto teraz szuka dla niego domu?