Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Sbd widziałam,że na paru wątkach wspomniałaś o Fabianie,a nikt nie zajrzał ... :Help_2:
  2. Sunia na mordce była biała,czy to jest siwa sierść? :crazyeye:
  3. Migotka jak zawsze-rewelacyjna,ale na to zdjęcie patrze już z 10 minut [URL]http://images6.fotosik.pl/528/f2217d11448f3d80.jpg[/URL] :loveu::loveu: Grochu skradł moje serce:roll:
  4. Wklejam zdjęcie suni,która w sobotę pojechała do domu tymczasowego z możliwością ds. Sunia mieszka teraz w Krakowie:p Pani ją wykapała i ostrzygła. Pudelek jak się patrzy;) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9829/media1t.jpg[/IMG]
  5. [B]idusiek[/B] dostałam fajnego maila w sprawie Pusi. Pani pyta się ,czy suczka nadaje się do mieszkania,czy trzeba ją nauczyć czystości w domu,czym się odżywia itp. Pusia jest nadal do adopcji?
  6. Ojej:oops:faktycznie Przepraszam Grocha najmocniej:loveu:
  7. [SIZE=1]idusiek bernardyn 'Benedykt' czy jakiś inny:cool3:? bo nie wiem,czy przedłużać ogłoszenia[/SIZE]
  8. Anna dom oczywiście do sprawdzenie,z zainteresowaną rozmawiała Chandler. Nie wiem czy są gotowi przyjąć mocno wylęknionego psa.Na niskich łapkach,do połowy łydki,koniecznie kudłaty,jasno brązowy,beżowy. Z wklejonych tutaj to dzibi ma już dom,czarny diabełek odpada,Misia powinna najpierw znaleźć dt :shake:
  9. Rozmawiałam z Chandler i być może jest dom w Warszawie dla psa/suni koniecznie małego,kudłatego w jasnych barwach;niekoniecznie biały...do ok 5 lat.
  10. Właśnie robię Zuzi ogłoszenia. Przepraszam,że dopiero teraz :modla: edit-ogłoszona na offer.pl owi.pl alegratka.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl pineska.pl petsy.pl petworld.pl kokosy.pl aukcjezwierzat.pl przygarnijzwierzaka.pl ogloszenia.interpress.net.pl [url]www.drobne.centrumofert.pl[/url] gumtree warszawa.pl lodz gumtree.pl animalsmarket.com. marketzwierzat.pl gielda-zwierzat.eu sprzedam-psa.pl polskiehodowle.pl psy-koty.info [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2139779_zuzia_w_typie_krotkowlosego.html[/url] [url]http://www.offer.pl/show.php?id=4088[/url]
  11. [quote name='sleepingbyday']nugacik powinien pójść na pniu, też sie dziwie.[B] a ten dom od wetki to jeszcze zainteresowany, czy raczej nie? [[/B]/quote]..... [FONT=Impact][SIZE=5][B] Właśnie?[/B][/SIZE][/FONT]
  12. Odnowie jak tylko dostane od Was sygnał,że już czas.:cool1:
  13. Kurczak na zdjęciu.:-(
  14. Nie mogło być inaczej:multi: Sunia wygrała los na loterii
  15. Ja również tego nie widzę:shake:
  16. [URL]http://images39.fotosik.pl/186/1d5f68c8c5195be1med.jpg[/URL] Niesamowite zdjęcie,przepiękne. Ta pajęczyna jest ogromna. Przyszłam się przywitać z Czterołapami:loveu:
  17. Kasuje ogłoszenia Boba&Marleya. Wątek założony w maju,a o jakieś SPRAWDZONE informacje nie możemy się doprosić. Ile już dłużej można czekać. Sama wiadomość o tym,że Marley to przyjaciel Amandy nie wystarczy. mgie.
  18. Nie ma problemu.Biorę się za kasowanie. Nie wiem czy też nie należy tego zrobić z Marleyem z Bobem-przecież informacje o nich są zupełnie nie potwierdzone.
×
×
  • Create New...