Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Hahaha co za zmoklus!:loveu:
  2. [quote name='tonacja'][URL]http://img225.imageshack.us/img225/2818/20091001004.jpg[/URL] Mój młody zachowuje się identycznie jak tylko zobaczy na horyzoncie piach :shiny: dostaje motorka do tyłka i biega w kółko, łapie piasek do pyska i kopie dziury :multi: [URL]http://img89.imageshack.us/img89/1103/20091002011.jpg[/URL] Jaka synchronizacja :D:D[/quote] Nero jest zwinniejszy i fajnie to wyglada jak Shira nie wyrabia na zakrętach :evil_lol: [B][COLOR=Magenta]A tak w ogóle to ja się zapomniałam pochwalić że dorwałam pierwszy ząbek Shiry!! ;)[/COLOR][/B] :D:D:D
  3. Info o głosowaniu było w szkole rozsyłam do znajomych ciągle i szantażuje :cool3:. Zbiórkę "ala sklepy" proponuję zorganizować u mnie w szkole w listopadzie ( mam zgodę w tym kierunku i się tym zajmę) dowiedzcie się tylko proszę co jest potrzebne.Nie wiem kiedy będę mogła być w schronisku :-(. Ale chociaż tyle mogę zrobić;)
  4. Obczajka: "Gdzie jest pani?" :hmmmm: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5638/20091002025.jpg[/IMG] Taka fajna mina Nera:laugh2_2: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4636/20091002028.jpg[/IMG] What the ****?:stupid: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9646/20091002036.jpg[/IMG] Pauza :loveu::bigcool: [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5382/20091002032.jpg[/IMG] THE END ;D [COLOR=Red][B]POCZĄTEK ZDJĘĆ STRONA 47[/B][/COLOR] ;)
  5. Zwrot w prawo :razz: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1103/20091002011.jpg[/IMG] Nie dominuj mnie!!:diabloti: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7514/20091002014.jpg[/IMG] Kto ostatni przy patyku ten frajer! :diabloti: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/3406/20091002018.jpg[/IMG] Mam Cię! :multi: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9229/20091002024.jpg[/IMG]
  6. Ganiamy się :diabloti: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/567/20091002001.jpg[/IMG] I odpoczywamy:razz: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5629/20091002003.jpg[/IMG] I znów ganiamy:evil_lol: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7387/20091002005.jpg[/IMG] "Przyczajony tygrys:razz:" [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/431/20091002009.jpg[/IMG]
  7. A dziś byłyśmy na spacerku z Ewą i Nerem:loveu:. A oto nasze pamiątki:multi:: Piaskowe ADHD :evil_lol: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7557/20091001002j.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6099/20091001003.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2818/20091001004.jpg[/IMG] I kałużowe ADHD:evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9901/20091001.jpg[/IMG]
  8. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']moze mowili o tobie nie o Shirce ??:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::loveu:[/quote] A wyglądam na wilka:diabloti: hry hry hry:evil_lol:
  9. również odradzam kojec dla psiaka. Pies potrzebuje rodziny (stada). Podpisuję się pod każdym słowem poprzednika. Tresuręmożeszprowadzić rówńież sam, jeżeli masz w tym jakieś doświadczenie (mi to sprawia wiele radości a mam 4 miesięcznego hasiola). Nawiązujesz wtedy silną więź z psiakiem. Buda przyda się ale w przyszłości ( mój pies jak się robi ciepło sam się wyprowadza na balkon:eviltong:). jednak nie zamykaj gona siłę na dworze bo źle się to skończy husky to wyjątkowe psy pod każdym względem ;). W razie wątpliwości pytaj tutaj z pewnością postaramy się pomóc. Kto pyta nie błądzi ;)
  10. Współczuje bólu po suni mam taka samo sytuacje tyle że moja maleńka miała 16 lat:-( tak bardzo za nią tęsknię. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/85646-albums183-picture475t.jpg[/IMG] To ona. Moja Nukusia. 16.10 minie 5 miesięcy bez mojego skarba. A Mały pełen relax:diabloti: Całkiem jak Shira po spacerku co ich tam że wymęczyli pańcie do granic możliwości a pańcia musi się uczyć :evil_lol:
  11. [quote name='dogomanka_']ale ja nie wiem czy wgl. na zlot pojade.:roll: z tego co mi wiadomo to chyba juz miejsc nei ma,nie?[/quote] Puki co nie :lol: Ale jeszcze namioty są:diabloti: Albo materac i podłoga :razz: Miejsca u nas będzie sporo zapraszamy :evil_lol: Jedź będzie bibka:diabloti:. A teraz idę się schizować z psem na dwór:multi::placz:
  12. U nas tez zimno, ciemno i do domu daleko:eviltong:. Ale ja tak lubię nawet z resztą Shira też:cool3:
  13. [quote name='tonacja']i to jest wielki plus husky'ich, malamutów i wilczaków :diabloti: są tak bardzo podobne do wilków, dzięki temu tak piękne i silne. Jakby obcowało się z dzikim zwierzęciem.[/quote] tak;) można poczuć się fajnie przy takim przyjacielu:loveu:. Niestety bywają tez niezależne z tego samego powodu co piękne. Jak dla mnie ta nie zależność jest tak samo piękna:loveu: Miłość bezwarunkowa ;) Szpicki już lecę do Was:loveu:
  14. [quote name='Maks i Spark']Witanko :) A.[/quote] Witanko co słychać Szpicki?:multi: [quote name='tonacja']Tak... niech się was strzegą :D w końcu taka Shira o zmroku może zostać pomylona z wilkiem :diabloti: ludzie będą uciekać w popłochu.[/quote] Ostatnio mój kolega wyleciał z tekstem że to nie husky tylko jakiś wilk i się jej boi:evil_lol:... chociaż kogoś :diabloti: No i dzieciaki na osiedlu Nas goniły jak Shira miała coś ponad dwa miesiące z krzykiem " zobaczcie prawdziwy mały wilk tam idzie!":evil_lol: Wtedy pierwszy raz uciekała przed dziećmi :lol::diabloti:
  15. [quote name='Martens']Wy za dużo ten wątek czytacie :eviltong: Potem na spacerach się tylko rozglądacie, trzęsiecie jak osiki, serducha wam walą jak przed katastrofą i co tu się dziwić, że psy bzikują i wypatrują niebezpieczeństwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dokładnie podpisuję się pod tym:diabloti: Wstyd się przyznać ale ja tak mam!:evil_lol: [quote name='dogomanka_']jezu,torche mnie uspokoiłaś bo jakoś szczególnie nie chce ich mieć u siebie.:evil_lol:[/quote] To na bank pył z ogniska:cool3:. Ale jeśli na coś za tobą łazi, to na zlocie z daleka ode mnie siło nieczysta!:mad::evil_lol: (jak dobrze że mam łazienkę w domku:lol::diabloti:)
  16. [quote name='deer_1987'][URL]http://img193.imageshack.us/img193/1826/20090929040.jpg[/URL] sama sie na spacer wyprowadza :D[/quote] dokładnie :razz: mądra sunia:loveu: [quote name='tonacja']Dzień dobry! [URL]http://img33.imageshack.us/img33/6789/20090929041.jpg[/URL] Dzisiaj też wybieracie się na spacerek? ;)[/quote] Jak codziennie :evil_lol:. Właściwie to już byłyśmy :eviltong: ale wieczorkiem mamy małe teta tet z labradorem z sąsiedniego bloku :evil_lol:. Będziemy terroryzować osiedle:multi:
  17. [quote name='kuna66']No to ok. Historia nr 1 Po śmierci dziadka moje futrzaki zachowywały się inaczej niz zwykle. Tak jakby wiedziały że zmarł ktoś z rodziny, chodziły przygnębione, nie szczekały, ale moze to przez to ze my też byliśmy smutni. Bardziej dziwiło mnie to, że co pewien czas zrywały się tak jakby ktoś miał przyjść. To był grudzień, więc normalnie paliliśmy w piecu, ale mimo że grzał na pełnych obrotach w domu było zimno....stale 17 stopni, a kaloryfery były gorące. Wiedziałam że cuś jest nie teges. No i w nocy coś zaczęło dzwonić w kotłowni.... słucham... słucham i doszłam do wniosku, ze to dzwonią narzędzia do sprzątania w piecu (jak ktoś ma na węgiel piec to wie o czym mówię) a one same nie mają prawa dzwonic chyba ze ktoś je mocno popchnie. Nie zeszłam sprawdzić, kto tam był, ale podejrzewam, że dziadek przyszedł jeszcze sprawdzić czy piec pali ( zawsze się martwił czy nie marzniemy)[/quote] O kurcze blade;p bała bym się... A u nas w szafie na rachunkowości dzisiaj coś w środku dwa razy zapukało:evil_lol:. Nowa szafa i stoja tam książki poukładane ładniutko, wystraszyliśmy się zaczelismy się śmiać pani otwarła szafę a tam nic nie spadło ani nic :diabloti:. Wtedy nikt się już nie śmiał :evil_lol:
  18. [url]http://img401.imageshack.us/img401/691/obraz054t.jpg[/url] Pierwszy raz widzę tego psa z kłami na wierzchu :evil_lol: Ślicznie:loveu:
  19. [quote name='kuna66']Sorki ze tak długo mnie nie było. Net mi siadł, a widze ze tu juz się watek rozrasta. Jeśli o mnie chodzi no to przychodzili do nas zmarli. Część znam z opowieści rodziny, część to własne spostrzeżenia. Mam opowiadać konkretnie?[/quote] Tak! i to ze szczegółami :evil_lol: Jak gdzie kiedy? :razz:
  20. [quote name='*Monia*']To już wiem skąd mi się ostatnio 'kółko' na zdjęciu psów wzięło :evil_lol:.[/quote] pokaż te zdjęcie :evil_lol::razz:
  21. sunshine

    Zmierzch :)

    A ja dzisiaj w szkole dorwałam Intruza normalnie szok :crazyeye:. Ale zaczne go dopiero jak skończe zmierzch :evil_lol:
  22. sunshine

    Bikejoring

    Połamania kółek:razz::diabloti:
  23. Tu jest ciekawy filmik z orbami::razz: [url]http://patrz.pl/filmy/orby-na-zdjeciu[/url] A tutaj kilka rzeczy o orbach;) [url=http://www.eioba.pl/a70823/manifestacje_typu_orbs_czym_sa]Manifestacje typu Orbs - czym są?[/url] [url=http://www.nieznane.pl/kule-orbs-orby,374.html]Nieznane.pl :: Kule orbs (orby)[/url] Ciekawe tematy :razz:
  24. [quote name='Maks i Spark']...no to ja już pójdę :evil_lol:;) [URL]http://img193.imageshack.us/img193/1826/20090929040.jpg[/URL] Fajna dziewczynka :) A.[/quote] Dzięki :cool3: Mała bestyjka:loveu:
  25. sunshine

    Zmierzch :)

    dzięki small na pewno się przyda :razz:
×
×
  • Create New...