Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Ach te motylki... Shirex też je uwielbia prześladować :evil_lol:
  2. oooo kurcze ty sadystko! :placz: Ja mam dietę :placz: I mega ochotę na tą pizze:diabloti:
  3. UUU jaki słodki :loveu:. Czekamy na wiecej:diabloti:
  4. [quote name='bianka19']Heej , po bardzo długiej przerwie. ;) Fajne griffiti :loveu: Śliczne :loveu: [URL]http://img527.imageshack.us/img527/4097/zdjcie0062.jpg[/URL] Zrobisz mi takie , ale z napisem Cezar. ? :roll::razz: :eviltong:[/quote] Hejka jak będę miec wene to coś się wymyśli :evil_lol: [quote name='tonacja']Kobieta zmienną jest :evil_lol:[/quote] Dokładnie:evil_lol: Od aniołka do diabełka :mad: Dzisiaj menda jedna mała nawet aportować nie chciała:-(. Nieznośna była na spacerze jak jeszcze nigdy :p
  5. [quote name='Idolka'][URL]http://img74.imageshack.us/img74/9646/20091002036.jpg[/URL] piękna pociecha... jak ona wydoroślała :crazyeye: i ściemniała troszkę , pięknieje :) pozdrawiam[/quote] Gdzie gdzieniegdzie ma czarne nawet :razz: i brązowe jej na łapkach wyrosło :eviltong: taki misz masz, tricolor by można rzec :evil_lol:.
  6. [quote name='tonacja']Oj nie wiem :evil_lol: sama chętnie bym się tam zatrudniła :eviltong: ale to chyba interes rodzinny.[/quote] Stadnina jest wieeeeelka może jednak na weekendy? :evil_lol:. Pośpią sobie dłużej :diabloti:
  7. [quote name='tonacja']Oj...sorrki, miałam trochę błędne info... tak dokładniej to chodzi o [URL="http://www.hodowlakoni.com.pl/"]Kowalskich z Marzenina[/URL] :roll: blisko Wrześni. No i masz rację... nazwisko dość popularne :evil_lol:[/quote] Ja cię kręce nie wiedziałam że tam taaaaka stadnina jest :crazyeye:. Nie potrzebują do pracy czasem? :evil_lol:
  8. Bo go źli państwo uciachli :placz:. Mendy :mad:
  9. Mądra dziewczynka:loveu:. Bierz przykład z psa i się nie poddawaj:mad:!!:multi:
  10. [URL]http://i35.tinypic.com/34g0qiu.jpg[/URL] "jeżu malusieńki" (jak mawia Viola z "Brzyduli":evil_lol:) Jaki on słodki!!!:loveu: I jakiś taki... nieaktywny?:diabloti: Normalnie niemożliwe:mdleje::mdleje::mdleje:
  11. [quote name='Iza.']Czeeeść :multi: A o do jesieni zdecydowanie nie lubię, już wole nawet 40 stopniowe upały ;)[/quote] A fuj... w życiu :evil_lol:. Ja tu tylko czekam na zimę :multi::razz:. Chyba serio się wyprowadzę na Alaskę:diabloti:
  12. [url]http://img80.imageshack.us/img80/7322/p1060494.jpg[/url] Bo ona też by tak chciała a ty jej nie pozwalasz :evil_lol::eviltong:
  13. A on chyba wie że to piesek a nie suczka co? :evil_lol:
  14. [quote name='Minerva']Graffiti boskie :loveu:. Z resztą oceniłam już w galerii mojej Cielęcej. Pozdrawiamy.[/quote] Widziałam dzięki cielaki :razz::loveu: [quote name='tonacja']Masz babo talent... mówi Ci to fachowiec :diabloti:[/quote] akurat. Nawet nie dorastam do piet tym w wątku o rysunku :evil_lol: [quote name='tonacja']Oni mają wielką stadninę koni...więc może to Ci sami :evil_lol:[/quote] U nas w pobliżu są dwie stadniny. Na Nowym Folwarku i w Gutowie Małym ale Ci Kowalscy chyba nie mają ... ale oni nie muszą mieć w pobliżu :evil_lol:. No i może to inni Kowalscy...Wypytam ludzi czy wiedzą:diabloti:. W końcu Kowalskich w Polsce tyle co Nowaków :evil_lol:
  15. [quote name='Idolka']to dobrze ... ale tęsknić jeszcze długo za nim będę ;( :-([/quote] To zrozumiałe,nie da się po prostu zapomnieć o miłości którą się obdarza psiaka. Ale wiesz że jemu tam dobrze i będziesz zawsze wiedziała co się dzieje u Idolka:). Możesz być z siebie dumna że potrafiłaś podjąć taką ważną decyzję i wziąść pod uwagę dobro psiaka a nie myśleć tylko o sobie. To bardzo dobra cecha:). Idolek na pewno jest Ci za to wdzięczny.:multi: A hodowli gratuluję tego ślicznego czarnulka :razz:. Wszyscy nim tutaj się zachwycaliśmy :loveu:
  16. [url]http://images49.fotosik.pl/209/f4278bbe010fded5med.jpg[/url] Taka nie fredka na tym zdjęciu:evil_lol: Jakaś łasica czy cuś :diabloti::loveu:
  17. Idol pochodzi z Waszej hodowli.? Może wrzucicie jakieś zdjęcia łobuza z rodzinką;)? Jeśli Idolka się zgodzi oczywiście;). Jak się trzymasz?... widzisz Idol czuje się świetnie;)
  18. Wiadomka pies-duch :evil_lol: obejrzę po raz enty śnieżne psy i wpadnęoblookać fotki :cool3:
  19. sunshine

    Zmierzch :)

    [quote name='C&B']Ja tam te rozwrzeszczane małolaty moim psem postrasze to się zamknął :diabloti:[/quote] Uciekła bym z kina :evil_lol: Ale to dobry pomysł :razz:mój będzie miał 6 miesięcy więc będzie może trochę straszniej wyglądał :evil_lol:
  20. [quote name='Czarnulka']ale ładnie ci wyszło :loveu:;)[/quote] Dziękować ślicznie:loveu:
  21. ślicznie łapie w powietrzu moja medna czeka aż spadnie:-(
  22. sunshine

    Zmierzch :)

    Ja nie wytrzymam tak długo:lol:. Pojdę na premierę a jak mi jakaś piśnie nad uchem to zrąbie przez Kur... mać :eviltong::mad:
  23. Oj ty już się nie martw przyjadę zaprzęgiem :evil_lol: hihihi
  24. A tak żeby nudno nie było to wrzucę graffiti mojego autorstwa dla mojego skarba :evil_lol:: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4097/zdjcie0062.jpg[/IMG] Ładnie?:razz::diabloti:
  25. Hejo ja też mam graffiti Shirowate :evil_lol:: [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4097/zdjcie0062.jpg[/IMG] Sorki że się tu wpakowuje :evil_lol:
×
×
  • Create New...