Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. hehehe obiecujemy że będziemy zapijać co by się nie zadławić!:D
  2. Hejo:D Dzaghoda podarowała nam 250 kg karmy!!! :D i do tego... koce i inne które w zimowe dni grzeją dupcie psiaczkom:) A potrzebne to potrzebne, szczeg,ólnie starszym i chorym podopiecznym Pani Elżbiety:)
  3. Chyba że ACTA je zwinie:P
  4. Nie wymiotło na razie nie było mnie w schronisku ze 3 tygodnie i nie będzie jeszcze co najmniej dwa, mam sesję i niestety zjazdy są co weekend a godziny otwarcia schronu bez zmian...tylko od rana co w tygodniu też jest niemożliwe... Magda była teraz chora zapytam ją czy wybiera się w weekend:)
  5. Sorki że mnie nie ma i milczę, nie mogę się doczekać aż zajrzę do starych znajomych zobaczyć co słychać i poznam psiaki nowych, jutro postaram się coś ogarnąć... sesja praktyki stale coś goni ale już wynurzam się z tych zobowiązań i część porzucam bo nie wyrabiam czasowo;)
  6. nie, zjadłyśmy je same, pyszne było:] Kilka kg leży jeszcze u mnie w piwnicy kilka ma Magda jeszcze po prostu nie odebranych ze zbiórek domowych a resztę odbierał schron sam albo tak jak np. od Ośrodka podrzucił je ktoś inny jeszcze w czasie trwania akcji. Te od Drzaghody tak jak od początku było ustalone Pani z Szamotuł odebrała sama i zabrała do siebie ( w końcu zabiera od nas masę psiaków a martwiła się że zima będzie ciężka) fundacja co do dostarczenia dogadywała się osobiście bo to nie małe ilości. nie wiem o co Ci chodzi, nie musisz bojkotować działań innych z czystej zawiści. Otwórz trochę serce i zacznij dostrzegać dobre chęci innych bo pomoc w każdej formie jest potrzebna a o schronisku dowiedziało się dzięki temu sporo osób.
  7. [quote name='M&S']Hello, co u Was?[/QUOTE] [quote name='Paula03']O matko, ale mnie tu dawno nie było :oops: Jak tam u was? Kiedy nowe zdjęcia? :lol:[/QUOTE] U nas wszystko gra, jakies zdjecia mam na telefonie iiiii nie chce mi sie ich przerzucic:D
  8. nie wiem czy już nie było, nawet nie mialam go w rece. A co do ssp nr 1 karma odebrana ale nie wiem ile niestety od AMICUS pani miala policzyc i nie policzyla w koncu i teczowa chatka tez nie dala znac
  9. szkoła, szkoła i szkoła:/ teraz w weekend mam wolne od szkoły a potem znów 3 weekendy pod rząd... sesja
  10. [B]Dziękujemy! :D Dla Was również;) [/B]
  11. jaki piekny rotek! Musiał być z niego dumny;)
  12. [quote name='dOgLoV']Witamy :lol: deszczowo - śnieżnie :roll:[/QUOTE] a do tego jest bardzo ciepło i już tylko sieje mżawicą:P
  13. [quote name='M&S']Fakt, pogoda nas nie rozpieszcza....ale z drugiej strony ja za zimą nie przepadam.[/QUOTE] a my bardzo lubimy śnieg:D Dzisiaj też leje ale trzeba się wybrac na jakiś dłuuuugi spacer gdzieś po parkach i łąkach;) odstresować się przed sylwestrem:)
  14. [quote name='ataK']To jest w poście Aguchy, a ona do przyszłego tygodnia nie ma netu... Nic z tym chyba teraz nie zrobi :([/QUOTE] chyba że pozwoli komus zalogowac się na swój profil a po powrocie neta zmieni sobie hasło
  15. [quote name='pina_collie']Hej, Przeglądałam galerie od 1 strony i zadam pytanie.. [URL]http://i55.tinypic.com/206gexe.jpg[/URL] < - co to ma być? chyba chodzi o Milkę a nie o murzynki .. zboczone murzynki, (bez urazy ale tak to wygląda..) Jeżeli to ktoś z waszej załogi, to ok .. ale daj to do linku i zablokuj np do 18 lat?![/QUOTE] To nie wina wątku... Też miałam takie sytuacje w swojej galerii, po prostu ktoś na tynipic robi sobie prostackie jaja. Podmienia publiczne linki na takie zdjęcia. Moze to jakieś hakerskie zabawy, ale mi to się zdarzyło na bardzo starych zdjęciach (sprzed dwóch lat) kiedy mój pies był szczeniakiem i chcialam sobie przejrzeć swoja galerię i całe szczęście... od tej pory regularnie przeglądam stare zdjęcia.
  16. Czyli w myśl ustawy nie można rozmnażać zwierząt nie rodowodowych tak?
  17. Też przydała by mi się nowa adresówka, a w sumie dwie bo jestem leniwa i nie chce mi się przekładac:D Mam teraz niebieską metalową dwustronną z jednej strony imie psa z drugiej mój adres i nr tel. takze jest dużo miejsca. A adresówkę mam już rok i trzyma się dobrze:)
  18. [quote name='a_niusia'] pilnuje mojej suki, nie ma szans na "niechciane szczenieta".[/QUOTE] Nie chcę cię obrażać czy coś ;) nie jestem za sterylizacją wszystkiego co się rusza, uważam że to osobisty problem wlaścicieli psów;) Ale jednak w życiu możemy być pewni tylko jednego... śmierci. Mieszkam w bloku. Powiem Ci że miałam poprzednia suczkę 16 lat bez sterylki. I mogła chodzić bez smyczy, była malutka wszyscy ją znali a ona uważała się za człowieka, nie obchodziły ja żadne kontakty z innymi psami (czasami się serio zastanawialiśmy czy to na pewno pies hehe) i wieku 14 lat! cos jej w czasie cieczki odwaliło i poleciała do psa przez długośc kilku bloków i ulicę... nie wiem co ten delikwent miał w sobie ale ja prawie zawału dostałam. Znała go ale widzieli się raptem może 4-5 razy na osiedlu. Więc nie możesz być pewna tego ze nigdy Ci się nie zdarzy... To był jeden jedyny raz... Mam sunię po sterylce teraz i wszyscy sa szczęsliwi;) Nie musze jej zabraniać zabawy z psami, ona się nie męczy i nie męcza się dwa inne pieski mieszkające u nas na klatce ;). Nie ma amantów pod blokiem a nawet jeśli się zdarzy ze mi nie daj Bóg zwieje czy ktoś ją porwie, nie trafi do pseudo, nie będzie mieć szczeniąt. To jakiś rodzaj zabezpieczenia... no i nie podzieli losu mojej poprzedniej suńki która zdechła na raka macicy ;( [B]czulimordercy...[/B] moja sucz tez się gapi na rzucajace sie psy i nie bardzo wie o co im chodzi... lepiej żeby hasior tez się rzucił? Twój pies jest agresywny, nie tamten, nie wiem dlaczego wsciekasz się na właściciela ułożonego psa. kiedy mi nabroi pies (np. pobiegnie się przywitać do innego) to ja przepraszam za bezczelność mojej suczy nawet gdy się bawią, i to wina moja że pies nie ma emocji na wodzy (u mnie na szczescie miłości do wszysykiego co się rusza) a nie własciciela który mógł by mi nawytykac na dobra sprawę... Ja np na twoim miejscu widząc że pies jest bardzo blisko ale mój go nie widzi podniosła bym psa i powoli szła tak żeby byl tyłem do psa jak by nas minęli posadzila bym ponownie i dała smaka uchachana . Chodzenie rozładowuje nabuzowanego psa a siedzenie na dupsku i pasienie smakami po paru razach nie wpływa już na zwierze.
  19. N pierwszej stronie Milki pojawilo się zdjęcie jakiś sprosnych Murzynek zamiast jednego ze zdjęc... ludzie to mają pomysły:/
  20. super :) pojutrze śmigam do schroniska chce ktoś wpaść?:P
  21. [quote name='Drzagodha']A my tutaj uwzględnieni jesteśmy?[/QUOTE] Ja pierdznicze! zapomniałam na śmierć o Was... przepraszam :( Zgubiłam kartke na poczatku i to dlatego... nie wybacze sobie...:/ zaraz poprawię:D Ile dokładnie od was pojechało kg i jak Was nadmienić / nazwać:) zaraz zredaguje artykuł, taka pomoc nie może być nie zauważona! Tak mi wstyd...:(
  22. to załatw:P należy nam się:D
  23. Myszka Miki zaktualizuj strone bo tam nadal wisi LovE np której nie ma ;) Przypominam, żebys nie szukała;P Domki mają : -Bianka, -Bajkał, -Love Na pierwszej stronie w drugim poscie jest lista imion piesków w nowych domach wiec tam możesz ze spokojem zaglądać:) Fajnie by było gdyby na stronie było tak że osobna zakładka PSY DO ADOPCJI osobna PSY DO ADOPCJI WIRTUALNEJ i osobna PSY W NOWYCH DOMACH gdzie będą przenoszone te z adopcji po prostu. Żeby było to przejrzyste bo tak to się robi bałagana powoli i im więcej psów i czasu upłynie tym bardziej pomiedzy adoptowane juz wmieszają się szukające domu i będa niezauwazalne... :(
  24. artykuł dla przeglądu: Dnia 22 grudnia dobiegła końca „Młodzieżowa akcja dla schroniska – psiska pełna miska” . Akcja zorganizowana z inicjatywy wrzesińskiego wolontariatu działającego przy Schronisku dla Zwierząt we Wrześni okazała się strzałem w dziesiątkę. W trakcie trwania zbiórki zebrano łączne ponad tonę suchej karmy dla psiaków. Jest to niewątpliwie olbrzymi sukces. Zbiórka zyskała ogromne poparcie w oczach Wrześnian. Udział w niej wzięły Wrzesińskie szkoły i firmy ale także osoby prywatne. Z pewnością do sukcesu przyczyniła się aura Świąt , ale nie mniej oznacza to iż Wrześnianie pamiętają o schronisku i interesuje ich los bezpańskich piesków. W trakcie trwania akcji oprócz zbiórki w szkołach wolontariusze odbierali karmę z domów osób zgłaszających taką chęć telefonicznie. Okazało się, że oprócz serca dla zwierząt Wrześnianie oferują także dobroć samym darczyńcą dla których firmy BlackBall oraz Galeria Zdrowia i Urody "Relax" ufundowały karnety i zniżki. Wolontariat ciesząc się z powodzenia akcji i ogromnego wsparcia mieszkańców zapowiada, że to nie ostatnia tego typu akcja. W przyszłości planowane są dalsze kroki w działalności na rzecz psów i poprawy ich losu. Już teraz na stronie internetowej www.wirtualny-opiekun.pl można znaleźć zdjęcia i opisy niektórych mieszkańców schroniska, którzy czekają na swoje miejsce u boku nowej rodziny. Zachęcamy również osoby chętne do dołączenia do wolontariatu i bezpośredniej współpracy z nami i naszymi psiakami. 180 kg karmy przekazanej przez Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrześni przy ul. Żeromskiego
×
×
  • Create New...