-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Ajula replied to lolka's topic in Już w nowym domu
kubraczki boskie!! :lol: sytuacja bardzo trudna, ale mam nadzieję, że rozmowa pana z Margo dużo wyjaśni i jakos się dogadają - tego im i Lesiowi życzę :calus: -
no to teraz spadam zajrzę wieczorkiem, może już będzie relacja :lol:
-
czyli ślicznota już jedzie? :lol:
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Ajula replied to lolka's topic in Już w nowym domu
bardzo trudna sytuacja miałam niedawno podobny przypadek (też poważnie chory pies), po wyleczeniu znalazł się własciciel do wlasciciela byłam nastawiona nieprzyjaźnie (prawdę mówiąc wrogo :eviltong: ) za doprowadzenie psa do takiego koszmarnego stanu :roll: jednak okazało się, że własciciel był niewinny, rozpaczliwie pieska szukał, a pies po spotkaniu swojego dawnego człowieka szalał ze szczęscia - trzeba było psiaka oddać cóż - najważniejsze, żeby pies (a nie my) był szczęsliwy :lol: -
Pedro znalazł wspaniały Dom w Gdańsku! Dziękujemy!!!
Ajula replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Pedro śliczny :loveu: cieszę się, że tak pięknie wygląda -
[Białystok] Owczarkowata Kawa już nie szuka domu. Już go ma :-)))
Ajula replied to karina1002's topic in Już w nowym domu
ale na wątku Pedra pokazały się fotki, więc pewnie i tu coś wrzuci :p -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
ja nawet z moim własnym bym nie pojechała, bo moja Hexi to histeryczka i do tego trochę waży :cool3: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][COLOR=Black][B]W przeciwieństwie do dogomaniaczki Bianci mój pies żyję i kwitnie [/B]proponuję przyznać pani Kunie nagrodę "Złote usta" :evil_lol: a Pedro to piękny pies :loveu: [/COLOR][/SIZE] -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
dwa śliczne maluszki szukają domku :Dog_run::Dog_run: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
nie zawsze można skorzystać z pomocy brata/męża/sąsiada z autem myślę, że jesli Dark miałaby taką możliwość, to nie szukałaby transportu dobrze, że wzięła Sabę na tymczas, bo dzięki temu ta bidula nie musi już siedzieć w schronisku skoro Dark mieszka na wsi i ma wszędzie daleko, nie ma własnego auta to trudno, ale o Sabę dba i to jest najważniejsze -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Bianka ma rację, bo nie może być tak, że ktoś wpada, rzuca oskarżenia, żąda papierów (niby z jakiej racji?) i odgraża się i "przekazuje tą sprawę odpowiednim władzom" :roll: widać, że pani Kunie kompletnie wszystko się miesza: [COLOR=Red]Trzeba nagłośnić w mediach te historie z opisem niechlubnej roli Żurawia , Bianci i osoby która uśmierciła biednego Ozziego [COLOR=Black] niech wejdzie na wątek Olkusza, tam jest co robić, jesli chodzi o sprawę nagłasniania w mediach i zawiadomianie odpowiednich władz :roll: może jesli chodzi o pomaganie zwierzętom jest wspaniała i faktycznie zaadoptowane psiaki mają u niej jak w raju, ale z ludźmi nie umie się komunikować :shake: [/COLOR][/COLOR] -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
Ajula replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wspaniałe psy :loveu: -
Zagłodzony, zaniedbany, ze złamaną łapą...ma już cudowny dom!!
Ajula replied to Madziek's topic in Już w nowym domu
piękny piękny pies trzymam kciuki, żeby go ktoś pokochał (tak jak my) :loveu: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
przewoziłam sporego psa po operacji taksówką i nie było problemu miałam ze sobą w torbie koc, który rozłożyłam, żeby nie zostawić sierści pan taksówkarz chętnie pomógł przy wkładaniu i wyjmowania psa do/z samochodu i jeszcze się użalał nad losem biedactwa :lol: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
może nie powinno się na wątku Loli zajmować Kuną, no ale ona sama tu wpadła nieproszona i sieje ferment nie mając pojęcia o co chodzi :roll: niby się powinno takie osoby ignorować, ale z drugiej strony jakie ona ma prawo rzucać oskarżenia i obrażać Biankę przydałby się na forum dział "wolna amerykanka" :diabloti: gdzie można by dyskutować z taką kuną do woli... przepraszam Bianka, że się wtrącałam i zaśmiecałam wątek postanowiłam się przymknąć i spokojnie czekać na wiadomości :) -
Pedro znalazł wspaniały Dom w Gdańsku! Dziękujemy!!!
Ajula replied to fizia's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że to tylko przejęzyczenie i wszystkie 4 psiaki mają się dobrze :cool3: może chodzi o to, że jamniorek jako najmniejszy nie biega z nimi, bo trudno mu nadążyć na tych krótkich łapkach -
hej hej jak się ma slicznotka? :)
-
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
..ale wiesz Poker, w mroźny zimowy dzień kusi człowieka, żeby sobie humor poprawić :evil_lol: -
Pedro znalazł wspaniały Dom w Gdańsku! Dziękujemy!!!
Ajula replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='KUNA 85'] kocha biegi z moimi dwoma psiakami[/quote] a co z trzecim? w domu były przecież już Ryży, Kawa i jamniczek Pedro jest czwarty... -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
szukając "grzebieni fal" powędrowałam na wątek Kawy i już się cieszę na czytanie :evil_lol: "skonfudowana poleciałam szybko z komórką i oddałam ją do wywołania ,odbieram jutro i zaraz prześlę zdjęcia" "zawojowała robusia ,przytula go czule i liże w uszka , jej działanie potwierdza regułę jak dużo może zdziałać kobieta prowadząć umiejętnie swoją strategię" no mówiłam, że dużo można się z tekstów osoby Kuna nauczyć :roflt: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Ajula replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
dlaczego osoba [U]kuna85[/U] wypowiada się w liczbie mnogiej? może ma rozdwojenie jaźni :PROXY5: ze swojej strony uprzejmie proszę osobę o haśle [U]kuna85[/U] o pisanie nieco krótszych tekstów, bo od długich oczy mnie bolą a bardzo zależy mi na czytaniu tekstów osoby [U]kuna[/U] do końca, bo są bardzo zabawne i pouczające - np. nauczyłam się, że nie powinnam mówić do moich kundli (ups :oops:, przepraszam) tzn. do moich psów nie powinnam mówić "zamknijcie paszcze małe ohydy bo was oddam do schronu" :evil_lol: