[quote name='Dark Lord']Zauważyłam, że Sabie z jednej strony za raną zrobiła się trochę opuchlizna, nie wiem czy to normalne czy trzeba panikować:smhair2:, sama rana wygląda w sumie nieźle.[/quote]
a Saba będzie miała jeszcze kontrolę u weterynarza?
może lepiej zadzwoń do tego weta i zapytaj?
jak ostatnio nasz Macius miał operację biodra, to wlasnie przy szwie zrobiła mu się w jednym miejscu opuchlizna - polecieliśmy do weta i się okazało, że to krwiak :roll: lekarz zrobił dziurkę i wycisnął sporo krwi, a potem wsadził w dziurkę strzykawę z wodą utlenioną i wypłukał, potem juz było dobrze