Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. kubraczki boskie!! :lol: sytuacja bardzo trudna, ale mam nadzieję, że rozmowa pana z Margo dużo wyjaśni i jakos się dogadają - tego im i Lesiowi życzę :calus:
  2. no to teraz spadam zajrzę wieczorkiem, może już będzie relacja :lol:
  3. co za cudny mały cudak :loveu: musi łobuzować, bo szczeniaczki są od łobuzowania :cool3: czy na zdjęciach widać kawałek nowej pańci? maluda tak ślicznie patrzy w górę i te łapeczki tak grzecznie trzyma :loveu:
  4. czyli ślicznota już jedzie? :lol:
  5. :-( trzymam kciuki, żeby stan zdrowia pieska poprawił się
  6. bardzo trudna sytuacja miałam niedawno podobny przypadek (też poważnie chory pies), po wyleczeniu znalazł się własciciel do wlasciciela byłam nastawiona nieprzyjaźnie (prawdę mówiąc wrogo :eviltong: ) za doprowadzenie psa do takiego koszmarnego stanu :roll: jednak okazało się, że własciciel był niewinny, rozpaczliwie pieska szukał, a pies po spotkaniu swojego dawnego człowieka szalał ze szczęscia - trzeba było psiaka oddać cóż - najważniejsze, żeby pies (a nie my) był szczęsliwy :lol:
  7. Pedro śliczny :loveu: cieszę się, że tak pięknie wygląda
  8. ale na wątku Pedra pokazały się fotki, więc pewnie i tu coś wrzuci :p
  9. ja nawet z moim własnym bym nie pojechała, bo moja Hexi to histeryczka i do tego trochę waży :cool3:
  10. [SIZE=2][COLOR=Black][B]W przeciwieństwie do dogomaniaczki Bianci mój pies żyję i kwitnie [/B]proponuję przyznać pani Kunie nagrodę "Złote usta" :evil_lol: a Pedro to piękny pies :loveu: [/COLOR][/SIZE]
  11. dwa śliczne maluszki szukają domku :Dog_run::Dog_run:
  12. nie zawsze można skorzystać z pomocy brata/męża/sąsiada z autem myślę, że jesli Dark miałaby taką możliwość, to nie szukałaby transportu dobrze, że wzięła Sabę na tymczas, bo dzięki temu ta bidula nie musi już siedzieć w schronisku skoro Dark mieszka na wsi i ma wszędzie daleko, nie ma własnego auta to trudno, ale o Sabę dba i to jest najważniejsze
  13. Bianka ma rację, bo nie może być tak, że ktoś wpada, rzuca oskarżenia, żąda papierów (niby z jakiej racji?) i odgraża się i "przekazuje tą sprawę odpowiednim władzom" :roll: widać, że pani Kunie kompletnie wszystko się miesza: [COLOR=Red]Trzeba nagłośnić w mediach te historie z opisem niechlubnej roli Żurawia , Bianci i osoby która uśmierciła biednego Ozziego [COLOR=Black] niech wejdzie na wątek Olkusza, tam jest co robić, jesli chodzi o sprawę nagłasniania w mediach i zawiadomianie odpowiednich władz :roll: może jesli chodzi o pomaganie zwierzętom jest wspaniała i faktycznie zaadoptowane psiaki mają u niej jak w raju, ale z ludźmi nie umie się komunikować :shake: [/COLOR][/COLOR]
  14. piękny piękny pies trzymam kciuki, żeby go ktoś pokochał (tak jak my) :loveu:
  15. przewoziłam sporego psa po operacji taksówką i nie było problemu miałam ze sobą w torbie koc, który rozłożyłam, żeby nie zostawić sierści pan taksówkarz chętnie pomógł przy wkładaniu i wyjmowania psa do/z samochodu i jeszcze się użalał nad losem biedactwa :lol:
  16. może nie powinno się na wątku Loli zajmować Kuną, no ale ona sama tu wpadła nieproszona i sieje ferment nie mając pojęcia o co chodzi :roll: niby się powinno takie osoby ignorować, ale z drugiej strony jakie ona ma prawo rzucać oskarżenia i obrażać Biankę przydałby się na forum dział "wolna amerykanka" :diabloti: gdzie można by dyskutować z taką kuną do woli... przepraszam Bianka, że się wtrącałam i zaśmiecałam wątek postanowiłam się przymknąć i spokojnie czekać na wiadomości :)
  17. mam nadzieję, że to tylko przejęzyczenie i wszystkie 4 psiaki mają się dobrze :cool3: może chodzi o to, że jamniorek jako najmniejszy nie biega z nimi, bo trudno mu nadążyć na tych krótkich łapkach
  18. hej hej jak się ma slicznotka? :)
  19. ..ale wiesz Poker, w mroźny zimowy dzień kusi człowieka, żeby sobie humor poprawić :evil_lol:
  20. [quote name='KUNA 85'] kocha biegi z moimi dwoma psiakami[/quote] a co z trzecim? w domu były przecież już Ryży, Kawa i jamniczek Pedro jest czwarty...
  21. szukając "grzebieni fal" powędrowałam na wątek Kawy i już się cieszę na czytanie :evil_lol: "skonfudowana poleciałam szybko z komórką i oddałam ją do wywołania ,odbieram jutro i zaraz prześlę zdjęcia" "zawojowała robusia ,przytula go czule i liże w uszka , jej działanie potwierdza regułę jak dużo może zdziałać kobieta prowadząć umiejętnie swoją strategię" no mówiłam, że dużo można się z tekstów osoby Kuna nauczyć :roflt:
  22. dlaczego osoba [U]kuna85[/U] wypowiada się w liczbie mnogiej? może ma rozdwojenie jaźni :PROXY5: ze swojej strony uprzejmie proszę osobę o haśle [U]kuna85[/U] o pisanie nieco krótszych tekstów, bo od długich oczy mnie bolą a bardzo zależy mi na czytaniu tekstów osoby [U]kuna[/U] do końca, bo są bardzo zabawne i pouczające - np. nauczyłam się, że nie powinnam mówić do moich kundli (ups :oops:, przepraszam) tzn. do moich psów nie powinnam mówić "zamknijcie paszcze małe ohydy bo was oddam do schronu" :evil_lol:
  23. ale wieści :multi: mam nadzieję, że domek Zuzi pokaże nam jakies zdjątka :cool3:
×
×
  • Create New...