-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Dziś byliśmy na badaniach u dr Kaczora. Hexi - wątroba jest taka jaka była, za to śledziona się powiększyła :shake: Wystąpił problem z jelitami. Wniosek z tego, że Encorton musi być podawany jednak co 2-3 dni. Widać wyraźnie, że to tylko steryd trzyma to wszystko w ryzach, zmniejszenie dawki sterydu powoduje pogorszenie stanu śledziony. Teraz będzie dostawała Ranigast 2xdziennie, Lakcid 2xdziennie, antybiotyk 2xdziennie, Hepato force 2-3 razy dziennie. No i steryd - na razie co drugi dzień. Krew została pobrana do badania, jutro wieczorem mam zadzwonić po wyniki. Tak łatwo zapomnieć na codzień, że ona jest taka chora :( Jak leki działają, to czuje się dobrze i wygląda ok, nikt by nie domyślił się, że jest chora. Jednak widać, że tylko steryd trzyma ją przy życiu :( A Gaciutek został też przebadany, na szczęście nie ma żadnych guzów, ani zmian na wątrobie. Ma za to otłuszczoną wątrobę, dlatego nie działa ona jak należy. Ma jeść karmę dla wątrobowców i łykać Hepato force.
-
Czorciku jest wpłata Twoja i kolegi, dziękuję :) na dziś mamy 197 zł brakuje jeszcze 203 zł na hotel
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
Ajula replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martuchny']tak, jest tylko na fb tym razem ;) chciałyśmy zobaczyć czy będzie większy odzew ;)[/QUOTE] i co? większy? :) ja jakoś nie mogę się przekonać do fb, coś mi nie leży, wchodzę właściwie tylko wtedy, jak dostanę na maila wiadomość, że mam na fb wiadomość ;) -
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
Ajula replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
moja deklaracja poleciała pozdrawiam Lisiaczka :) -
Zadzwoniłam do Mokrego Noska, Wolwo ma się dobrze. Po rozmowie z P.Małgosią na temat zastoju w adopcjach oraz długach za hotelowane psy - postanowiłam, że stanę na głowię, a długów robić nie będziemy. Bo jak za kilka hotelowanych psów nie jest płacone na czas, to naprawdę hotel ma problem, bo za coś psy musi żywić, a inne koszty też ponosi. Więc poprosiłam Skarpetę Owczarkową o pomoc w tym miesiącu.
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
Ajula replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Kochani Owczarkarze, czy ja mogę poprosić o wsparcie na opłacenie hotelu Wolwa? :oops: Tyle miesięcy dajemy sobie radę, ale w listopadzie nie uzbieram na czynsz. W tej chwili mamy 157 zł, liczę na jeszcze 40 zł z deklaracji, ale 200 zł będzie brakować. Jeśli nie ma w tej chwili jakichś pilniejszych (chorych, w niebezpieczeństwie) psiaków - to może pomożecie zapłacić za hotel Wolwa? Wolwik jakoś nie może się doczekać domu, a taki fajny z niego pies :( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HpKHnCGGRA8/UlQrDiyfVPI/AAAAAAAADcg/Y67onKghG10/s640/IMG_4970.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237260-Wolwik-musi-zamieszka%C4%87-w-hotelu-NIE-MAM-NA-TO-PIENI%C4%98DZY-pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99[/url]! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
kochana jesteś przede wszystkim Ty Kasiu.... Kasa jest owszem bardzo ważna, bo jak jej nie ma, to się nic nie zrobi :roll: Przelewik nieduży zrobiłam, dałam też znać jeszcze jednej cioci, na której też możemy zawsze polegać. Bo wszyscy wiemy, jaka Ty jesteś skromna i o pomoc sama nie poprosisz - a każdy kto Cię zna to wie, że łatwo nie masz. A serce dla zwierzaków wielkie masz jak mało kto. W końcu Gufi jest po trochu nas wszystkich :eviltong: .... znowu będzie się biedak męczył :shake: Trzymamy kciuki, żeby się wszystko udało! -
Powtórka z rozrywki :roll: Wczoraj był 6 dzień bez Encortonu i już pod wieczór pojawiło się rozwolnienie i bulgoty w brzuchu. Dziś podajemy steryd, ale miałam problem, żeby połknęła tabletkę, bo nic nie chciała wziąć do paszczy. Uciekała jak tylko zbliżałam się do niej z jakimś jedzeniem w ręku. Dopiero przed chwilą udało mi się wcisnąć jej tabletkę. W piątek badania krwi. Zobaczymy, jaki będzie wynik. Na badania pojedzie też Gacuś, bo miał robioną ostatnio morfologię i wyszła kiepska. Tzn. wszystko wskazuje na niewydolność wątroby. Miał też od pewnego czasu problemy z biegunkami i wymioty, więc jak zobaczyłam te jego wyniki, to zaczęłam mu podawać Hepato force Hexuni na wątrobę. No i biegunki zniknęły. Niestety obejrzałam go dokładniej i martwię się, że ten jego duży brzuch to nie jest otyłość jak myślałam, ale powiększona wątroba. Dlatego chcę, żeby dr Kaczor zrobił mu usg.
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
oj biedny Gufik :( ja też coś dołożę -
są już wszystkie wpłaty z bazarku - razem z nadpłatami jest 65 zł :) Ciocia egradska podarowała Wolwikowi 40 zł - dzięki temu wyrównał się dług za październik :Rose: z deklaracji weszła wpłata od Essme i sharki - dzięki! [U]Saldo na dzień 05.11. wynosi:[COLOR=#ff0000][B] +157 zł[/B][/COLOR][/U] do czynszu znowu sporo brakuje, chyba będę musiała poprosić o pomoc Skarpetę Owczarkową, ale trochę wstyd, bo Skarpeta ma na głowie tyle potrzebujących owczarków..:(
-
zapomniałam wstawić na bazarek audiobooki od sharki :flaming: nic to, popatrzę, czy ja mam jakieś w szufladach i zrobię oddzielny bazar audiobookowy
-
...o mammo cały wieczór robiłam bazarek dla Wolwa :mdleje: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248437-Filmy-i-bardzo-du%C5%BCo-r%C3%B3%C5%BCnej-muzy-na-Sylwestra-i-karnawa%C5%82-dla-Wolwa-do-14-11-godz-22-00?p=21500992#post21500992[/url] dużo muzy do tańca :) oraz Chopin i Gershwin
-
z informacji na fb można wnioskować, że wyniki już są: [B]Dzwonili z kliniki, są wyniki Azora, niestety bardzo złe Wątroba, tarczyca, nadnercza... W tym tygodniu Azor jeszcze raz pojedzie na badania, żeby jeszcze raz potwierdzić i dostanie leki na próbę, a po 8 godzinach od podania, będzie ponownie przebadany. Wiadomo już, że będzie brał leki i dieta zostaje.[/B] [url]https://www.facebook.com/events/123591797785679/146604638817728/?comment_id=148591525285706¬if_t=event_mall_reply[/url]
-
Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)
Ajula replied to Martuchny's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Diboja :) a co tak w ogóle słychać? pewnie nic ciekawego, domu nie ma..... -
dzięki sharka :) Wolwo chyba się miewa bez zmian, dzwoniłam tydzień temu, a jak się nic nie dzieje, to nie dzwonię, nie chcę zawracać głowy. Pani Małgosia ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że mówiła mi, że awaryjnie trafiły do niej jakieś psiaki skądś interwencyjnie zabrane - nie za bardzo już ma moce przerobowe, ale nie było nigdzie miejsca dla tych biedaków, więc je wzięła.
-
tak więc niech zadziała również na wątku "szukam psa", bo dogo absolutnie nie wpuszcza tam zdjęć, które wklejam :mad:
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
Ajula replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='egradska'] Wierze jednak, ze przetrwamy,[/QUOTE] a czemuż by nie? coś nie tak się dzieje? Skarpeta jest potrzebna :) a sprawność działania to Wasz duży atut, to mi się podoba i dlatego się zapisałam do Skarpety, chociaż ja nie-owczarkowa jestem ;) a Marysia faktycznie potrafi poprawić humor :) -
oo a tu wkleiłam i jest :roll:
-
też tak robię, mimo to widzę zdjęcia tylko w podglądzie, a na wątku nie wyświetlają się [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1uLhYLaoXJ0/UUn8OE4fhHI/AAAAAAAABqA/MWZKu7DI9Gg/s640/XG3D0040.jpg[/IMG]
-
[quote name='sharka']Szukany jest duży pies, ale do budy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248284-Przygarnę-średniego-lub-dużego-psa-Warszawa[/URL][/QUOTE] już zgłosiłam Wolwa, ale nie wiem czemu zdjęcia się nie wyświetlają :hmmmm: to znaczy ja je widzę na podglądzie, ale w normalnym poście nie widzę... Nie szkodzi, że do budy, on cały czas mieszka w kojcu, ma dobrą sierść i może mieszkać w budzie. Tym bardziej, że się nie może nauczyć trzymania kupy w tyłku zanim z tego kojca nie wyjdzie :roll: Obawiam się, że jak załatwia się kojcu, to i w mieszkaniu też by się załatwiał. Jakby trafił na wytrawnego cierpliwego psiarza, to by go nauczył. No ale nie każdy ma cierpliwość do takich niespodzianek.
-
dziękuję Kasia :loveu:
-
[quote name='egradska']Ajula, jako ze Kanisek sie wyadoptowal, obiecuje jakies drobne wsparcie w listopadzie. Podrzuc konto:)[/QUOTE] gratuluję :) i dziękuję! Konto podam za chwilę :loveu: Dostałam wsparcie 90 zł od pewnej osoby z dogo, ale chce ona pozostać anonimowa :angel::angel: To wielkie wsparcie i wielkie szczęście, że mamy takich przyjaciół. Zaraz dopiszę do rozliczenia. Tak więc [COLOR=#ff0000][B]saldo na dzień 31.10. wynosi (-)38 zł [/B][/COLOR]
-
jaki grzeczny piesek :loveu: [B][COLOR=#ff3366]Czorciku bardzo Ci dziękuję, że robisz fotki Wolwikowi[/COLOR][/B] :Rose: bazarek się skończył, jak wszyscy wpłacą, to będzie 52 zł jutro jak się wyrobię to podziałam z kolejnym bazarkiem, bo naprawdę cienko z kasą wyglądamy