Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32043
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Jaki ciemny łepek, ciepło dziewczynce
  2. Czy między pachami też na tyle ? I jeszcze poproszę długość zanim przekażę dalej
  3. Dziękuję za troskę o Sabinkę Poproszę o wymiary nr 37, także na wysokości bioder
  4. To ja się wstrzymuję z przelewem na jakiś czas
  5. Jeśli paczka jeszcze nie została wysłana poproszę nr 4 za 7 zł i nr 8 za 3 zł
  6. Tak bardzo dziękuję za zwiększoną comiesięczną i regularną wypłatę. Przy wpłatach z darami są odpowiednie kwoty (30 zł lub za dwa mies. 60 zł) Odkąd były kłopoty z edytowaniem postów nie uzupełniałam tych informacji (u nikogo nie jest uzupełnione), jak tylko będę miała trochę więcej czasu dopiszę te miesiące.
  7. a to będzie przejrzyście
  8. Ale czy p. Ewa to ogarnie ? będzie wiadomo ile brakuje ? ja też poproszę numer konta, choć pewnie się nie zmieniło
  9. Odnotowuję wpływy z mojego bazarku oraz wpłaty: agat21 Kiyoshi Seramarias Bardzo Wam dziękuję
  10. Mam już wszystkie wpłaty, dziękuję wszystkim aktywnym na bazarku: kupującym i podnoszącym. Na koncie Sabinki zapiszę 206 zł z tego bazarku, wielkie dzięki.
  11. Tak, Sabinka jest po ewu i też sporo zbiednieje
  12. Bardzo dziękuję @Martello za bazarkowe wsparcie Sabinki zapłaciłam za hotelik październik i listopad - wszystko odnotowane na pierwszej stronie
  13. odebrałam dzisiaj paczkę, dziękujemy
  14. Nadziejko czy mogłabym prosić o zdjęcia nr 1, 2 i drugiegi ptaszka podobnie jak poprzednio
×
×
  • Create New...