-
Posts
32040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
Dziękuję za info i jeszcze raz przepraszam za opóźnienie wynikające z mojego gapiostwa
-
wolę na inne, już podaję
-
Mnie też, mam na kartce. już poprawiam
-
Za spodnie, których nie mam, zapłaciłam 12 zł bluzka 10 zł więc zapłacone z nadmiarem, za wysyłkę zapłaciła mdk8, z którą się rozliczyłam.
-
ja nie wpłacam póki nie znajdą się spodnie (były droższe od bluzki)
-
ROZLICZONY 59 zl.KROPKA73 CEGIEŁKI 40 zl.DLA SAMIEGO-10 LUTY
Aldrumka replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Odebrałam fanty od mdk8 Denta Stix już u mnie, dziękuję