Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32040
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Jutro się postaram. Czy wiesz czy ona sama podchodzi do Lilu, jeszcze spróbuję się dowiedzieć.
  2. Tak bardzo proszę . Skoro rozmawiałaś z Lilu to pewnie wiesz więcej niż ja. Jak to jest z tym kontaktem z ludźmi zwłaszcza.
  3. Bardzo dziękuję, że myślisz o Sabince. Zdjęcia dostałam dopiero we wtorek i akurat nie miałam czasu się nimi zajęć; zaraz wstawiam
  4. Dla Poli chyba dobrze, że miałaby towarzystwo Chorzów to może Gabi79, jak nie ona to może kogoś poleci
  5. Dziękuję za info i jeszcze raz przepraszam za opóźnienie wynikające z mojego gapiostwa
  6. syrop znam mam też od Mazowszanki suszony kwiat - z zeszłego roku ale wszystko z nim w porządku
  7. Za spodnie, których nie mam, zapłaciłam 12 zł bluzka 10 zł więc zapłacone z nadmiarem, za wysyłkę zapłaciła mdk8, z którą się rozliczyłam.
  8. ja nie wpłacam póki nie znajdą się spodnie (były droższe od bluzki)
  9. Odebrałam fanty od mdk8 dziękuję Bardzo dziękuję za niespodzianki
  10. Odebrałam fanty od mdk8 Denta Stix już u mnie, dziękuję
×
×
  • Create New...