[quote name='Soema']Halbinko nie bij.. wytłumacz :oops: off..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szkielety-szczeniakow-w-schronie-dt-sprawa-zycia-smierci-132556/[/URL]
Wiem, że Ty pomóc nie możesz, Alutka ma monopol :) ale może któraś Ciotka..[/quote]
ja monopolu nie mam, nie pijam :evil_lol: ale zajrzę ;)