[quote name='halbina'][URL]http://bajorkowo2.blog.onet.pl/[/URL] [/QUOTE]
kocham takie rzeczy ;)
[quote name='halbina']"- Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książe. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni...
- Wśród ludzi także jest się samotnym - rzekła żmija."
"- Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół."[/QUOTE]
prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie...:oops: