Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. co prawda Warszawę masz trochę nie po drodze do Szczecina ale nawet tirem możesz przyjechać :) też się zmieści :evil_lol:
  2. to nie wiesz że prezentów przed gwiazdką się nie ogląda :)
  3. słuszna decyzja, najwyżej jak się Negri pojawi to zrozumie sytuację :)
  4. ja przygarnęłam już na dt porzuconego kotka z chorymi łapkami i nie mam jak Ci pomóc :(
  5. na tym zdjęciu najbardziej chyba widać jak bardzo jest sunia zagubiona... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8158/hana1z.jpg[/IMG]
  6. jak na wątku Alaski i Orsa jest Dora i Masia to są w dobrych rękach :)
  7. synek swoimi zabawkami nie robi mi takiego sajgonu jak to maleństwo :)
  8. [quote name='ciapuś']Ok to ja podam swoje i rozliczę sie na wątku[/QUOTE] stałe wpłaty też powinnaś przejąć skoro osoba która miała to robić nie robi nic, to tylko może utrudniać całą sytuacje i nie pomoże w niczym suni, tak myślę :)
  9. [quote name='rwpb']Przestańcie pisać gupoty Halbinka się uczy na prawko, zda, kupi samochoda i przyjedzie latem nad morze może[/QUOTE] znając jej upór to jak będzie miała czym to pewnie zwali Ci się na głowę ze swoim stadem ;) oj chciałabym to zobaczyć i Twoją minę też :evil_lol:
  10. sytuacje gdzie pies wraca z nieudanej adopcji zawsze mnie przytłaczają :( dodatkowo przykro że Kodinka to cudo piesio i zasługuje na odrobinę miłości :)
  11. no źle :( może weźmie ją jakaś dobra duszyczka choć na dt...
  12. mówisz coś do mnie :) no i co domek, idziesz po mnie :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_SCNb7mzUmWg/SyIEnYUpAOI/AAAAAAAABaI/KCPqe4ZB_o0/s640/SDC10348.JPG[/IMG]
  13. piękna sunia :) wierzę że jednak znajdzie dobry dom :)
  14. to jest cudo :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SyGO3N1SrSI/AAAAAAAAGH8/MH4xPg7TjI8/s640/PC100328.JPG[/IMG] halbinko, czym leczysz świerzba bez recepty...
  15. początkowo baliśmy się reakcji Viki na nowego szkraba, stopniowo staraliśmy się ją przyzwyczajać i pilnować żeby jej nie zdeptała w zabawie :mad: na szczęście bardziej uważa duża sunia na malutką niż kiedyś na synka :p nauka nie poszła w las i teraz już jesteśmy bardziej ostrożni :lol: obie uwielbiają wspólną zabawę ;) został jeszcze do nauki mój prywatny zwierz kicia Zuzia :diabloti: tu jest gorzej bo to damesa i z byle kim się nie bawi :evil_lol:
  16. widać po tej fotce jednak że sunia swoje przeszła :-( wystraszona bidulka :shake:
  17. [quote name='halbina']halbince padł komputer i pewnie jej nie będzie jakiś czas [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] papuga :evil_lol:
  18. [quote name='Aga-33-76']Brak ogonka wcale nie ujmuje mu urody. Przecież psiakowi patrzy się głęboko w oczy, kiedy mu się mówi jak bardzo się go kocha, a nie w zadek ;) Prawda? Do góry Ares![/QUOTE] gorzej jak ktoś pomyli pychol z zadkiem :evil_lol: odrośnie sierść i będzie cacy ;) sznaucerom np specjalnie ucinają ogonki, jak se córcia taką czrnulkę sprawiła to powiedziałam że żadne takie tam bo z domu wygonię :mad:
  19. spokojnie, jest fajnym szczeniaczkiem i powoli się nauczy co trzeba :)
  20. szpileczki cudo i nowe :) szkoda że mam stopy jak patelnia :evil_lol:
  21. halbince padł komputer i pewnie jej nie będzie jakiś czas :(
  22. u mnie też luzem biega malamut jednego kolesia :crazyeye: raz go już jakiś samochód potrącił i musieli go leczyć bo dzieci płakały :shake: nie dbają o niego wcale :angryy: jakby kilku właścicieli musieli szukać swoich psów bo trafiłyby do schroniska to może by się ogarnęli :diabloti:
  23. dobra cioteczki prosimy się rozglądać tam gdzie [B]MagYa^^[/B]widziała biegające pieski :( ucałuj cieplutko córcię...przesyłam Ci z serca dużo miłości i cierpliwości bo wiem co to znaczy jak trzeba długo leczyć dziecko :(
  24. kurcze źle :shake: a nie masz kogoś kto mieszka w pobliżu by tam się rozejrzał :shake: na rehabilitację chodzisz z dzieckiem :crazyeye: co mu niedobra zrobiłaś :mad:
×
×
  • Create New...