-
Posts
3720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolek68
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
jolek68 replied to erka's topic in Już w nowym domu
to nie wiesz że prezentów przed gwiazdką się nie ogląda :) -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
jolek68 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
słuszna decyzja, najwyżej jak się Negri pojawi to zrozumie sytuację :) -
ja przygarnęłam już na dt porzuconego kotka z chorymi łapkami i nie mam jak Ci pomóc :(
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
jolek68 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
na tym zdjęciu najbardziej chyba widać jak bardzo jest sunia zagubiona... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8158/hana1z.jpg[/IMG] -
jak na wątku Alaski i Orsa jest Dora i Masia to są w dobrych rękach :)
-
synek swoimi zabawkami nie robi mi takiego sajgonu jak to maleństwo :)
-
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
jolek68 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']Ok to ja podam swoje i rozliczę sie na wątku[/QUOTE] stałe wpłaty też powinnaś przejąć skoro osoba która miała to robić nie robi nic, to tylko może utrudniać całą sytuacje i nie pomoże w niczym suni, tak myślę :) -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
jolek68 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
sytuacje gdzie pies wraca z nieudanej adopcji zawsze mnie przytłaczają :( dodatkowo przykro że Kodinka to cudo piesio i zasługuje na odrobinę miłości :) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
jolek68 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
no źle :( może weźmie ją jakaś dobra duszyczka choć na dt... -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
mówisz coś do mnie :) no i co domek, idziesz po mnie :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_SCNb7mzUmWg/SyIEnYUpAOI/AAAAAAAABaI/KCPqe4ZB_o0/s640/SDC10348.JPG[/IMG] -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
jolek68 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
piękna sunia :) wierzę że jednak znajdzie dobry dom :) -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
jolek68 replied to erka's topic in Już w nowym domu
to jest cudo :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_cvHwFIC3BXA/SyGO3N1SrSI/AAAAAAAAGH8/MH4xPg7TjI8/s640/PC100328.JPG[/IMG] halbinko, czym leczysz świerzba bez recepty... -
początkowo baliśmy się reakcji Viki na nowego szkraba, stopniowo staraliśmy się ją przyzwyczajać i pilnować żeby jej nie zdeptała w zabawie :mad: na szczęście bardziej uważa duża sunia na malutką niż kiedyś na synka :p nauka nie poszła w las i teraz już jesteśmy bardziej ostrożni :lol: obie uwielbiają wspólną zabawę ;) został jeszcze do nauki mój prywatny zwierz kicia Zuzia :diabloti: tu jest gorzej bo to damesa i z byle kim się nie bawi :evil_lol:
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
jolek68 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
widać po tej fotce jednak że sunia swoje przeszła :-( wystraszona bidulka :shake: -
[quote name='Aga-33-76']Brak ogonka wcale nie ujmuje mu urody. Przecież psiakowi patrzy się głęboko w oczy, kiedy mu się mówi jak bardzo się go kocha, a nie w zadek ;) Prawda? Do góry Ares![/QUOTE] gorzej jak ktoś pomyli pychol z zadkiem :evil_lol: odrośnie sierść i będzie cacy ;) sznaucerom np specjalnie ucinają ogonki, jak se córcia taką czrnulkę sprawiła to powiedziałam że żadne takie tam bo z domu wygonię :mad:
-
spokojnie, jest fajnym szczeniaczkiem i powoli się nauczy co trzeba :)
-
u mnie też luzem biega malamut jednego kolesia :crazyeye: raz go już jakiś samochód potrącił i musieli go leczyć bo dzieci płakały :shake: nie dbają o niego wcale :angryy: jakby kilku właścicieli musieli szukać swoich psów bo trafiłyby do schroniska to może by się ogarnęli :diabloti:
-
dobra cioteczki prosimy się rozglądać tam gdzie [B]MagYa^^[/B]widziała biegające pieski :( ucałuj cieplutko córcię...przesyłam Ci z serca dużo miłości i cierpliwości bo wiem co to znaczy jak trzeba długo leczyć dziecko :(
-
kurcze źle :shake: a nie masz kogoś kto mieszka w pobliżu by tam się rozejrzał :shake: na rehabilitację chodzisz z dzieckiem :crazyeye: co mu niedobra zrobiłaś :mad: