Wczoraj wieczorem dostałam telefon od bardzo miłego pana, przybłąkał do nich się sh, pan chciałby by odnaleźli się właściciele lub nowy domek. Nie mogą go u siebie zostawić ze względu na własnego psa rottweilera i niepełnosprawną córkę [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG]
Wiem tyle że pies łagodny ale bardzo żywiołowy i żona która zostaje z chorą córką sama nie daje sobie z nim rady, pies jest zapinany na łańcuch dla własnego i innych bezpieczeństwa [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] Mają problem z jego karmieniem, suche zakupione przez pana ble, zasugerowałam coś mokrego, gotowanego....
Pies jest we wsi Skruda, gmina Mrozy
kontakt tel: 501-573-949 Stanisław Walicki
[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8335/74620617.jpg[/IMG]