ja chciałam odkupić trochę, ale jak będziesz miała nadwyżkę to bez bazarku w sensownych ilościach kupię :) teraz mam dwa koty przez jakiś czas to się by przydało :lol:
u mnie te zarazy to za leki biorą :crazyeye: suczka męża zatarła oko chyba piaskiem, dostał u weta kropelki za które wydał 30 zł z groszami, identyczne w aptece obok bez recepty za 6zł :mad: