-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
Podrzucę i zaproszę na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL] takie fajne smycze, obroże i szelki są do kupienia! [IMG]http://i40.tinypic.com/f07nv9.jpg[/IMG]
-
Podrzucę i zaproszę na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url] takie fajne smycze, obroże i szelki są do kupienia! [IMG]http://i40.tinypic.com/f07nv9.jpg[/IMG]
-
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Basia1244 replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Kilku chłopców znalazło dom, obiecuję zachęcić cioteczkę bros do obfocenia chłopaków solidnie i spiszę wszystkich po kolei uczciwie - w przyszłym tygodniu, a teraz chłopaki w górę hooop! -
[COLOR=red][B]adoptowana![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I]3[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I]1694/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1498[/B] [B][I]W schronisku od: [/I]21.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]1,5 roku[/B] [B][I]Opis: [/I]średnio duża, czarna jasno podpalana [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3628/p1110495.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7516/p1110498.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9207/p1110502.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4724/p1110493.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9172/p1110492f.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE]
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
:D 661293967 - na każdym moim zbiorowym wątku (suczki, okruszki, chłopaki) w pierwszym poście jest umieszczony mój telefon ;) -
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla yorków i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL]
-
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla pinczerków i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL]
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Basia1244 replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla grzywaczy i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL] -
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla mopsów i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL]
-
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla chihuahua i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL]
-
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla shih i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/2167...-listopada-%29[/URL]
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Basia1244 replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
pozwolę sobie zaprosić na bazarek z obróżkami i szeleczkami - są maluśkie, jak dla yorków i innych miniaturowych ras - naprawdę małe rozmiary [url]http://www.dogomania.pl/threads/216784-PSIACZKOWY-BAZAREK-%29-na-4-psiaki-do-11-listopada-%29[/url]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Słomę! Nie siano!
-
a ja widziałam.... u mojej mamy "na wsi ":) - serio - miasteczko jakieś 10 tyś. mieszkańców -i torebki papierowe są przy zielonych kubełkach :)
-
tak - jestem w szoku - ostatnio spacerowałam długo z koopa w woreczku az znalazłam zwykły kubeł
-
Fajniutka i bardzo potrzebuje domu , niepewnie się czuje, ale też wodzi wzrokiem jak typowy borderas wypatrujący zagubionej owcy :)
-
na bazarku nie robią gumtree, a z tego portalu jest spory odzew, to im dorobiłam [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Zapomniana-Przytulanka-W0QQAdIdZ325798572[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tesa-pies-idealny-W0QQAdIdZ325798287[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rok-wiezienia-za-niewinnosc-W0QQAdIdZ325798000[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nie-przywiazuj-mnie-do-drzewa-Przywiaz-mnie-do-siebie-W0QQAdIdZ325797754[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-A-jaka-ciebie-czeka-emerytura-W0QQAdIdZ325797396[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Drugie-zycie-bedzie-lepsze-W0QQAdIdZ325796820[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Suczka-w-typie-border-colie-W0QQAdIdZ325656970[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Owczarka-staroniemiecka-W0QQAdIdZ325653800[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Biala-pieknosc-W0QQAdIdZ325648964[/url] i mam nadzieję, że Paweł da radę odbierać te telefony, co muszą się rozdzwonić :) i marzy mi się, że jak za 5 dni tu się znów pojawię, to......... wszystkie będą w swoich domkach! :)
-
Nie znam nikogo z Trzebnicy :(
-
[COLOR=red][B]Adoptowana![/B][/COLOR] rudzielca cd [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1489/p1110443.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4487/p1110442.jpg[/IMG]
-
Zrobię widełki :) - bo nie ważyłam jej, ale tak między 5 a 7 kilo, czyli stawiam na 6 :)
-
rudzielec z 22 mikroskopka [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4487/p1110442.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1489/p1110443.jpg[/IMG]
-
Bez was nic bym nie zrobiła :) - dlatego ogromnie dziękuję za przybycie i skuteczną akcję :) Również Agnieszce i Marcie , jeśli czytają :) no i częściej zapraszam :) [quote name='abilab']Basia - malo powiedziane ze odwala kawał dobrej roboty! Basia szefowa od dzis bede sobie tak ja nazywac koordynuje wie co jak z kim i pobyt w schroniski jest owocny polecialo wczoraj sporo siersci sporo piesków wyszlo poganialo o fotkach niewspomne .Czarna sunia owczarkowa piękna widze ze juz ma imie Negra .Ja napisała bros wszystkie sunie naprawde kochane .Chłopaczki tez super .[/QUOTE]
-
zestres straszny [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1417/p1110514d.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2184/p1110516.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7434/p1110515j.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5669/p1110510.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6198/p1110506wm.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1473/p1110508.jpg[/IMG] Negra z boksu 12 - czyż nie jest piękna :) ?