-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
Jest super! Bardzo dziękuję dalmatyńczykowym cioteczkom oraz naszym schroniskowym aniołom za wirtualną opiekę nad Łatkiem! Według wszelkich danych w przyszłym tygodniu nasz staruszek będzie już w domku grzał duuupskooo!!! Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym bardzo bardzo bardzo dziękuję!
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
BIANKO, a jaką decyzję podjęłaś w sprawie szczeniąt? Jadą do mnie? ( bo muszę kuwetę naszykować i klateczkę i podkłady) czy jadą do schronu? czy może do kogoś innego? Bo jak decydujesz się na mnie, to ja jutro skołuje kenelówkę. -
no próbuję się dodzwonić pod wskazany numer, ale ciągle jest "chwilowo zajęta sieć"... może jakiś nr alternatywny?albo stacjonarny? byłoby mi miło (a nawet taniej, jakby był stacjonarny).
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Ja powtarzam - 3 listopada mogę je wziąć, nie wcześniej. -
hej! Doczytałam, ale mam pytania - czy tam są schody? Czy do jest bdt? bo te szczegóły mszę znać.
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
masz gotowca [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/myAdverts.do[/url] -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Jak już napisałam BIANCE szczylki mogę wziąć dopiero 3 listopada - i nic nie wskóram, więc trzeba rozważyć opcję schronu. Robię im ogłoszenia, ile dam radę. Stopniowo: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/myAdverts.do[/url] -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Tylko ja ciągle nie mam jeszcze odpowiedzi. -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Aha, czyli trzeba pożyczyć kenelek - spróbuje zapytać demi. -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
BIANKA czyli one teraz mają ok 6 tygodni i same jedzą? Nie potrzebują już butelek tylko w nocy muszą jeszcze dostać jedno papu? - Jeśli tak, to wieczorkiem jeszcze będę gadać z jedną osobą. A czy ty możesz pożyczyć kenelek? Ten w którym je teraz trzymasz? -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
:D to pod Tęczą parkuję - zadzwoń, zejdę i załaduję prosto do auta :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Oczywiście zabiorę wszystko, co mi podrzucicie w piątek na Szybowcową :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ja jeżdżę regularnie do schronu i z przyjemnością odbiorę datki z Szybowcowej w piątek! Tylko trzeba się ze mną zdzwonić, bo... czas mam tak wypełniony, że czasem sama nie wiem jak ja to spinam do kupy. 661293967. -
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Basia1244 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Schron jest wiadomo zawsze schronem, ale w opisanej sytuacji rzeczywiście nic im się nie stanie, jak do schronu trafią - w tej chwili nie ma żadnych szczeniąt w szczeniakarni, nie ma parvo i jest po dezynfekcji cała szczeniakarnia, więc zagrożenia chorobą nie ma (chyba, że coś w między czasie się pojawi), a adopcje szczeniąt to najczęstsze adopcje ze schronu. W szczeniakarni są tylko 3 geriatrycy i suczka z maleństwem przy cycku - ale wszystko zdrowe. No chyba, że ktoś jednak da dt szczeniakom. -
AAA no tak, jakoś sam fakt nałogu mi umknął :) - no ale ...... nie będę tu nikogo paluchami wskazywać, lecz dymiarzy z psami jest sporo i chyba więcej niż tych bezdymnych :). A wiecie, że mój pies ze zdziwieniem obserwuje palących ? - W domu nikt nie pali, więc on nie bardzo rozumie, co to te papierosy i czemu się je do ust wkłada, skoro nie są jadalne, cuchną i parzą :) - raz nawet spróbował dotknąć takiego papierosa, ale się przysmolił i teraz już tego unika.
-
[quote name='Poker']Ale fajowo,biedny Ciapuś z papierochami ,ale juz lepsze one niż dozgonny schron.[/QUOTE] Ale dlaczego z papierochami?
-
I będzie średnim psiakiem, raczej szczupłym - charcim , bardzo sympatyczny jest.
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Basia1244 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
A czy w ogóle idzie coś do adopcji w weekend? Bo w tygodniu to... zastój. A koty to jest jakaś epidemia!!! One są dowożone w ilościach hurtowych!!! Kociarnia wygląda, jak wylęgarnia kurczaków - tyle tych kocisków jest.