-
Posts
6263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1244
-
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
Basia1244 replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem szczęśliwa i wzruszona - piszcie tak dalej :)! Kochański Jeżunio ! Jaki on teraz musi być radosny! -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
Basia1244 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie Nice! Niech ma kolegów! A mój Odinek to wkrótce straci wszystkich kolegów w parku :( przez tę dziamgającą Puśkę, co to paszcze drze hau hau hau hau hau hau - szał! I koledzy Odiśka porzucają :( -
FART - 2 tyg z otwartym złamaniem -W KOŃCU W DOMU STAŁYM!!!!
Basia1244 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No i był materiał, widziałam, bardzo dobrze, że sprawa nagłośniona,niech się wreszcie zaczną bać! -
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
Basia1244 replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O mamusiu! Idą do Jeża jutro! To ja może pojutrze....:D Ucałować mordeczkę ode mnie i wyściskać opiekunów :) -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
Basia1244 replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Ależ on jest przystojny RUDZIELEC! A ten biszkopcik w parterze to...? Ja nie histeryzuję ;) z powodu utraty jajek przez Emirka :) Tak tylko terierfanke podpuszczam :D , ciut zrozumienia dla Emirkowego samopoczucia się należy :D. -
Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.
Basia1244 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Puśkę raz ogoliłam :D - mogę powtórzyć, ale... widział ktoś łysego laba? :D -
Emir-terier prawie irlandzki ;) DT zostaje DS!
Basia1244 replied to terierfanka's topic in Już w nowym domu
Cioci Basi też jest Emirka żal :) - taki ufny był dziś w tym schronie, a terierfanka mu niespodziankę fundnęła - takiemu przytulakowi słodziakowi :) A Emirek jest śliczny! I fajny! Poznałam go dopiero dziś, ale to super pies! -
Do usług :) zaraz się zabiorę za kilka ogłoszeń, a Nikaragua takie fajne allegro robi...... [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-cudna-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ276015902[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/115033_mala_suczka_gusia_do_pokochania_od_zaraz.html[/URL] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5315595.html[/url]
-
Ja też uważam, że on powinien trafić do bardzo spokojnej i mądrej osoby, która z nim popracuje, a przede wszystkim stanie się opoką stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. To, że ja z nim pospaceruję, to jest zdecydowanie za mało. Ale osoba taka musi też być świadoma, że pies jest trudny i nie może zrazić się, gdy Disco ją dziabnie. To jest piesek z agresją lękową, tu trzeba cierpliwości i opanowania i kontrolowania własnych emocji oraz...potrzeba chęci i czasu - tylko gdzie znaleźc tę osobę? Na razie jeżdżę do schronu i wyprowadzam go, z każdym dniem lepeij sobie radzimy, ale ... nie jest to sukces, to tylko tyle, że ja jestem w stanie z nim połazic po dworze, pogłaskać go...nie ma mowy, dotknąć...nie ma mowy , dopiero na rękach pozwala z sobą zrobić wszystko, ale jest o tyle lepiej, że nie trzęsie się już ze strachu jak galareta.
-
Modyfikować tekst? Może Poker coś doradzi? No i obowiązkowo dane do kontaktu są potrzebne! Witaj Dobry Człowieku! Mam na imię Gusia i szukam zajęcia na resztę życia! Jestem ładna, mała (ważę zaledwie 6 kilo) i wrażliwa. Ukończyłam trudną szkołę życia, choć mam zaledwie 3 lata, zaliczyłam tułaczkę i poniewierkę. Byłam bita. Głodna. Bezdomna. Teraz kształcę się dalej, zgłębiam tajniki życia domowego, poznaję nowe oblicze człowieka i coraz mniej się boję. Jestem w domu tymczasowym, gdzie umieścili mnie wolontariusze TOZ, abym mogła odmienić swój los i zdać egzamin psiej dojrzałości. Jestem pilną uczennicą i robię spore postępy. Nie niszczę, nie brudzę, nie szczekam. Lubię inne psy i koty. Nie narzucam się ludziom, ale pilnie ich obserwuję – ci tutaj są inni od tych , których znałam kiedyś. Chyba ich lubię! Nie mogę zostać u nich na zawsze, bo to taki dom, jak szkoła z internatem, a nie mam dokąd wrócić po ukończeniu nauki, więc jeśli masz wolne stanowisko dla psiego przyjaciela, rozważ moją kandydaturę. Gusia
-
Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.
Basia1244 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Ale nie advantix- on również odstrasza: [I]Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.). Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są[/I][U] odstraszane[/U][I] oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne. [/I]I są cholernie drogie, ale jak do tej pory były skuteczne. -
Biedny maluszek. Cholerka , trzeba rozreklamować, poogłaszać. Ja mam ciągle niedobór domku z ogródkiem, a jemu potrzebne dt i diagnostyka na cito!
-
Dziękuję w imieniu psinki!
-
Jeżunio za TM :( żegnaj maleńka duszyczko
Basia1244 replied to bros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A teraz popatrzcie na zdjęcia z pierwszej strony i na to zdjęcie ostatnie - metamorfoza!!!!!!!!! -
MASZA - Terier szkocki - za TM :(
Basia1244 replied to terierfanka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też chcę taki ogród! Może być razem z Maszką! -
VIGO - sznaucer miniaturka w DT we Wrocławiu do końca swoich dni...
Basia1244 replied to Luna_wro's topic in Już w nowym domu
Świetne foty! Świetny pies! Jak dobrze, ze zabrałaś go do dt! Super! -
To jest brat suczki? Czy inny piesio? Też ma 7 miesięcy? Dlaczego sądzicie , że ma problem neurologiczny? Może tylko ze strachy się trzęsie.
-
Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.
Basia1244 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Jak to jest z tymi kleszczami! Psy od lutego mają założone obroże przeciwkleszczowe, a od tygodnia dodatkowo są zakropione kropelkami i ...łapią kleszcze! Codziennie jakiś jest na psach - jednak najczęściej na Puśce. Puśkę zakropiłam z pewną nieśmiałością po doniesieniach o uczulającym działaniu advantixu, ale nic jej się nie stało. I tak się zastanawiam - przez ostatnie 3 lata advantx mnie nie zawodził, kleszczy na Odiśku nie było przy regularnym kropieniu co 4 tygodnie, a teraz? kleszcze się uodporniły czy co? (Pytania retoryczne rzecz jasna, coby sobie ponarzekać :()