Jump to content
Dogomania

Basia1244

Members
  • Posts

    6263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia1244

  1. Jestem szczęśliwa i wzruszona - piszcie tak dalej :)! Kochański Jeżunio ! Jaki on teraz musi być radosny!
  2. Ale fajnie Nice! Niech ma kolegów! A mój Odinek to wkrótce straci wszystkich kolegów w parku :( przez tę dziamgającą Puśkę, co to paszcze drze hau hau hau hau hau hau - szał! I koledzy Odiśka porzucają :(
  3. No i był materiał, widziałam, bardzo dobrze, że sprawa nagłośniona,niech się wreszcie zaczną bać!
  4. O mamusiu! Idą do Jeża jutro! To ja może pojutrze....:D Ucałować mordeczkę ode mnie i wyściskać opiekunów :)
  5. lepiej, ale musi i tak dzis do weta jechac, a Magda w pracy, a ja dziś bez auta, więc jakby ktoś chciał podskoczyc do cioci ulv i zabrac ich do weta? telefon do Magdy:695 320 659
  6. I jak o poranku? Magda, jeśli on cierpi i nie da się zlikwidować/uśmierzyć/przeciwdziałać bólowi, to wiesz, jakie jest moje zdanie!
  7. Ależ on jest przystojny RUDZIELEC! A ten biszkopcik w parterze to...? Ja nie histeryzuję ;) z powodu utraty jajek przez Emirka :) Tak tylko terierfanke podpuszczam :D , ciut zrozumienia dla Emirkowego samopoczucia się należy :D.
  8. Puśkę raz ogoliłam :D - mogę powtórzyć, ale... widział ktoś łysego laba? :D
  9. Cioci Basi też jest Emirka żal :) - taki ufny był dziś w tym schronie, a terierfanka mu niespodziankę fundnęła - takiemu przytulakowi słodziakowi :) A Emirek jest śliczny! I fajny! Poznałam go dopiero dziś, ale to super pies!
  10. Poodnawiałam jej ogłoszenia http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5315602.html http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Slowisia-W0QQAdIdZ276022109 http://www.wroclawiak.pl/115036_slowisia_.html
  11. Do usług :) zaraz się zabiorę za kilka ogłoszeń, a Nikaragua takie fajne allegro robi...... [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-cudna-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ276015902[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/115033_mala_suczka_gusia_do_pokochania_od_zaraz.html[/URL] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5315595.html[/url]
  12. Ja też uważam, że on powinien trafić do bardzo spokojnej i mądrej osoby, która z nim popracuje, a przede wszystkim stanie się opoką stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. To, że ja z nim pospaceruję, to jest zdecydowanie za mało. Ale osoba taka musi też być świadoma, że pies jest trudny i nie może zrazić się, gdy Disco ją dziabnie. To jest piesek z agresją lękową, tu trzeba cierpliwości i opanowania i kontrolowania własnych emocji oraz...potrzeba chęci i czasu - tylko gdzie znaleźc tę osobę? Na razie jeżdżę do schronu i wyprowadzam go, z każdym dniem lepeij sobie radzimy, ale ... nie jest to sukces, to tylko tyle, że ja jestem w stanie z nim połazic po dworze, pogłaskać go...nie ma mowy, dotknąć...nie ma mowy , dopiero na rękach pozwala z sobą zrobić wszystko, ale jest o tyle lepiej, że nie trzęsie się już ze strachu jak galareta.
  13. Modyfikować tekst? Może Poker coś doradzi? No i obowiązkowo dane do kontaktu są potrzebne! Witaj Dobry Człowieku! Mam na imię Gusia i szukam zajęcia na resztę życia! Jestem ładna, mała (ważę zaledwie 6 kilo) i wrażliwa. Ukończyłam trudną szkołę życia, choć mam zaledwie 3 lata, zaliczyłam tułaczkę i poniewierkę. Byłam bita. Głodna. Bezdomna. Teraz kształcę się dalej, zgłębiam tajniki życia domowego, poznaję nowe oblicze człowieka i coraz mniej się boję. Jestem w domu tymczasowym, gdzie umieścili mnie wolontariusze TOZ, abym mogła odmienić swój los i zdać egzamin psiej dojrzałości. Jestem pilną uczennicą i robię spore postępy. Nie niszczę, nie brudzę, nie szczekam. Lubię inne psy i koty. Nie narzucam się ludziom, ale pilnie ich obserwuję – ci tutaj są inni od tych , których znałam kiedyś. Chyba ich lubię! Nie mogę zostać u nich na zawsze, bo to taki dom, jak szkoła z internatem, a nie mam dokąd wrócić po ukończeniu nauki, więc jeśli masz wolne stanowisko dla psiego przyjaciela, rozważ moją kandydaturę. Gusia
  14. Disco pospacerował, nadal techniki zapinania są te same, natomiast odpinanie idzie zdecydowanie łatwiej i bezpieczniej :) Nie trząsł się, bo jest dość ciepło i nawet dłużej pochodził sobie.
  15. Pies jest świetny, ale...jaką ty masz cudna córcię olivetshko! I te zdjęcia Amelki i Sary - urocze :)
  16. Ale nie advantix- on również odstrasza: [I]Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.). Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są[/I][U] odstraszane[/U][I] oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne. [/I]I są cholernie drogie, ale jak do tej pory były skuteczne.
  17. Biedny maluszek. Cholerka , trzeba rozreklamować, poogłaszać. Ja mam ciągle niedobór domku z ogródkiem, a jemu potrzebne dt i diagnostyka na cito!
  18. Dziękuję w imieniu psinki!
  19. A teraz popatrzcie na zdjęcia z pierwszej strony i na to zdjęcie ostatnie - metamorfoza!!!!!!!!!
  20. Ja też chcę taki ogród! Może być razem z Maszką!
  21. Świetne foty! Świetny pies! Jak dobrze, ze zabrałaś go do dt! Super!
  22. To jest brat suczki? Czy inny piesio? Też ma 7 miesięcy? Dlaczego sądzicie , że ma problem neurologiczny? Może tylko ze strachy się trzęsie.
  23. Jak to jest z tymi kleszczami! Psy od lutego mają założone obroże przeciwkleszczowe, a od tygodnia dodatkowo są zakropione kropelkami i ...łapią kleszcze! Codziennie jakiś jest na psach - jednak najczęściej na Puśce. Puśkę zakropiłam z pewną nieśmiałością po doniesieniach o uczulającym działaniu advantixu, ale nic jej się nie stało. I tak się zastanawiam - przez ostatnie 3 lata advantx mnie nie zawodził, kleszczy na Odiśku nie było przy regularnym kropieniu co 4 tygodnie, a teraz? kleszcze się uodporniły czy co? (Pytania retoryczne rzecz jasna, coby sobie ponarzekać :()
×
×
  • Create New...