[quote name='mari23']przecież Hektor jest jego! oni gadają nawet ze sobą ;)[/QUOTE]
A to ja przepraszam - jak z Hektorem mają wspólny tematy do omówienia, to spoko! Niech sie chłop nie wygłupia z tym szczeniakiem, a może niech się wygłupia? Będziesz miała argument do polemiki o zostawaniu VV :)
Ło matuchno! Realnie wysoka ciąża - szybko trzeba i bezwzględnie aborcyjną - ja jutro jeszcze na moment do schronu muszę podjechać, ale potem znikam definitywnie, więc z transportem odpadam :(
[quote name='mari23']ale JRT brzmi bardziej "trendy" ;):cool3:
wiecie co? mojemu staremu coś się stało.... przyszedł i mówi, że Buni ( tej siostrzyczki Mimi od suni Tosi, co to troje ich przygarnęłam ostatnio) to on nie odda, bo ona go lubi i za nim łazi....
tyle nieadopcyjnych staruszków mam, a temu szczeniaczki się zachciało!:evil_lol:[/QUOTE]
:D może wreszcie chłop w tym stadzie odnalazł swojego psa !
[quote name='xmartix']jedź, jedź, nie są tak zestresowane jak ta sunia co do mnie przyjechała, zaraz założę jej wątek :([/QUOTE]
No czekam z ciekawości aż kipię, jak ona wygląda - się napolowałyśmy i wreszcie jest, Paweł mi smsa wysłał.
Och! To była wyjątkowo mizerna i bardzo czysta kałuża na asfalcie! Inaczej przedstawia się sprawa kałuż w parku , lasku, na nadodrzu.... :) wtedy jest ciekawiej :)
Ja jeszcze tylko nadmienię, że opiekun nie ma z nim problemów, również nie ma zatargów z jego udziałem na boksie - zachowuje się bardzo poprawnie. Jest na boksie 33.
Uzupełniam dane suczki z geriatrii z klateczki nr 23
Wiek: 16 lat
Znaleziona 28 czerwca 2011
nr schroniskowy 1161/11 nr na szyi 988
Jest bardzo zaniedbana, słaba, brudna, niedowidzi, ledwo chodzi - jeśli natychmiast nie znajdzie dt na dożycie to idzie do uśpienia!
Terierfanka wstawi zdjęcia.