Nie widzę zdjęć :placz: nie chcę słodzić, ale na te pierwsze /z pierwszego postu/ nie mogę się napatrzeć :loveu:
**
Co do wystaw, to ja raczej nie doradzę, bo mój pies nie jest wystawowy, ale jak o tym nie wiedziałam, to nauczyłam go stać ładnie, ale czy to jest profesjonalnie, to nie wiem, dlatego nie będę doradzać. Od wystaw, to inni tutaj są :)
**
Jeśli chodzi o uchwycenie psa, to różnie, ale jakoś sobie radzę, generalnie wielkich problemów to nie mam :lol: