ok, dziekuje, przeczytalam, to gdzie w koncu sie lepiej udac na Górniczą, czy to od Jb-szkoły?
moze nie dokladnie szukam, ale gdzie prowadzi to Jb-szkola?
**
wlasnie znalazlam i sie zawiodlam, bo to ode mnie tak daleko, ze masakra, oba te miejsca......