Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Jakoś ci wszyscy nie pchają się na wyścigi z domkiem:( Hm, pomysł niegłupi, tylko trzeba rozpisać subskrypcję, żeby towarzystwo nie siedziało pod sklepem, jak na wystawce;)
  2. Kocham Pucka:iloveyou:
  3. Dusia pozwala sie głaskać i brać na ręce:multi: Juz nie szczerzy ząbków i pomaleńku, pomaleńku "wyłazi" ze zbitej skorupki. Będą z niej ludzie:) Wystarczyło kilka dni z "ludzkimi" ludźmi.
  4. A to takie cudo, jak Biała. Świetny pies dla każdego i do każdego domu. Nie sprawia żadnych problemów, jest zdrowa, ułożona, czysta i bardzo miła - dlatego tak cicho o niej:(
  5. Fotki już jadą:) Ziutka, jesteś wielka:loveu:
  6. Już, już! :) Maluch dostał najpierw imię - teraz nazywa się Derek. Czekał długo, aż ogarniemy pilniejsze (niestety:() przypadki. Od dziś jest w hotelu Mokry Nosek:multi:
  7. Mój Boże, to tragedia, po prosu:-( Strasznie mi przykro...
  8. A może zaproponujemy im sterylkę dla suki? pies jest niemożliwy - w poniedziałek widzą go moje oczy w zupełnie innym miejscu;) Mam wizję..
  9. Gratuluję! Krótko, na temat i celnie;) Popieram w całości.
  10. Czy udało się przekazać szczunowi dezaprobatę ludzkiej Mamci? Gołąbek też chciał żyć i był kochany. Psiakrew, a to gnojek, to małe!
  11. Jak to, nie zagląda?! Jasne, że zagląda. Czeka na rozwój sytuacji;)
  12. Ponawiam moją deklarację dla Czarusia, wys.50 PLN miesięcznie. Oraz deklaruje jednorazowa wpłatę 300 PLN. Swoją drogą, trzeba mieć tupet - odrzucić psa i robić innym zarzuty o brak serca i troski:shake: To dopiero manipulacja.
  13. To sie nazywa liza kości:( Były podejrzenia w trakcie pierwszej operacji. To cud, że udało sie coś tedy zrobić. Ale los jest okrutny. Gwóźdź przy zmianie pozycji dodatkowo zniszczył kość, szanse są faktycznie minimalne:( Dziś ok. 11.00 Bona idzie na stół. Będzie dobrze obstawiona, ale potrzeba wszystkich zaciśniętych kciuków....I odrobiny cudu.
  14. O qoorde! Dwóch tenorów?:-o
  15. Jeśli to chłopak, oczywiście:) Jeśli dziewczynka, to może Kurka?:razz:
  16. Proponuję Kozak:) Podobno "mamolił" grzybka w lesie? Mam nadzieje, że mu nie zaszkodziło?
  17. Maniek górą! Dostał kawki;-)?
  18. Ta padaczka to jeszcze będzie diagnozowana. Zobaczymy, co to jest. A jeśli padaczka - to się leczy.
  19. [B]Dzika Lilu to ok. 6-7miesięczna sunia, ostatnie 4miesiące życia spędziła w schronisku dla zwierząt w boksie z dużymi, dorosłymi psami. Mała by przeżyć zamknęła się w sobie, stworzyła swój świat do którego stara się nie dopuścić innych- chowa się, trzyma z daleka od ludzi. Jednak...czuje, że tak nie powinno być, nie reaguje agresją, przekonywana bardzo powoli podchodzi do człowieka. Kiedy już się odważy to prosi o głaskanie, usiłuje się schować w jego rękach, nogach, być blisko... może kiedyś nie będzie musiała "chować serca" ze strachu przed odrzuceniem, krzykiem, obojętnością.... Sunia ma ok. 45cm wysokości.[/B] [B][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5936/dzika.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/5383/dzika2.jpg[/IMG] Banerek do pobrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/145800-mlb-dzika-lilka-ma-dom-!!!"][IMG]http://imageshack.us/a/img10/4417/30618fa3d26d10ee.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=#000080][U]WPŁATY[/U][/COLOR][/B] [B][U][COLOR=red]WYDATKI[/COLOR][/U][/B] [B][COLOR=deepskyblue]wrzesień[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ..................600,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]pażdziernik[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ..................620,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]listopad[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................450,-[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]grudzień[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]hotel ...................465,-[/COLOR][/B]
  20. Ok:) Już biorę się do roboty i wyciągam magiczne kamyczki do odpowiednich rytuałów:evil_lol:
  21. Pustynia, jednak:( Pozostało jedno: "zrób to sam". Powodzenia Dziewczyny:) Powodzenia Maniek:)
  22. Właśnie, właśnie. Trochę obca tu jestem. Jeszcze:) Proszę o nr konta i termin wpłaty. Miesiąc kalendarzowy? Czy osobisty Floyda?:razz:
  23. Dorzucam 50 PLN dla Czarusia i 50 PLN dla Floyda stałych opłat miesięcznych.
×
×
  • Create New...