Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Chyba na tym pierwszym zdjęciu "czarnych", to jest Lilka, a drugi Mambo - ze skarpetką.
  2. Bunia ma dom - chyba teraz nazywa się Perełka:) A Lilka jest czarna, całkowicie, bez żadnych plamek i skarpetek. I tak, Lilka szuka domu.
  3. Bardzo mi przykro, ale jestem na 100% pewna, że Lilka jest czarna. Proszę o sprostowanie:)
  4. Coś tu nie tak:( Zdaje mi się, że Lilka, to czarna sunia?
  5. malibo57

    Metamorfozy

    [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie no padłam :loveu: Tymi zdjęciami można by dzieci straszyć...Jak będziesz niegrzeczny, to przyjdzie babulinka:diabloti::evil_lol: [URL]http://img196.imageshack.us/img196/5729/obrazzeskanowany495.jpg[/URL] [URL]http://img142.imageshack.us/img142/7313/dsc0074u.jpg[/URL] Masz cuuuuudowne brzydalki staruszki!!!!:loveu::loveu: Tez bym takiego przygarnęła, ale mój dobek by od razu zjadł:cool1:[/quote] Dzieci należy straszyć tym, co naprawdę straszne i brzydkie. Czyli ludźmi.
  6. Niech to szlag trafi! Znowu brać łowiecka - polecam "Polowaneczko" Tomasza Matkowskiego oraz [url=http://www.stopodstrzalom.pl]Powiedz STOP odstrzałom | W Polsce nielegalnie odstrzeliwuje się psy i koty. Często dzieje się to podczas ich spaceru z właścicielem. Robią to pseudomyśliwi, którzy z różnych powodów pozostają bezkarni. Pomóż zmienić nam ten stan. Pam[/url]
  7. Ma swoich fanów:) Czyż nie jest uroczy?
  8. Tak, on potrzebuje kogoś, kto zajmie się tylko nim i poświeci mu czas. A o to niełatwo. Ale nie takie rzeczy ten śmieszny świat widział:)
  9. Żeby tylko psince się przydało i pomogło.
  10. Hejka:) Kurierzy już latają. Uwaga Renatka, bedą dzwonić - przyznawaj się do wszystkiego:))
  11. Borys był tak bardzo wycofany, że przez pewien czas nie było mowy o wizycie u lekarza. W końcu, pomimo ryzyka wpadniecia w stupor, udało się go wstępnie zbadać. Narośl nie jest groźna - zostanie usunięta przez punkcję. Natomiast jego ścięgna wymagają dalszej, specjalistycznej diagnostyki.
  12. Pucek to chodząca inteligencja. Jeśli wychowała go ulica, to zrobiła to doskonale:) Pucek jest bardzo kontaktowy i posłuszny, reaguje na swoje imię i przychodzi na wołanie. Jest ufny, chętny do zabawy i radosny - bezpańskie życie nie pozostawiło na nim śladów. W boksie zachowuje czystość. Jedyne czego nie toleruje, to ta nieszczęsna obroża i smycz, ale przy szybkości, z jaką się uczy nowych rzeczy wkrótce zapomnimy o tym:) Pucek dobrze czuje się w towarzystwie innych piesków - nie ma nic "na przeciw". To jest laurka, jaka wystawiono Puckowi w hoteliku : "superancki"!
  13. Dusia została dziś wysterylizowana - wszystko w porządku:)
  14. Domkiem to ja już jestem. I to od dawna. Nie tłukłabym tu piany, gdybym mogła zabrać Rufiego do siebie. Co nie zmienia faktu, że go kocham:evil_lol:
  15. Kurcze, że też sama na to nie wpadłam! Dzięki Ra dunia:)
  16. Pan Adam zna sytuacje, bo to wszystko wydarzyło się zanim przyjechał po Janę - może coś uda mu się zdziałać. Chyba jeszcze jedna sunia, z tych mniejszych, będzie miała domek u rodziny Danusi.
  17. Pucek już "kupił" Iwonkę w hotelu:) Nie sprawia problemów, zachowuje czystość w boksie. Jeszcze trochę się boi, no i nie ma pojęcia o chodzeniu na smyczy. Ale się nauczy:)
  18. Pogryziona sunia została zabrana do znajomych awaryjnie, ale na krótko. Druga nadszarpnięta też jest w DT. Jeden szczeniak, Mambo, został fizycznie oddzielony od reszty. No, i Jana pojechała do pana Adama. Cztery zostały razem - pierwszy dzień bez matki i po awanturze. Nie wiadomo, jak się zachowają. Najpierw podejrzenia padły na Lilke, te czarna najwiekszą, ale potem okazało się, że Mambo, chłopiec właśnie ją atakuje. Nie wiadomo, co skutek, co przyczyna:( Jedna sunia ma od soboty domek stały.
  19. Popieram. Włączam się w akcję "nagroda". Jaka wysokość i kryteria? Za wskazanie miejsca? Pomoc w podjęciu? Bo przecież nie za opowieści "widziałem pół godziny temu"?
  20. To kciuki zaciśnięte na najbliższą dobę:) Szerokiej i powodzenia!
  21. Polazła gdzieś:mad:
  22. Dziś jeszcze nie potrafię się cieszyć.
×
×
  • Create New...