Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Maniek nie pojechał do Bełchatowa. I nie pojedzie. Koniec kropka - nieważne, co się stało - mieli dość czasu, żeby się odezwać. Maniuś zostaje jeszcze w rodzinie, no i dobrze:)
  2. Ależ tydzień! No, nadziało się:) Kochany Kozaczek zasługuje na wszystko, co najlepsze. Jak na życzenie - spadały ostatnio gwiazdy?;)
  3. Czekaliśmy na niego, myśleliśmy o nim:( Nie było dnia, żeby ktoś nie zadał pytania "Jak staruszek z Marvetu? Kiedy przyjedzie do naszego hotelu?" Mam nadzieję, że te dobre ludzkie myśli jakoś do niego docierały - bo myśl nie ginie. Śpij spokojnie, Misiu...
  4. [quote name='Miła od Gucia']Zajrzyjcie, jak miło, aż mi się serce raduje [URL]http://forum.bassety.net/viewtopic.php?p=43375#43375[/URL][/QUOTE] Zaglądajcie wszyscy, bo warto:)
  5. Ależ pusto dziś na wątkach! 2/3 ludzi nie może czytać ani pisać postów, nie otwierają się linki - zagłada:-o
  6. Manfred nie pojedzie, jeśli nie nawiążemy dziś kontaktu. Wysłałam przed chwila sms na obydwa numery, z prośbą o info, jeśli zrezygnowali. Dzwoniłam przed chwilą na obydwa numery - nie odbiera. Czyżby wizyta szpiegów tak zniechęciła tego pana? To lepiej, żeby Manfred tam nie jechał:shake:
  7. Niektórych nie zmieni, większości, ale części otworzy oczy. Może nawet zrobi im się wstyd?
  8. Luka, napisz coś o tym biedaku, plisssssssss:)
  9. Nawet do tej Sabowej?! On chyba nie chce od Ciebie, Medor, się oddalać. Chyba masz dobry pomysł z tym "wprowadzeniem" go pod dach. Jeszcze się chłopina pochoruje:shake: A gdzie siedzi Saba?
  10. Jest kłopot. Nie chcę siać defetyzmu, ale od wczoraj nie mogę dodzwonić się do pana od Manfreda. Dzwoni też Ziutka. Sms'y bez echa - na obydwa numery. Nie wiem, co o tym myśleć, a wyjazd jutro o świcie:shake:
  11. A, czy w Bogatyni byłoby miejsce dla Sofii? A jeśli tak, to od kiedy?
  12. Ktoś ma kontakt? Może zarezerwować miejsce? Jest jakiś link do tej Bogatyni?
  13. :sweetCyb:A kiedy? Bo Tusia palce gryzie i pragnie ciasto marchewkowe zaplanować.:diabloti:
  14. Są anioły miedzy nami na tej ziemi, słowo daję! I nie ma to nic wspólnego z metafizyką;)
  15. Melduję się! Jakieś propozycje? Jamor, inne? Jak jest pomysł, to pieniądze się znajdą.
  16. Pewnie, że tak. Przy tym składzie "wątkowym"? Bezwzględnie:) Wiedźmy do boju!:evil_lol:
  17. Zatańczymy hopaka?:Cool!:Dzięki wszystkim ludziom dobrej woli:kiss_2:
  18. Zgadzam się na przeznaczenie mojej wpłaty na Sofię i przenoszę na nią deklarację stałych wpłat "floydowych", tj. 50 PLN miesięcznie ( chyba nic nie pomyliłam?:roll:)
  19. Ty się Tusia nie śmiej, bo cioteczki na pewno skorzystają, a one wstają rano:evil_lol:
  20. Bez nerwów:) Relacja jest na 9 i 10 stronie. Zapraszam;)
  21. [quote name='kasik wawa']wlasnie na to licze. wiem ze pies mialby tam jak u pana boga za piecem.no ale decyzja nalezy do sasiada.[/QUOTE] Cisza?! Plisssssssssssssssss:modla:
  22. Delikatna i urocza:) Mówię Wam, że to następna Dama u nas.
  23. Poczekajcie jeszcze chwilę z tymi walizami. Jeszcze jeden telefon muszę wykonać albo otrzymać - pragnę mieć potwierdzenie po wizycie szpiegów:p
  24. Kolejka do niej stoi. Nie będzie miała czasu:)
×
×
  • Create New...