Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Jeśli ktoś potrafi zrobić ładny banerek dla Rafiego, to bardzo, bardzo proszę:) Na razie funkcjonuje prowizorka. Dziękuję za miłe słowa. Wizyta przed adopcyjna jutro lub najdalej w poniedziałek.
  2. Dziś trafił pod naszą opiekę Rafi - były podopieczny przytuliska w Głownie [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194370-**Rafi-m%C5%82odziutki-ONek-bez-%C5%82apki-B%C5%81AGAMY-o-deklaracje-sta%C5%82e-i-jednorazowe%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/3393/r53c.jpg[/IMG][/URL] Rafi opuszcza w poniedziałek "hospicjum" u Czarodziejki. [/B]
  3. Niko28, mam prośbę, żebyś uaktualniła rozliczenia i stan finansów Rafiego. Napisałam do moderatora z prośbą o przeniesienie wątku. W takiej sytuacji konieczny jest remanent. UWAGA!!!! Zmiana konta do wpłat na Rafiego. Dotychczasowe konto jest nieaktualne. Nowe podam w pierwszym poście po przepisaniu na mnie wątku. Widzę, że wątek już przeniesiony na mnie - dziękuję ślicznie. Nika uzupełniła rozliczenie w 3 poście - dziękuję! Przeniosę je do pierwszego.
  4. Właśnie otrzymałam podpisane zrzeczenie - od tej chwili Rafi jest podopiecznym Fundacji VIVA! i będzie objęty naszą statutową procedurą adopcyjną.
  5. Żyje sobie, bawi się z Fanta i czeka na dom:)
  6. Kontakt z Państwem chętnymi do adopcji został nawiązany - w tej chwili wymieniamy się danymi i ustalamy termin wizyty przed adopcyjnej:)
  7. Rafi zostanie zabrany w poniedziałek. Jeśli odezwie się chętny do adopcji, zrobimy w poniedziałek wizytę przed adopcyjną i, być może, Rafi trafi od razu do DS. Jeśli nie, trafi pod opiekę Ajlii. Jestem w kontakcie bezpośrednio z Przytuliskiem w Głownie, bo Nika jest poza sygnałem. U Czarodziejki zostaną tylko te psy, których opiekunowie nie chcą zabrać.
  8. Pan chętny do adopcji dostał mój telefon. Mam nadzieję, że wkrótce zadzwoni.
  9. Kasiek, dzięki, już dostałam wiadomość o potencjalnym domu. Jak dostanę kontakt i dane oraz pan potwierdzi chęć adopcji, to zorganizuję wizytę przed adopcyjną. Nie mam i nie będę miała konta na FB - nie wiem, co tam się dzieje. Poprosiłam administratora eventu o podawanie mojego telefonu w sprawie adopcji. Dziś nie mam kontaktu z Nika - telefon wyłączony.
  10. Tak, interwencja dotyczyła właśnie jego - Jerry miał szczęście "załapać" się przy tej okazji.
  11. Na Dogomanii nie ma - jest u "dalmatów".
  12. I tu również dziękuję serdecznie:)
  13. Wczoraj rozmawiałam z Nika28 - prawdopodobnie Rafi wyjeżdża w poniedziałek razem z Sokołem. Transport mam zaklepany, ale mogę zaoferować tylko krótki pobyt w hotelu. Rafi nie ma pieniędzy, niewiele deklaracji stałych - pilnie potrzebna wszelka pomoc w zbieraniu oraz w znalezieniu stałego miejsca w hotelu.
  14. Wstawię wszystko, co będę miała. Magda nie archiwizuje rutynowo pracy z psem - ma tylko 2 ręce. Ale czasem trafia się ktoś z telefonem lub aparatem.
  15. Auuu:) I znowu niebieska kanapa! Iskra prosi o drzemkę poza kolejnością?
  16. Tak, Sako nie żyje - nie udało się. Przykro i żal.
  17. Ach! Ta niebieska kanapa:) Są dyżury?
  18. W ten bałagan to nie wierzę, Ajlii - wybacz! Ten niebieski ma cudny odcień, a psy - dobry gust:)
  19. Inko, podaj mi adres na PW, to wyślę Wam karmę.
  20. Przepraszam, że się wtrącam, ale może czas jednak przestawić Bochanara na Renal? Czas póki czas. Chodzi mi o to, żeby nie czekać na objawy niewydolności nerek, tylko zadziałać profilaktycznie.
  21. Nie ma za co:) Inko, potrzebujesz karmy Calm? Mam na zbyciu opakowanie 4 kg RC Calm.
  22. Zajrzyj na watek Campari Z wątku Sokoła wiem, że są miejsca, w tym domowe u Ginn. Wstawiałam tu baner. A może nie? [URL="http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/"][U][IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/HappyGarden/Banerki/Obrazaa.jpg[/IMG][/U][/URL] Do sprawdzenia. Nika, dzwoniłam ponownie, bez efektu. Proszę o kontakt. Edytuję, żeby dołożyc info u hoteliku u Ginn - skreślony! Szczegóły na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87?p=18717085#post18717085"]Hotelików do Omijania[/URL]
  23. Luzia, to się cieszę, że są jakieś perspektywy. Pieniądze się znajdą, trzeba prosić, gdzie się da. Może wrzuć prośbę o deklaracje na ogólny watek "hospicjum"? Fanty na bazarek już zbieram. Na FB u Sokoła coś się dzieje?
  24. Jeśli to Campari, a tak wnioskuję z opisu, to tak, zostaje.
  25. Hej Martka! Świetnie, że wątek już Twój - widzę, że już zaktualizowany:) Wieści od Groma - dziś spacerował w męskim towarzystwie - Magda to kontrolowała schowana za węgłem:) Poszło bardzo dobrze. Grom jest bardzo dzielnym psem, do wyjścia z kennelu wystarcza komenda głosowa, nie ma potrzeby operowania smyczą. Najnowsze spostrzeżenie - Grom nie obawia się przejeżdżających samochodów, nie robią na nim wrażenia. Jeszcze będzie z niego pies miejski całym pyskiem;-)
×
×
  • Create New...