Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. O Chryste! A to Mazur jeden! Zrobię sobie przypominajkę w telefonie i 10-go dzwonię do pani Basi - coś trzeba robić.
  2. Mal, krissy00 oferowała poważną pomoc finansową dla naszych chłopaków i prosi o nr konta na PW.
  3. Gonia na wątku Onków dwóch pojawiła się osoba , która chce pomóc finansowo także Lusi. Zajrzyj tam jeszcze raz.
  4. Obraczus pisz do Ziutki! Ona jest z Błonia!
  5. Wodzem akcji jest wg mnie Red:) Pieniążki wysyłamy na konto Mal - podaje je na PW. Jest zarezerwowany hotel pod Radomiem w Dąbrówce Warszawskiej za 800/mc przy płatności z góry. Deklaracje, bodajże już uzbierane. Czekamy na reakcje z ogłoszeń, licząc, że znajdzie się dla chłopaków coś lepszego, niż hotel. Mieliśmy czekać do końca tygodnia - dziś poniedziałek. Nie wiem, jaka decyzja?
  6. Jedzie info:) Ewcia dzwoniła i rozmawiała z Pańcią "manfredową" - Pani wypowiada się o Manfredzie wręcz entuzjastycznie! Manfred codziennie jeździ z Panem do pracy - są nierozłączni. "To nie ten sam pies!" Państwo są z Manfreda bardzo zadowoleni, nie ma z nim w domu żadnych kłopotów, ale najważniejsze padło na końcu. Pani jest przekonana, że Manfred jest z NICH zadowolony:multi:
  7. [B] 75 1140 2004 0000 3102 5949 3364 .Tu jest prawidłowy numer konta [/B]
  8. Medor, proszę pisz częściej, bo marnujesz taki talent literacki, nie mówiąc, o tym, że podmiot Twojej twórczości jest szalenie wdzięczny:loveu: Kochane psisko! Wyobrażam sobie, co się dzieje w jego duszy, że MA dziecko!
  9. Nie wiesz, ile ich jest? Luka już odpisała?
  10. Pliszka, postaramy sie jakoś pomóc. Muszę z Luką pogadać. Jak widzisz podjęcie go? Masz możliwości, pomysł?
  11. Lamia, możesz podać adres do dra Modrzewskiego Elmirze? I ew. jakiś telefon do kontaktu? Bo namiary na dra Garncarza są na stronie. I nie zapomnij uprzedzić pana Andrzeja, że w środę głodówka, niestety:(
  12. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao::cunao::cunao::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Poskaczę sobie!
  13. Podeślę zdjęcia ze schronu:( Chyba tylko ta kroplówka ja przy życiu utrzymała.
  14. Wraca 9-go pani Basia od Mojej. Będe z nią w kontakcie, to zapytam, co z tym sąsiadem, który był Mazurkiem zainteresowany.
  15. Jacież, no żebym ja znowu była zdana na wyszukiwarkę, która nie działa?! Cześć Mazurek Janek:) Nie ma chętnych na budzik? Znajda się.
  16. O jeju! Agata, my daleko. Domowych DT nie mamy wcale. Mogę tylko pomóc finansowo.
  17. Biedny, mały psinek:( To musiał być niezły kop. Jakiś bohater zawalczył z buta - znalazł sobie godnego przeciwnika. Nędza ludzka! Nie mylić z biedą. Na zdjęciach jest fantastyczny:)
  18. Ale fajnie! Udało się z filmikiem:) Kapitalny. Ależ ten Puculek ma fajnie, cieplutko pod każdym względem. Dzięki Wam za to. I trzepie dywan, faktycznie:)
  19. Przestań się odgrażać, kobieto i zaśmiecać cudzy wątek. Miałaś się nie powtarzać, to trzymaj się tego.
  20. Fajny domek trafił się Derkowi. A mało brakowała, żeby uciekł, bo "zawaliła" nam się wizyta przed adopcyjna. Zadzwoniłam do państwa, żeby dowiedzieć się, jak przebiegła i dowiedziałam się, że wcale się nie odbyła i na dodatek nikt nawet nie próbował się z nimi kontaktować. Niby nic, ale państwo dziś wybierali się po zupełnie innego psa... Postanowiłyśmy zaryzykować i zaprosić Państwa po Derka, poznać osobiście, a potem zorganizować 2 w 1, czyli wizytę przed i po adopcyjną za jednym razem. I nie żałujemy:)
  21. To słodka sunia. Pani Małgosia nie może się jej nachwalić:) Kryza wyeksmitowała dziś pana domu na kanapę do salonu i zajęła jego miejsce w sypialni:p
  22. No właśnie był kąpany! Dzień przed wyjazdem do DS. Ja też podejrzewam ten szampon - nie znam nazwy. Jakiś leczniczy.
  23. Ale przebiegi z PKP! No, czy to nie jest matrix?
×
×
  • Create New...