Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Już? :-o Ostatnio same cuda widzę, oby oby!!
  2. Do TZ-ta, co mu po domu myszkuje? :diabloti: On się w końcu da przekonać, że ludzie są porządni i zawsze maja coś dobrego w kieszeniach. A trochę nieufności nie zaszkodzi.
  3. Ano pewnie na dowolnie wybranym boku:evil_lol:
  4. Kochany Lakuś, stara się odwdzięczyć za troskę i domek. On wie, że sam by nie dał rady. Karmiłaś go na kolanach, żeby się nie schylał, drapałaś pod gipsem, to musi poszczekać.
  5. Z bazarków trafiłam. Pomogę choć odrobinkę...
  6. Tak bez kurczaka to się odbywa? I bez karkówki? ;)
  7. [quote name='AGA35']my mamy kolejną bidę postrzeloną ze śrutu . prosto w pysk i w tył głowy . Także smutnych wiadomości nie barkuje![/QUOTE] O matko! Topiku malutki, Ty już bezpieczny (w miarę), a tu taki wysyp psiej biedy :(
  8. Wątpię... a jutro ma ktoś jechać po tego pieska. edit: wie, a psin ma jechać w przyszłym tygodniu.
  9. Jak tak można? :( Biedne zwierzaczki... komu one przeszkadzają? Co za ludzie wstrętni. Też mam dzisiaj smutną wiadomość. Niedaleko mnie mieszkał piesek, śliczny i miły, łaził często samopas, martwiłam się o niego, odprowadzałam do domu... no i trzepnął go samochód:( Tylko kierowca zatrzymał się i go zabrał. Pewnie do weta, ale co dalej z piesiem? Taki kochany był.
  10. To mi teraz Wunia łebek ukręci:( Dziewczyny, to wrzucajcie tu takie już po. Albo z dopiskiem od kiedy do wzięcia.
  11. Jak tam Lakuś przygotowania świąteczne? Sprawdziłeś, czy szyneczka dobra? :cool3:
  12. Nikogo nie kochają te ciotki:)
  13. [quote name='madziamn']tylko nie będę go podłączac do prądu bo jakos mi się to nie humanitarne wydaje co innego ściera czy gazeta ale te on własnie traktuje jak zabawki.[/QUOTE] Mi też prąd wydaje się czymś na granicy znęcania się. Jednak mój maluch zeżarł coś na dworze (a wciąga wszystko jak odkurzacz), bardzo bolał brzuszek no i wet powiedział, że tylko go popieści. Bardzo się boję, że w końcu mi się pochoruje poważnie. Na razie wyrok jest w zawieszeniu, a kombinować będę z jakimś chili. A jak na klatkę możesz się szarpnąć to najwygodniej. Kable tak czy owak bym popapryczyła na ostro. To duże ryzyko.
  14. [quote name='Ellig']sorki, pomylilam watki:)[/QUOTE] a bo pogubić to się można w tym wszystkim :)
  15. No przecież dużo czytania nie ma...
  16. [quote name='Wunia']Tak, a oto Vici :loveu::loveu::loveu:l[/IMG][/QUOTE] Czarna kuleczka:) Minę ma całkiem zadowoloną;)
  17. Wunia, tak myślę, że jak te szczeniory idą to może i transporty łączone robić:) U Gapcia zrobiłam hurtownię;)
  18. A to mi dziewczyny zarzuciły link, w ramach pomocy:) My nie detaliści:evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179155-SZCZENIAKOWO-Czyli-SZCZENIAKI-do-adopcji-WAE-tek-informacyjny-ProszAE-nie-pisaAE?p=14021165[/url]
  19. To tu jeszcze jeden bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182034-OgA-oszenia-dla-psA-w-w-potrzebie-Zbieramy-na-dA-ugi-benkA-w-Do-01-04[/url] Już tam w kolejce czekam z Moto, ale z poprzedniej puli ogłoszeń na psiaki efekty były:) Spektakularne :D
  20. A gdzie link w pierwszym poście???
  21. [quote name='Wunia']Szarotka to lać nas chciała i listę odhaczała ... :([/QUOTE] i sokownik z prasą odpala, żeby nas przepuścić...
  22. Po świętach trzeba o bazarku pomyśleć, chociaż to nie to samo co stałe deklaracje. Może te dwa miesiące pozwolą uzbierać jeszcze choć tyle, żeby 50 brakowało to jakoś domknie się bilans. A może do domu pójdzie śliczniak...
  23. [quote name='Wunia']Idzie następny, ten z Twojego maila, jeszcze przed świętami do Katowic, Pani płaci wykup ze schronu i transport :D[/QUOTE] Paulina_mickey będzie robiła ogłoszenia Furciaczek allegro Ty będziesz odbierać telefony i robić marketing pozostali zajmą się dostawą towaru:evil_lol::evil_lol:
  24. Muszę zapisać tę rozmowę, bo allegro mi obce jest zupełnie, a korci mnie psiakom robić.
  25. [quote name='Lu_Gosiak']deklaracje stałe zbieramy za marzec tez??[/QUOTE] Jakby się dało to tak. Brakuje 120 do hotelowania za kwiecień i dobrze by było to mieć na początku miesiąca, bo bankructwo nad psem zawiśnie. Ustawiłam zlecenie na koniec miesiąca i niech to bedzie za kwiecień, a za marzec dorzucę zaraz.
×
×
  • Create New...