Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Ciekawe tylko, czy podtrzymuje, chyba o to Olenie chodziło :)
  2. Szkoda, że wcześniej nie dała znać, nerwów mniej... No nic, na to, co cenne, trzeba poczekać ;) A mój szkrabunio możliwe, że już w piątek wyjedzie, chlip chlip - ja się nie bardzo nadaję na DT
  3. Biorąc pod uwagę porę, to już jutro ;)
  4. Ale nie można też psiaka męczyć, jeśli będzie mu bardzo źle. Wszyscy chcemy, żeby żył, ale... On to "powie". Możliwe też, że bardzo się stara, bo widzi, że komuś zależy na nim. Dobrej nocy, piesku.
  5. Ludwa, ale tu nerki jeszcze na szczęście nie stanęły. Przerabiałam to i przypominam sobie, że taki moment, kiedy wiadomo, że już nic się nie da zrobić to kiedy nie siusia. Chociaż nie ma co mieć zbyt wielkich nadziei, bo faktycznie psiak wycieńczony mocno, stary i zabiedzony. Może jednak jeszcze troszkę mu jest darowane. Dokąd nie widać cierpienia, dokąd nie widać kompletnej obojętności na bodźce, ta nadzieja się tli. Nescca wiem, że zrobisz co trzeba, cokolwiek to będzie. Wiem też, że taka walka jest potwornie wyczerpująca psychicznie, bo człowiek ma raz nadzieję, a za chwilę już myśli, że koniec. To jest najgorsze. Chyba większość z nas to przeszła i teraz stają przed oczami te wspomnienia....
  6. Oczka jeszcze bardziej urzeka przy bliższej znajomości :) Ona jest taka mega pozytywna, taki zadowolony kluseczek. I ma słodki ryjek :) Aha - nie było relacji: Jonik po wczorajszych harcach, tak po 10 minutach, miał dosyć, zasapał się biedak i położył. No a mój tym cielskiem hop! na niego. Jonik się wkurzył, skoczył z ząbkami, Kelbi odskoczył, popatrzył i najwyraźniej stwierdził, że ten kolega jest [B]naprawdę[/B] [B]beznadziejny[/B] i poszedł zawracać mi głowę :diabloti: W nocy Radek skarżył się na nadmierną ruchliwość Jonika (w tym drugim znaczeniu też ;) ). Coś Jonika pobudziło i ...yyyy... kołdrę, no wiecie... jakby to powiedziec.... zapalczywie łomotał :evil_lol: Od rana w wyśmienitym humorze, podskakuje, biega, podgryza mi ręce zabawowo, biega za piłeczką (czegoś się u mnie nauczył;)). Sporo je. W dzień swoją Bozitę puszkową, a w nocy wyjada ProNature. Uszy ciągle smarujemy, kaszelek opanowany już całkiem. Radek nauczył go nowej komendy. Kiedy Jonik chce na kolanka, patrzy - Radek mówi "wbijaj" i Jonik wskakuje :) Jutro będziemy się umawiać na ten straszny zabieg. Jonik już nie kombinuje z podsiusiwaniem od czwartku po południu, jest u siebie, co bedzie zaznaczał... Martwię się trochę, bo on się do nas bardzo przyzwyczaja. Znowu będzie mu smutno. Ale domek naprawdę cudo :) Rozmawiałyśmy z p. Asią po południu, tam jest taki "mój" standard, więc spoko :) [I]Głaski i takie tam - tak lubimy :) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9060/jonik25wrz1.jpg[/IMG] A tu uczę się grać w nogę ;) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3569/jonik25wrz.jpg[/IMG] [/I]
  7. Te zdjęcia z pierwszej strony.... matko, nie wiadomo, gdzie ogon, gdzie nóżka.... Faktycznie wyglądał strasznie, biedny psinek, oby dane mu było pożyć jeszcze choć parę miesięcy, wygrzać pupkę w łóżeczku....
  8. Myślę, że kontakt na Donkę, ale ona miewała kłopot z telefonem chyba. Trzeba dopytać.
  9. [quote name='Olena84']Tak juz wyjasnilysmy sprawe z mmd, dotarlo 30zl, choc bylo napisane na Jonika;)[/QUOTE] Wiesz co, ja już w piętke gonię :roll: Teraz wiadomo, dlaczego na razie mogę wystawić bazarku, przecież ja bym zrobiła na własnego psa albo męża ;)
  10. Jeszcze nie dojechały? Noc zaraz...
  11. Ja też nie obejrzę, bo u mnie lokalne idą...
  12. Holmino, piękna historia :) Wierzę w takie rzeczy, może nasze umysły nie odkryły czegoś, co jest zwykłą fizyką lub chemia, żadne tam moce nadprzyrodzone, może jest coś, czego o psach i o zmarłych nie wiemy....
  13. Już dzwoniłam :)
  14. Mam transport :) Jesli nie będzie innych opcji, LaraS pojedzie ze mną i z Jonikiem za zwrot kosztów :) No i lux, Krysia czuwa :)
  15. Jak nikt się nie zgłosi to ja wystawię ten bazar, tylko ciut później. Chciałabym mieć dwa tygodnie po wywiezieniu Jonika. No i pewnie będe ryczeć ;)
  16. [quote name='Ellig']Dziekuje [B]nescca[/B] :)[/QUOTE] A ja zapomniałam :) O matko, jestem nieprzytomna. Sprawdziłam połączenia - jakby co mam utobus, jedzie 3,5 godziny, tylko nie wiem, jak wróce. Tam niedaleko gdzieś jest Lu_Gosiak, najwyżej się jej do chaty wpakuję na noc ;)
  17. Wiecie co - na pogrzebie pomyślałam, że Zuzka musi pokierować mną w tej sprawie. Może to głupie, takie myślenie, ale.... Wcześniej kiepsko spałam przez te dni i ciągle coś mnie gryzło, czy to, co zrobię, bedzie dobre. Już po rozmowie rano z tą Panią czułam spokój.
  18. Trzymamy i będziemy zaglądać do Was :)
  19. Zbieraj fanty, za miesiąc-dwa pewnie będzie jak znalazł. Kurz wokół Kamy opadnie, zostanie garstka do pomocy, zawsze tak jest i trudno. Na razie nie wystawię Ci bazarku, bo zwyczajnie już ledwie żyję, całe lato robiłam jeden za drugim, a teraz jeszcze ten mój pierwszy w życiu tymczas i wszystkie związane z tym emocje, naprawdę muszę odetchnąć ;) Kto to przeżył, ten zrozumie.... na szczęście chyba wyklarował się jeden potencjalny dom dla Jonika :)
  20. Super!! To, że pobiegł, że dobiegł, no i że Lupus się lansuje :)
  21. Po akcji na FB miałam kilka naprawdę fajnych ofert. Tu z dogo też jedną nie do pogardzenia :) Mogłam wybrać tylko jeden dom, ale to nie znaczy, że inne były gorsze. Teraz oby tylko wszystko dobrze było z zabiegiem, bo to przed nami i będę się bać.
  22. Chyba mamy dom :):):) Nesca zrobi wizytę, może nawet dziś - okolice Kluczborka. W domu jest bardzo spokojna sunia yorkowata, dzieci 15 i 22 lata, babcia też jest :) Dom z ogrodem, wszyscy psiolubni, nie moga się już doczekać. No to ciachamy, goimy i wio :) Nie bardzo mam transport, trzeba sie rozejrzeć...
  23. A kropelki też będą? Jestem w sumie dobrej myśli :) Jak to w piosence [I]nie ma takiej dziury na świecie, której nie można odetkać :diabloti: [/I]
  24. [quote name='Lu_Gosiak']hahaha juz sie tak nie fochuj:eviltong: mowilam, ze zdjecia kiepskie a nie modelka na nich;):evil_lol: my tak zawsze z nescca:diabloti:[/QUOTE] Mogłybyście rozwinąć te czułości pół dogomanii się zleci do Raji :diabloti:
×
×
  • Create New...